Şimdi Ara

Creative Megaworks THX 550 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Star Wars Episode one pod yarışlarındaki sesler süperdi
  • Stars War serisinde zaten thx'in mucidi G. Lucas imzası var. O filmlerdeki efekti tam alabilmek için thx imzalı bir ses kartı ve ses sistemi şart gibi bişey.
    quote:

Orjinalden alıntı: musandia

Film tavsiyesi
    Star Wars Episode one pod yarışlarındaki sesler süperdi

• the island (ada) filmini öneririm, sesler harika.
  • ben diz üstünde kullanacağım fiyatı ne kadar acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

@dark dediğin doğru kumandadan bassı kısıp ses kartından açarsan bass lar bariz derecede yumuşuyor. bu i trigue de bile böyle.

evet ya iyiki böle yoksa ben dyanazdım buna tibi biliyosun..

ya sırf bu yüzden X-fi ya geçmeyi düşünüyorum.. çünkü x-fi için.. daha yumaşak baslar verdirdiği söleniyo .. zaten para harcadığım başka bişi yok.. ses kartına yatırmaya hazırım paraları.. abim amerikaya giderse ondan x-fi sipariş edicem..

X-fi ın audigy 2 zs den çok farkı old. zannetmiyorum ama yinede takıp kullanmak istiyorum çok ..
  • @Darkchild zs kullanmadım ama x-fi ye werdiğim paradan kesinlikle pişman değilim. mükemmel bir ses kartı
  • Hala bi DVD film seyredemedim. Terminator ü seyretmiştim zaten Star Wars ta bana pek hitap etmiyor. Önerebileceğiniz başka filmler war mı???
  • Van Helsing, Gladiator-dts, Godzilla, Matrix serisi, Resident Evil serisi, Blade Trinity, I,Robot, Jurassic Park serisi, Kill Bill serisi, X-Men serisi, Underworld-dts, Riddick, Terminator-3, Spiderman serisi, Bad Boys 2, Swat, XXX-1/2, Kara Şahin Düştü, Ronin.... elimdeki yüzlerce dvd'den ses efektini beğendiklerimden örnekler verdim. Bu filmlerden ses keyfi almayanın kulaklarında veya ses sisteminde sorun vardır..
    quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Hala bi DVD film seyredemedim. Terminator ü seyretmiştim zaten Star Wars ta bana pek hitap etmiyor. Önerebileceğiniz başka filmler war mı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Van Helsing, Gladiator-dts, Godzilla, Matrix serisi, Resident Evil serisi, Blade Trinity, I,Robot, Jurassic Park serisi, Kill Bill serisi, X-Men serisi, Underworld-dts, Riddick, Terminator-3, Spiderman serisi, Bad Boys 2, Swat, XXX-1/2, Kara Şahin Düştü, Ronin.... elimdeki yüzlerce dvd'den ses efektini beğendiklerimden örnekler verdim. Bu filmlerden ses keyfi almayanın kulaklarında veya ses sisteminde sorun vardır..
    quote:

Hala bi DVD film seyredemedim. Terminator ü seyretmiştim zaten Star Wars ta bana pek hitap etmiyor. Önerebileceğiniz başka filmler war mı???

Eywallah Wolverine cok sağol. Benim arşiw full divx oldugundan bazı filmler tek CD we ac3 bile değiller Artık DVD ye başlama zamanı geldi sanırm. Ama DVD indiremem 4.3 GB falan oluyolar. İşkenceee wallaaaaaaa

• Rica ederim, paylaşım..
    quote:

Eywallah Wolverine cok sağol. Benim arşiw full divx oldugundan bazı filmler tek CD we ac3 bile değiller Artık DVD ye başlama zamanı geldi sanırm. Ama DVD indiremem 4.3 GB falan oluyolar. İşkenceee wallaaaaaaa
  • @tibi DVD film piyasasından hiç haberim yok ama fiyat cok uyguna benziyor
  • ya beyler bende nerdeyse 3 ay önce aldım thx 550 ama hala kutusunda. ses kartı bulamadım maalesef...
    hiç bir yerde zs bulamadım artık x-fi almayı düşünüyorum zaten araların fiyat olrak da pek bi fark yok. yoksa bu ses kartının bulunacağı yok valla....zs ile x-fi arasındaki farklarıda okudum ama pek bişe anlamadım aslında kafam orda da karıştı çok fazla inceleme yapmışlar... x-fi kullanan arklardan yardım istiyorum... verdiğiniz paraya değdi mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: goktug82

ya beyler bende nerdeyse 3 ay önce aldım thx 550 ama hala kutusunda. ses kartı bulamadım maalesef...
    hiç bir yerde zs bulamadım artık x-fi almayı düşünüyorum zaten araların fiyat olrak da pek bi fark yok. yoksa bu ses kartının bulunacağı yok valla....zs ile x-fi arasındaki farklarıda okudum ama pek bişe anlamadım aslında kafam orda da karıştı çok fazla inceleme yapmışlar... x-fi kullanan arklardan yardım istiyorum... verdiğiniz paraya değdi mi ?

Değdi İçin rahat olsun pişman olmazsın

• eyvallah o zaman alıyorum daha fazla zs beklemenin bi anlamı yok
  • goktug82 zs2 bulamadıysanız x-fi gayet güzel bi karttır verdiğiniz paraya da değer
  • yani artık beklemenin de bi anlamı kalmadı ...arada da pek bi fiyat farkı yok zaten ..
  • Ya zaten X-Fi zs den çok çok üstün bir kartı. zs almak pekte mantıklı diil bence
  • Haydaaa. Ya kardeşim çok çok üstün bir kart DEĞİL. bu kesinlikle ispatlıyken bunu hala savunmayın. Her iki kartın da birbirine üstün yönleri hala varken biri diğerinden KESİN üstündür diyemiyoruz. Yazmayın bu şekilde artık. Bak ben zs olmayan düz Audigy 2 kullanıyorum, bende ne zs var ne de x-fi, kartı çok araştırdım ve x-fi almayı şimdilik şart görmüyorum. Bu durumdaki bir kart çok üstün olamaz..
    quote:

Ya zaten X-Fi zs den çok çok üstün bir kartı. zs almak pekte mantıklı diil bence
  • ya zaten zs2 beklemekten sıkıldım artık hangisi üstün hangisi değil bilemiyeceğim ama ben x-fi almaya karar verdim en azından beklemek gibi bi sorunum kalmaz ve kutusundaki thx den ses gelir yeter artık nerdeyse 3 ay oldu alalı hala kutusun da utanmasam vibra 128 e bağlıyacam :)))
  • Selam arkadaşlar. Birinci resimdeki Subwoofer Gain özelliğini kullanıyormusunuz? Sistemi ilk aldıgımda açmıştım bugun kurcalarken kapadım bass lar cok kotu gelmeye başladı. Gain acıkken baslar cok daha derinden wuruyor. Kapayınca ölüyo sanki Tam olarak işlewi nedir?

Gain acıkken bassı 30 a kadar falan anca acıyorum kumandadan da ikinci sewiyenin ortalarında. Daha fazlası rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 5 Mayıs 2006; 18:32:41 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.