Şimdi Ara

Creative Megaworks THX 550 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SORMA KARDEŞ YA BİR ZAMANLAR Z-5500 DE 590 YTL PEŞİN FİYAT BULUNUYORMUŞ ŞİMDİ 830 YTL YE BİLE BULUNUNCA İNSANLAR HANİ NERDEEEEE YOOOOOOKKKK Kİİİİ DİYE İNİNM İNİM İNLEYİP BULAMIYORLAR.HAYIR YURTDIŞINDAN ALMANYADAN FALAN GETİRTCEKLER KAHROLSUN AVRUPADA FALAN DA YOK BU MERET
    quote:

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

Orjinalden alıntı: venom800

ahh aahh geçen sene eksen bilgisayardan 175 dolar fiyat almıştım şimdi şu hale bak millet 430 ytl den falan bağsediyor..

Kim derdi ki, bugün bilgisayar ile alakalı bir donanım alacaksın 1 yıl sonra 2. eli dahi "0" ından çok daha fazla edecek diye. 5-10 tane alıp stok yapmak lazımmış. Zamanında dükkanı kapanan Megaworksler elinde kalan esnaf yok mu acaba? Adam mali krizden kurtulur ya

• aslında ben z-5500 ümüde çok pahalıya almış bir kullanıcıyım. ekim 2005 te almıştım ve kdv dahli 850 ytl idi set. ama peşin ödemede 50 ytl inridim yaptılar saolsunlar 800 ytl ye aldım memnunmuyum kesinlikle EVET o paraya değermi BENCE DEĞER ama bende şuna yanıyorum 2004 yılındaydı sanırım set 570 ile 650 ytl arasında değişen fiyatlarda satılıyordu ama o anda durumum el vermediği için alamamıştım.. neyse sonunda hayalimdeki sistemlerden birine sahibim diğerinide arıyorum hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 26 Nisan 2006; 19:17:12 >
  • Bugunde gelmedi sistemim Adam yarın garanti werdi. Kesin gelir dedi. Bakalım bekliyoruz
  • arkadasım ben kullanıyorum gayet iyi bir secim yapmısın
    kesinlikle memnun kalacaksın fiyatını hak eden bir settir mega
    (buyuk ihtimal bu cümleme atlayacak bircok arkads olacaktır)
    güle güle kullan zaten max sese cok nadir cıkacaksın
    quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Ya arkaşadalar ben şimdi kötü bir tercih mi yaptım? Ben bu sistemi daha önce dinlemedim dinleme fırsatımda olmadı. Acıkcası ses sistemlerinden fazlada anlamam. Forumdaki yazılanlar, kullanan arkadaşların memnuniyetinden yola cıkarak aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hightowerfrl

arkadasım ben kullanıyorum gayet iyi bir secim yapmısın
    kesinlikle memnun kalacaksın fiyatını hak eden bir settir mega
    (buyuk ihtimal bu cümleme atlayacak bircok arkads olacaktır)
    güle güle kullan zaten max sese cok nadir cıkacaksın
    quote:

Ya arkaşadalar ben şimdi kötü bir tercih mi yaptım? Ben bu sistemi daha önce dinlemedim dinleme fırsatımda olmadı. Acıkcası ses sistemlerinden fazlada anlamam. Forumdaki yazılanlar, kullanan arkadaşların memnuniyetinden yola cıkarak aldım

max. sese cıkamam zaten. apartmanda oturuyorum. sadece bass wurdumu ciğerlerimde hissetmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 27 Nisan 2006; 12:31:18 >

• bende megadan çok memmunum
    bir yıldır kuyllanıyorum ses netliği ve tizlerinin kalitesi beni mes ediyor

birde mega dinlendikçe daha çok seviliyor bunu pek çok arkadaş ve hatta daha önce yüksek seste müzik dinlemeye hiç alışmamış eşim beirtiyor

meganın en önemli özelliği ne biliyormusun aslına çok uygun ses veriyor

herkese saygılar
  • Toptancı ile görüştüm ürün eline geçmiş bugun kargoya weriyor yarında inş elimde olucak Heyecanlandım şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: jethoca

bende megadan çok memmunum
    bir yıldır kuyllanıyorum ses netliği ve tizlerinin kalitesi beni mes ediyor

birde mega dinlendikçe daha çok seviliyor bunu pek çok arkadaş ve hatta daha önce yüksek seste müzik dinlemeye hiç alışmamış eşim beirtiyor

meganın en önemli özelliği ne biliyormusun aslına çok uygun ses veriyor

herkese saygılar

katılıyorum...

meganın gerçeğe çok yakın ses verdiğini ben de farkettim.. kesinlikle aslına uygun.. ayrıca dediğin gibi dinledikçe insan daha da çok seviyo... ilk aldığım zaman 5200 den megaya geçmeseydim keşke demiştim.. ama sonra aletin sesi açıldı.. sürekli müzik dinleme isteği uyanıyo bende bu yüzden

• Arkadaşlar sistemim nihayet geldi. Yanlız sanki arka hoparlörlerden az ses geliyor gibi. Bu bir sorun mu? Yoksa megaların geneli bu şekilde mi? Bide winamptan 5 kanal ses almak için extra bişi yapmamız gerekiyor mu?
  • quote:

Arkadaşlar sistemim nihayet geldi. Yanlız sanki arka hoparlörlerden az ses geliyor gibi. Bu bir sorun mu? Yoksa megaların geneli bu şekilde mi? Bide winamptan 5 kanal ses almak için extra bişi yapmamız gerekiyor mu?

kabloları kontrol et iyi bağla
  • @kyau kablolara baktım. Onlardan kaynaklanmıyor
  • quote:

Arkadaşlar sistemim nihayet geldi. Yanlız sanki arka hoparlörlerden az ses geliyor gibi. Bu bir sorun mu? Yoksa megaların geneli bu şekilde mi? Bide winamptan 5 kanal ses almak için extra bişi yapmamız gerekiyor mu?

options/preferences/output/direct sound output/configure/listeden ses kartını seç/allow hardware kutucuğunu işaretle/refresh/apply ok
    bi sonraki şarkıdan itibaren tüm uydulardan ses alacaksın.
  • @supremum yaptım ama sanki fark etmedi.
  • quote:

@supremum yaptım ama sanki fark etmedi.

Eğer bağlantılarda ses kartı ayarlarında bir sorun yoksa, winampta arka uydular ve centerdan ses alabilmemenin tek yolu budur.
  • Ok deneyerek hallettim. Ses kartı ayarlarındanmış Bu haliyle 5 kanal sesi hepsinde eşit şekilde alabiliyorum

Creative Megaworks THX 550
  • güle güle kulan senin adına sevindim çok iyi bir sistem aldın çok bekledin bizde senin almanı bekledik
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

güle güle kulan senin adına sevindim çok iyi bir sistem aldın çok bekledin bizde senin almanı bekledik

Eywallah sağol
  • burak08 önceki sistemini ve mega hakkındaki ilk izlenimlerini yazarmısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

burak08 önceki sistemini ve mega hakkındaki ilk izlenimlerini yazarmısın.

Bende aynı şeyi söyleyecektim. O kadar yazdık çizdik. Bakalım bu kadar yorumun son kullanıcıda yarattığı fikir ve son kullanıcının kendi şahsi yorumu arasında nasıl bir bağlantı var?
    Bu arada X-FI'nin arayüzü çok şık ya...
  • burak güle güle kullan sistemi hayırlı olsun.

(bu adam foruma uğramaz artık Megayla balayında şimdi)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.