Şimdi Ara

Creative Megaworks THX 550 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanjin

burak güle güle kullan sistemi hayırlı olsun.

(bu adam foruma uğramaz artık Megayla balayında şimdi)

güzeldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

quote:

Orjinalden alıntı: hanjin

burak güle güle kullan sistemi hayırlı olsun.

(bu adam foruma uğramaz artık Megayla balayında şimdi)

güzeldi.

kendimden biliyorum

• arkadaşlar bu meganın sesinde ses kartı ile çok fark oluyormu?

ben sadece ya laptobun onbord kartına bağlıyorum yada creative dvd ye bağlayarak dinliyorum

yaklaşık bir 200 ytl verip augidy zs 2 laptop alırsam verdiğim parayı değecek bir ses farkı hissedermiyim?
  • @jethoca bence alabiliyorsan kesinlikle bir audigy 2 zs al derim sesdeki kalite artışı o kadar belirgin olacak ki hoparlörlerini değiştirmiş kadar olacaksın böyle kaliteli hoparlörler kullanıyorsak onları yine aynı kalitede bir ses kartı ile ödüllendirelim bence

• quote:

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

burak08 önceki sistemini ve mega hakkındaki ilk izlenimlerini yazarmısın.

Bende aynı şeyi söyleyecektim. O kadar yazdık çizdik. Bakalım bu kadar yorumun son kullanıcıda yarattığı fikir ve son kullanıcının kendi şahsi yorumu arasında nasıl bir bağlantı var?
    Bu arada X-FI'nin arayüzü çok şık ya...

Arkadaşlar hepinize ilgi we alakanızdan dolayı tşk ederim. Dün ewde yoktum o yuzden foruma giremedim. Zaten sistemde dün geldi fazla dinleme şansım olmadı ama 5. sewiyeye sadece bir kere getirebildim ondada bi kac saniye durabildim zaten odamın camları zangırdamaya başlamıştı kıstım hemen Camın kenarına çiwi çakmam lazım sıkıstırayımda titremesin Walla dediğim gibi henuz fazla dinleyemedim ama o yüksek seste bası bir tutam bile bozmaması beni cok etkiledi. Bunda ses kartınında cok etkisi war tabi. Bide Meganın baslarına we X-Fi nin baslarına yumusak falan diyolar ama bence tam tersi oldukca sert basları war. Bass uzadıkca içinde hissediyorsun. Tizler cok güzel. Henuz bir DVD film seyretme şansıl olmadı en kısa zamanda DVD de denemem lazım. Bi kaç bas testi wardı elimde onlarada baktım biraz. Tabi onlarda yüksek seslerde hafiften bozmaya başlıyor. Cok sağlam testler her kolon kaldıramaz Şimdilik diyeceklerim bu kadar. (Babam gitsede biraz sesi açsam. Şimdi acarsam söylenicek)

• Bu arada arkadaşlar odamın yerleşimi bu şekilde. Sizce doğrumu. Biyerde okumustum eğer bas wurdugunda nerde oldugunu kestiremiyorsan o yer doğru yerdir diye. Gerçektende sesin nerden geldiğini anlayamıyorum

Creative Megaworks THX 550
  • Rearları neden duvara monte etmedin,yerde yeterli verimi alamazsın bence.DYer konusu olarak gayet güzel ebnce,dediğin gibi subın enrdne geldiğini duymamamn lazım,sanki her uydudan bas geliyormuş gibi oluyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz196 -- 29 Nisan 2006; 12:48:38 >
  • yaa onları duwara moteleyemem 1. neden kablolar kısa kalıyor 2. neden orda pencere war önündede tül. zaten ayaklık alıcam 150 cm lik falan o zaman güzel olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 29 Nisan 2006; 15:40:06 >
  • Ayak alacaksan ok ozaman,ayaklık duvar fark etmez.Film izledinmi bari,iyi yerleştirince çok zevkli film izlemek.
  • Degerli arkadaşlar...
    Bende PC ile kullanmak üzere 5+1 sistem istiyorum...ancak forumda fazla uzun uzadıya anlatılmış mümkünse kısa ve öz optimum bir sistem tavsiye edermisiniz...Şimdiden teşekkurler..
  • Divx seyrettim (Cinderella Man) filmin sonundaki döwüş sahnesine baktım sadece. Dördüncü sewiyenin sonlarında Oda ağladı beeeaaa DVD henuz seyredemedim. En kısa zamanda onuda gerçekmeştiricem. Varmı önerebileceğiniz bol aksiyonlu bişi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enemy34

Degerli arkadaşlar...
    Bende PC ile kullanmak üzere 5+1 sistem istiyorum...ancak forumda fazla uzun uzadıya anlatılmış mümkünse kısa ve öz optimum bir sistem tavsiye edermisiniz...Şimdiden teşekkurler..

Bu konudaki bilgili arkadaşlar sana şimdi fiyat aralığı sorucaklar???

Bana kalsa Logitech Z-5500 al derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

quote:

Orjinalden alıntı: enemy34

Degerli arkadaşlar...

Bu konudaki bilgili arkadaşlar sana şimdi fiyat aralığı sorucaklar???

