Şimdi Ara

CREATİVE GIGAWORKS THX S750 7.1 Mİ YOKSA Z5500 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
12.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum en azından bunu alman gerekir diye düşünüyorum yok aacak durumun yok ise en az xtree gamer almalısın

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=341&pid=1657
  • Logitech Z5500 Forumunda Gene S750 CREATİVE GIGAWORKS THX S750 Sendromu Yaşanıyor Bırakın Bu İşleerin Peşini Artık

• quote:

Orjinalden alıntı: sekerpare9

Logitech Z5500 Forumunda Gene S750 CREATİVE GIGAWORKS THX S750 Sendromu Yaşanıyor Bırakın Bu İşleerin Peşini Artık

valla bence sen bırak bu işleri de nerde olduğuna bi bak! hani neresi z5500 forumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetzeybek35

arkadaşlar bu iki ses kartından birini acam galiba sizce hangisini almalıyım s750 için

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=218&productid=bd850040

yada bu

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=218&productid=bd49815

daha çok müzik için ve farkları ne olabilir birisi audio birisi gamer

ben de arkadaşlara katılıyorum hocam.
    S750 için tırı vırı kalır bu kartlar....gerçekten 150-200 ytl'lik setlere uygun bunlar....
    Biraz daha kas, 3-5 kuruş için onca para verdiğin sete yazık etme derim....

• arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler son kararım artık s750 ve Creative X-FI Xtreme Music 7.1 ses kartıdır diğer söyledikleriniz bana göre biraz fazla geldi neredeyse mükemmel bir ses sistemi fiyatı kadar birde arkadaşlar kendim için değil arkadaşıma creative gigaworks g550 ve z5500 ten hangisini tercih etmeli sizce birde öncelik müzik film ve oyun olacak iki sistem arasında 200 ytl civarı fark var z5500 için değermi sizce yorumlarnızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
  • quote:

Hocam sen olaya baya fransız kalmışsın yaaa....
    Fakat G500 ile S750 arasında aşağı-yukarı bi fark yok....Dağlar kadar fark var....Set de kalite sadece bina titretmek değildir...50 YTL'lik çakma sub'lar da aynı işi görür, hatta fazlasını görebilir......
    Bi yerde S750 dinlemeni tavsiye ederim, o zaman açık ara farkı görürsün sende.....Megaworks dinleme şansın ise maalesef yok, o set artık TR'de yok çünkü...Bulamaman da normal yani...
    Senin de setin hayırlı olsun kardeşim, Güle Güle kullan...Fiyatına göre 10 bi numara set

he o setmi, THX 550 biliyorum ya, sadece tipini beğenmemiştim unutmuş olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amo -- 14 Ağustos 2008; 10:11:27 >

• valla kararına sevindim pişman olmıycana eminim! arkadaşına da ver gazı alsın z5500 kıyaslarsın işte farkı anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 14 Ağustos 2008; 10:47:08 >
  • quote:

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler son kararım artık s750 ve Creative X-FI Xtreme Music 7.1 ses kartıdır diğer söyledikleriniz bana göre biraz fazla geldi neredeyse mükemmel bir ses sistemi fiyatı kadar birde arkadaşlar kendim için değil arkadaşıma creative gigaworks g550 ve z5500 ten hangisini tercih etmeli sizce birde öncelik müzik film ve oyun olacak iki sistem arasında 200 ytl civarı fark var z5500 için değermi sizce yorumlarnızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

arkadaşım bu sistemi aldın mı yoksa alıcakmısın eğerki aldıysan yorumlarını bekliyorum bende s750 ve z5500 arasında kaldım bu aralar ikisinden birini almayı düşünüyorum ama z5500 daha ağır basıyor şimdilik.
  • yok arkadaşım daha almadım ama 1 hafta içinde alıyorum yorumlarımı yazıcam alınca
  • arkadaşlar biliyorum dalga mı geçiyosun bizimle diyeceksiniz ama bi arkadaşımın yaptığı yorumdan etkilenerek ve konuyu açmadan önceki fikrim olan z5500 ve audigy2 zs almaya karar verdim s750 de diğer cihazlara bağlama problemi ve adam akıllı bi ses kartı istemesinden dolayıda bu kararı verdim umarım doğru yapmışımdır
  • quote:

hocam sen bakma audigy ile gmaer karşılaştıran saçma sapan yoruımlara geçen hasfta sonu xtreme gamer ses kartı takılı kasamı z5500 ve audigy 2 zs kullanan overclokckmania nickli arkadaşıma götürüp test ettik önce ondaki ses kartı ile dinledik z5500 ün sesi pek hoşuma gitmedi daha sonra benim kasaya takarak test ettiğimizde hem arkadaş hemde ben ses kalitesini çok sevdik ama arkadaşlar nedense audigy i yok üstün baslı falan gibi yorumlarla gündemde tutmaya çalışıyorlar devri geçti artık x-fi geldi günaydın

yukarıdaki yorumumu dikkalice oku z5500 alacaksan al ama yanına mutlaka xtreme gamer al sana zs almanı tavsiyede eden arkadaşınada selamımı söyle şimdiden hayırlı olsun
  • peki arkadaşalar z5500 ü laptopla nasıl kullanabilirim acaba örnek x540 daki gibi matrix modu gibi bişey varmı acaba yada ona benzer
  • quote:

arkadaşlar biliyorum dalga mı geçiyosun bizimle diyeceksiniz ama bi arkadaşımın yaptığı yorumdan etkilenerek ve konuyu açmadan önceki fikrim olan z5500 ve audigy2 zs almaya karar verdim s750 de diğer cihazlara bağlama problemi ve adam akıllı bi ses kartı istemesinden dolayıda bu kararı verdim umarım doğru yapmışımdır

