Şimdi Ara

Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
19
Favori
24.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam selamlar, 3 mesaj üstte paylaştığınız resimdeki cüzdan modeli nedir?tam aradığım ürün ancak sizin ürün resimlerinde bunu bulamadım.mevcutsa siparisime ek bunu da almak isterim.

Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TirelessMidfielder -- 20 Haziran 2022; 1:17:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim sitedeki model adı endure hocam

• İstanbul modeli bugün elime ulaştı. Gerçekten çok şık ve kaliteli, teşekkürler

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz hocam iyi günlerde kullanın

• İndirimli fiyatlarınız çok iyi. müşteriniz bol olsun hocam.

Ürünlerin üzerine isim / harf yazma şansınız oluyor mu? kişiselleştirme için.

• KaZAaRa kullanıcısına yanıt
    Şuan için malesef hocam şuanki satışlardan gelen tüm parayı ona yatırıcaz bu hızla giderse 2 aya isim yazmayı da getiririz.
  • Fossil'in kartlık modelleri de cok klas duruyor. Benzerlik yakalayabilirseniz denemek isterim hocam Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat 

• 01-KinG kullanıcısına yanıt
    Hocam direk ürün adı veya foto atın en yakın zamanda aynısını yaparım kartlık ve cüzdan yoğunluk bitince eklicem her türlü tavsiyeye açığım

• Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat

Castle amon endure

• Castle modelini aldım 10 gün olmuştur sanırım fiyatını hak eden bir ürün ,F/P oranı çok yukarıda tek eleştirim kendi adıma bir tık daha küçük olmasını isterdim.

Öneri olarak castle modeli için sağ tarafına bir bu tarz cep ya da fileli bir şey dikilebilir hocam bana resim,fiş ya da küçük ama önemli öteberileri taşımak ya da koymak için.

Etsy cüzdan aramaya girerken deri fantazi ürünleri çıktı ,ileriye yönelik yatırım olarak değerlendirebilirsiniz satışları çok iyi.

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Benzer bir modele çalışma yapıyorum hocam şuan çizim aşamasındayım. Hatta castle a benzer 2 farklı model yapıyorum biri komple minimal olucak diğeri gösterdiğiniz gibi sol taraf castle gibi sağ tarafta bozuk para için bölme tarzı.

Bizim instagrama reklam çıkmıştım deri den çok garip şeyler istediler. Bi ara cüzdanı boşa yapıyoruz bile demiştim

• Craft And Luna kullanıcısına yanıt

Fossil 0621K7008

Fossil 0621K7011

Fossil 0621K7009

estetik olarak iyi + kullanıslı + zarif modeller diyebilirim.

• Sa hayırlı olsun hocam güzel görünüyor emegıne sağlık.bende sipariş verdim no:909. 8-10 kart ve az da nakit oluyor işimi görür diye düşünüyorum .

Naçizane adres kısmını biraz daha kolay ve düzenli yaparsanız kullanışlı olur diye düşünüyorum .
    Hayırlı işler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • saylicnives S kullanıcısına yanıt
    10 kart + nakit koyabilirsiniz hocam. İlk kullanımlarda biraz kartları sıkar ileride deri açılır kendine gelir. Siparişinizi sıraya aldım en geç pazartesi çıkışı yapılacaktır.

Adres kısmını da dediğiniz gibi düzenlemeye sokuyorum şuanda
  • castle ve king bugün ulaştı ve benim önerim biraz küçültün hocam ben çantada taşırım mesela pantolonda bile taşımam ama küçüğü daha makbul bence.belki 200 liraları oooh diye koyamazsın ya da 3 5 bin koyamazsın ama kim o kadar para taşıyor ki artık yanında?

• Hocam o desa dikey cüzdan. Castle yatay cüzdan. Yatay bifold cüzdanlarda bundan daha ufak olması imkansızdır yoksa kartlık bölümleri dar olur. Katlama bölümünden kısarsanız da bu sefer cüzdan katlanmaz.

Örn bizde dikey olarak endure modeli var o modelde avuç içi büyüklüğündedir.

dediğim gibi biz de alalım herkes ne alıyorsa diye aldım inceleyip beğenmedim dik mi düz mü diye ama ben parayı yukarıdan koyuyorum tam da aynısı değil o model.şişiyor bendeki minik canavar oluyor.Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat  neyse şimdi yola gidecek vakit uğraşmayalım dönüşte bi inceleyeyim ben modelleri alıcı gözle.Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat 

• Şimdi inceliyorum hocam o cüzdanı %90 aynısını yaparım 1 haftaya gerçi muhtemelen bizim yaptığımız daha sağlam olur dikişler makinayla yapılmış ve ince ip kullanılmış. Dikey cüzdan para bölmeli olarak mantıklı geldi şuanda bizim modellerde o tarz yok çünkü castle'a alternatif olabilir direk

pm'den resim atayım dedim sonra sitesinden buldum yaparsın niye yapamayacan bence yap güzel model olur dediğin gibi daha sağlam.

6 kart alıyor bence yeterli hatta dersen ki ek parçaya gerek yok o zaman daha kibar olur 4 kartlık.50 liraya kadar tam alıyor düz.sonrası ikiye katlayarak.

• Hocam ben de şu model bir kartlık kullanıyorum.
    Link:https://www.ciceksepeti.com/pierre-cardin-kisiye-ozel-kalem-hediyeli-hakiki-deri-kredi-kartlik-kcm37743032
    İçinde 10 tane kart var ama 2 3 tane azaltmayı düşünüyorum. Yanına da biraz nakit taşıyorum. Sizin ürünlerden hangilerini tavsiye edersiniz? Minimalist ve uygun fiyatlı bir model istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.