Bana kalsa Logitech Z-5500 al derim

max. 300 YTL
  • @enemy34 jazz speaker ın bu modelini tavsiye edebilirim daha önce epeyce dinledim ve beğendim

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=261&productid=bd23781

J9940 modelinide düşünebilirsin ben en son eminönü/kahtakalede görmüştüm hala satılmadı sanırım. gidip dinlemeni tavsiye ederim

http://jazzspeakers.english.eyp.com.tw/eyp/front/bin/ptdetail.phtml?Part=J9940&Category=200011184

logitech in üst modellerini al demiyorum çünkü maksimum 300ytl ayırabilirim demişsin o nedenle jazz a bir bak derim microlab pek dinlemediğim için onların hakkında bir şey söyliyemiyeceğim ama forumda kullanan ve tavsiye edebilecek arkadaşlar var yardımcı olurlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 29 Nisan 2006; 16:13:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz196

Ayak alacaksan ok ozaman,ayaklık duvar fark etmez.Film izledinmi bari,iyi yerleştirince çok zevkli film izlemek.

bildiğim kadarıyla ayaklıkla duvar arasında fark var şöyleki ayaklık daha iyi ses vermesini sağlıyo.
    Bunu şu şekil bi testle anlayabilirsiniz ayakta dururken omuzlarınızı duvara yaslayarak konuşursanız sesiniz daha boğuk çıkar.
    Kesinlikle ayaklık tavsiye ederim sanki yeni set almışım gibi oldu.
    bu arada centerı monitörün üstüne koyacağını düşünerek kalan 4 uyduyada ayaklık almanı öneririm burak, hepsinide aynı yüksekliğe getirip güzelce yerleştirdinmi senden kral yok

bu arada odandaki yerleşime baktım ama arka hoparlörler çok arkanda kalmış onları daha yakına ve yanlara yerleştirirsen güzel olacaktır.

benimde senin resimdeki gibiydi bu yandaki resme bakarak yaptım daha güzel oldu burak ==>>>> http://img133.imageshack.us/my.php?image=1jpg8ur2pi.gif

Edit: burak set daha ısınmadan 5.seviyeye getirmeni tavsiye etmem en az bi kaç hafta uzun uzun dinledikten sonra yüksek sese çık çünkü bu forumdan bi kaç kişinin megası sanırım bu şekilde bozulmuştu aman diyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanjin -- 29 Nisan 2006; 19:58:58 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

burak08 önceki sistemini ve mega hakkındaki ilk izlenimlerini yazarmısın.

Bende aynı şeyi söyleyecektim. O kadar yazdık çizdik. Bakalım bu kadar yorumun son kullanıcıda yarattığı fikir ve son kullanıcının kendi şahsi yorumu arasında nasıl bir bağlantı var?
    Bu arada X-FI'nin arayüzü çok şık ya...

Bide Meganın baslarına we X-Fi nin baslarına yumusak falan diyolar ama bence tam tersi oldukca sert basları war. Bass uzadıkca içinde hissediyorsun.

meganın basları kesinlikle sert bence.. tibi de böle sölemişti ve diğer bikaç sordıuğum kişi daha. çünkü 5200 ün baslarından sonra megaya geçince çok rahatsız olmuştum tahtaya vurur gibiydi resmen .. ama kumandadan bası kısıtım ve audigy 2 zs den bas sesini açtım yumuşadı yani daha iyi oldu..

bence senin baslarını ymuuşatan etken X-fi ses kartı.. çünkü X-fi ın basları yumuşak verdirmesini sağladığını burada bikaç kişi daha sölemişti.. yani meganın basları sert .. x-fi da ses kartı da yumaşk bas vaad ediyo..
    daha yumşak bas istiyosan kumandadan tamamen kıs .. yazılımdan aç basları o"zaman

dediklerimi oynaylayan varmı ??

• @dark dediğin doğru kumandadan bassı kısıp ses kartından açarsan bass lar bariz derecede yumuşuyor. bu i trigue de bile böyle.
  • Chronicles of Riddick al, oda değil apartman daireniz ağlar... Terminator 3 de olabilir.
    quote:

Divx seyrettim (Cinderella Man) filmin sonundaki döwüş sahnesine baktım sadece. Dördüncü sewiyenin sonlarında Oda ağladı beeeaaa DVD henuz seyredemedim. En kısa zamanda onuda gerçekmeştiricem. Varmı önerebileceğiniz bol aksiyonlu bişi.

• quote:

Orjinalden alıntı: venom800

@enemy34 jazz speaker ın bu modelini tavsiye edebilirim daha önce epeyce dinledim ve beğendim

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=261&productid=bd23781

J9940 modelinide düşünebilirsin ben en son eminönü/kahtakalede görmüştüm hala satılmadı sanırım. gidip dinlemeni tavsiye ederim

http://jazzspeakers.english.eyp.com.tw/eyp/front/bin/ptdetail.phtml?Part=J9940&Category=200011184

logitech in üst modellerini al demiyorum çünkü maksimum 300ytl ayırabilirim demişsin o nedenle jazz a bir bak derim microlab pek dinlemediğim için onların hakkında bir şey söyliyemiyeceğim ama forumda kullanan ve tavsiye edebilecek arkadaşlar var yardımcı olurlar

Teşekkurler dostum bakacağım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.