Şimdi Ara

Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
19
Favori
24.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Craft And Luna

Crazy deri hocam
    Dana derisi
    Tamamdır hocam siparişi verdim merakla bekliyorum. kolay gelsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Full Vegetal Sarmal Deri Kartlık

bu üründe indirim yok mu acaba

• simyaci kullanıcısına yanıt
    Hocam o ürünü almayın ben dh'den birine o ürünü satmak istemem onun yerine snake modeline bakabilirsiniz. O ürün daha önce kazık yediğim bi dericiden aldığım deriyle yapıldı iyiki de hatırlattınız stoğu kaldırıyorum şimdi
  • kartlık indirimi bekliyoruz

• Bir adet İstanbul modelinden sipariş verdim merakla bekliyorum. Satıcı arkadaşa ilgisi ve yardımları için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siparişi verdim fakat 2 gündür satıcı arkadaş mesajıma cevap vermiyor.Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat 

• 4 Haziranda verilen siparişler bugün kargoya verilmiş hadi bakalım :)

• Bugün Castle ve King cüzdan siparişlerim geldi bayıldım. Gerçekten kaliteli ve muazzam duruyor. Yarın eve geçince unutmazsam resim atarım. Gelir gelmez kargodan açtım poşetlerini hemen birini kullanmaya başladım parça parça 14-15 banknot olucak şekilde 300 küsür lira para ve 10 tane kart koydum. Gerçekten çok beğendim. Teşekkürler. ☺️

• bügün kargoya verilmiş yarın teslim gözüküyor bakalım nasıl çıkacak gelince foto atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herşeyintürevinialanadam -- 13 Haziran 2022; 22:0:33 >
  • Dönüş yapamadığım arkadaşlara özelden dönüş yaptım. Bu kadar çok sipariş geleceğini hiç beklemiyodum

Hepsini sıra ile çıkartıyorum bir de kargo fiyatları birden 25'tl ye yükseldi kargo firmalarıyla anlaşma yaptık onlar da işi biraz eline yüzüne bulaştırdı o yüzden bütün siparişleri tekrar sürat kargoya verdik vs. gibi durumlar oldu. Şuan gördüğüm kadarıyla 6 hazirandan kalan sipariş 2 tane. 4 komple bitti - 5 komple bitti (ayın 5 inde 20 civarı sipariş gelmiş çok uzun sürdü.)

Şuandan itibaren gelecek 6 sipariş haftaya pazartesi çıkış yapılır geri kalanlar salı - çarşamba diye haftaya yayılır bilginiz olsun.

Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat

• Bende ayın 8inde sipariş vermiştim. Yarın ya da öbür gün o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asderty A kullanıcısına yanıt
    1 saate net gününü söylerim size de hocam
  • 6 sinda verdiğim sipariş hala hazırlanıyor. Ben yurtdışına çıkacağım 6 güne. Ne zaman gelecek?

• ARES007 A kullanıcısına yanıt
    Özelden isim soyisim yazın hocam gününü söylim hemen
  • ilk izlenimler: kargoya verildikten 1 gün sonra elime ulaştı , paketleme gayet iyi , castle modelini almıştım her hazneye 2 şer kart sığıyor , bazı cüzdanlarda olduğu gibi kötü bir koku yok , dikişleri düzgün ,toplam 10 kart + bir miktar para koydum görünümü gayet kibar duruyor

• King modelini almıştım ve gerçekten çok beğendim elinize emeğinize sağlık hocam. Tek diyeceğim şey biraz sert ürün ama kullandıkça rahatlayacaktır açılacaktır diye tahmin ediyorum

• King derisi siyah olduğu için daha serttir hocam ama zamanla ikiside aynı yumuşaklığa geliyor maksimum 1.5 2 aya yumuşar iyi günlerde kullanın

• Siparişimizi verdik hayırlısıyla, beklemedeyiz hocam memnun kalırsak eşe dosta da alırız :)

Şu an şu cüzdanı kullanıyorum 4 5 yıl oldu buffalo derisiydi sanırım gerçekten kaliteliydi ama eskimeye başladı hor kullandığım için https://www.hepsiburada.com/bullcaptain-deri-kartlik-cuzdan-kahverengi-yurt-disindan-pm-HBC00000DUVFX Model olarak eğer yapabilirseniz bu şekilde iki katlı 11-12 kart gözü olan cüzdanlar bayağı kullanışlı bence.

Sizin ürünler de kalite olarak benzer bir izlenim verdi deneyip göreceğiz hocam, emeğinize sağlık.

Bir de son olarak merak ettiğim ne zamana aşağı yukarı gelir şuanki siparişler. Geldiğinde beğenir de bir iki tane daha indirimli fiyattan alamazsak üzülürüm Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat 

• Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan günlük 2 3 sipariş alıyoruz haftaya pazartesi çıkar sizinki.

Gösterdiğiniz deri bufalo derisi olabilir de olmayabilirde eğer sert bir deri ise bufalo dersidir. 0.8mm deri kullanılmış yüksek ihtimalle deforme olması normaldir.

Bizimkiler 1.6 - 1.4 mm arası bir kalınlıkta oluyor. Kullanılan deri de dana derisi zamanla yumuşar. 5 yılda bozulmaz

Fiyatlar dolardan ve kargo fiyaylarının yükselmesinden dolayı bir 10 15 tl civarı yükselebilir. Elimizde 30 35 cüzdanlık deri var bidahaki siparişime göre fiyat yükselecek

• Craft And Luna kullanıcısına yanıt
    Hocam kartlıklarda da bu indirime giren cüzdanlarda olduğunu gibi indirim var mıdır ? Birde hangi kartlık modelini önerirsiniz kalite ve fiyat/performans olarak. Son olarak ben 2 tane daha cüzdan siparişi vermek istiyorum ama bunlar durdukça bozulma olur mu sadece saklayacağım ileri seneler için. Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.