Dostum bence iyi yapmışsın, bende ZS kullanıyorum ve son derece memnunum her lafa kulak asma sen. x-fi gamer da iyi karttır Audigy2 zs de iyi karttır pişman olmazsın ikisinde de içine hangisi siniyorsa onu al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JakX

quote:

Orjinalden alıntı: mj_pelit

müzikten anlıyanlar z5500 ü beğenmez..sebebi tiz ve mid lerin yetersizliğidir..ama fiyatına göre mükemmel bir settir...artı olarak sahip olduğu sub çoğu milyarlık sette bile yoktur..bass sevenler için en mantıklı çözümdür...

Zaten müzikten anlayan adamın 5.1 7.1 vs bunlarla işi olmaz. Müzik stereodur 2 kanaldır bu kadar basit..

Bu tip hoparlörlerin amacı filmler için efekt üretmektir, daha hızlı tepki verirler ve daha küçüktürler ama doğal ses veremezler, bir rock müzik yada jazz müzikte (gerçek müzikler, bazı tarzlar gibi bilgisayar ortamın yaratılan müzikler değil) doğal ses çıkartan entrümanların sesini verecek kapasitede ve hacimde/kalitede değildirler.

bence işi yeterince özetlemişsin.tartışmaların boş olduunu anlamak gerekir bence...

• arkdaşlar nihayet büük uğraşlar sonucu karar verdiğim z5500 ümü dün vatan bilgisayardan aldım arkadaşlar gerçekten verdiğim parayı hak ediyor hatta daha fazlasını bile müziklerde gerçektende beklediğimden daha iyi ama bir iki eko ayarı ile daha düzelttim kendimce filmlerde ve oyunlarda is gerçekten mükemmel bassları bir harika almamda yardımcı olan sizlre gerçekten teşekkürler alacak arkadaşlar hiç düşünmeden alabilirler saygılar
  • quote:

arkdaşlar nihayet büük uğraşlar sonucu karar verdiğim z5500 ümü dün vatan bilgisayardan aldım arkadaşlar gerçekten verdiğim parayı hak ediyor hatta daha fazlasını bile müziklerde gerçektende beklediğimden daha iyi ama bir iki eko ayarı ile daha düzelttim kendimce filmlerde ve oyunlarda is gerçekten mükemmel bassları bir harika almamda yardımcı olan sizlre gerçekten teşekkürler alacak arkadaşlar hiç düşünmeden alabilirler saygılar

öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanırsın umarım.
    iki sorum olucak. ses kartıda aldın mı ona göremi beğendin performansını. ikinci olarak laptop a bağladın mı eğerki bağladıysan performansı nasıl ve 5.1 ses alabildinmi filmlerde filan?
  • quote:

arkdaşlar nihayet büük uğraşlar sonucu karar verdiğim z5500 ümü dün vatan bilgisayardan aldım arkadaşlar gerçekten verdiğim parayı hak ediyor hatta daha fazlasını bile müziklerde gerçektende beklediğimden daha iyi ama bir iki eko ayarı ile daha düzelttim kendimce filmlerde ve oyunlarda is gerçekten mükemmel bassları bir harika almamda yardımcı olan sizlre gerçekten teşekkürler alacak arkadaşlar hiç düşünmeden alabilirler saygılar

Dediğim gibiymiş değil mi? Hayırlı olsun, güle güle kullan..
    Artık ilerde pc, dvd player, ps2-3, xbox v.b. cihazlara bağlanmada kafan rahat da olacak..

• raven254'e arkadaşım sadece ses sistemini aldım şimdilik onboard la kullanıyorum yinede mükemmel ses kartıyla nasıl olacak şimdiden merak ediyorum
    laptop konusunda ise forumda sormuştum ama cevap alamadım kimseden
  • promoe arkadaşıma ' aslında onunla bi alakası yok ben forumda bu konuyu açmadan öncede z5500 alma taraftarıyıydım ama yaptığınız yorumlar daha s750 alma yönündeydi ama fiyat olarak daha sonra baktığımda nerdeyse iyi bir ses kartıyla 1000 ytl civarı bir maliyeti vardı ve bu biraz bi ses sistemi için bana göre biraz abartılı bi fiyat ve o yüzden yaklaşık bana maliyeti 600 - 650 ytl civarı bir ses sistemi almam daha mantıklı geldi seninde yorumlarında s750 ve z5500 alabilirsin demiştin hatta fiyat performans olarak z5500 önermiştin ve bende bunu aldım ve gerçekten memnunum daha önceki ses sistemlerimde microlab fc861 ve logitech x540 tı ikiside beni tatmin etmedi özelliklede microlab bass diye bişe alette resmen ve o kadar paraya kesinlikle deymeyecek bi set işte bu yüzden z5500 aldım ve gerçekten rahatladım
  • quote:

raven254'e arkadaşım sadece ses sistemini aldım şimdilik onboard la kullanıyorum yinede mükemmel ses kartıyla nasıl olacak şimdiden merak ediyorum
    laptop konusunda ise forumda sormuştum ama cevap alamadım kimseden

Sadece laptop un kendi kartıyla şimdiden memnunsan ilerde bir audigy2 nx veya audigy2 zs notebook aldığında şu anki zevkin 2ye katlanacak, bundan emin olabilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.