Şimdi Ara

Creative Megaworks THX 550 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Darkchild

acilen kavuşman dileğiyle arkadaşım.. boşver çizik li olanını yollaman iyi olmuş.. ben olsam benim de içime sinmezdi..

Eywallah kardeşim. Umarın en kısa zamanda yollarlar Sessizlik cok kötü yaaa :(
  • Hala gelmedi hoparlörüm
  • abooooo hala senin mega gelmedimi ya bir ara gelmişti tekrar geri mi gönderdim burak
  • Hayır bir kere yolladım zaten hala gelmedi. Bir haftayı geçti sabırla bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Hayır bir kere yolladım zaten hala gelmedi. Bir haftayı geçti sabırla bekliyorum

Benimkide 1 aya yaklaştı hala ses yok beklemedeyiz çare yok
  • @solid? senin sorun neydi?
  • quote:

@solid? senin sorun neydi?

Arkadaşım sorun yüksek ses te uydulardan bazılarından ses gidiyor geliyor (genelde front left ve rear left uydulardan) bass vurunca yani kesilmeler oluyor uydularda bir şey farkettim subwooferin arka tarafında bulunan anfiye elimle vurunca aynı olay oluyor ve uyduların bazılarından da cızırtı da geliyordu bende hemen garantiye gönderdim önümüzdeki pazartesi tam 1 ay olacak dur bakalım az kaldı ne yapmışlar merak la bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solid -- 17 Mayıs 2006; 9:28:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: solid?

quote:

@solid? senin sorun neydi?

Arkadaşım sorun yüksek ses te uydulardan bazılarından ses gidiyor geliyor (genelde front left ve rear left uydulardan) bass vurunca yani kesilmeler oluyor uydularda bir şey farkettim subwooferin arka tarafında bulunan anfiye elimle vurunca aynı olay oluyor ve uyduların bazılarından da cızırtı da geliyordu bende hemen garantiye gönderdim önümüzdeki pazartesi tam 1 ay olacak dur bakalım az kaldı ne yapmışlar merak la bekliyorum

Hımm bir ayı geçince zaten sıfır ürün göndermeleri gerek

• Arkadaşlar ürünüle ilgili aradım bugun adamları. İşte onlarda getirttirdikleri yeri aramışlar. Değişim we para iade yapamayacaklarını söylemişler. İşte ürünün o şekilde çıkmısa imkansızmış vs... vs... Delirdim siniriden ölücem yaa. Nasıl bi mantıktır bu. Bana bi akıl werin. Ne yapmam gerekiyor bu durumda. Adamlara eywallah desek kullanılmış ürünü yollicaklar geri Ben inat ettim o ürünü kullanmıcam. Ya yenisini yollicaklar yada paramı wericekler. Bilgi alabileceğim baş wurabileceğim yerler nereler arkadaşlar.
  • 250$ + KDV ye geliyor
    bu fiyat çok yüksek

eğer 2.ci el tü kaka demezsen, sana çok daha uygun fiyata verebilirim megaworksü
    faturalı ve kutulu temiz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.