Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cpy'nin sitesi yok ki?

• Bu arada RDR 2 ve FIFA 2021'de gümlemiş diyorlar doğru mu CPYWATCH [ANA KONU] 

• Crack bence de hoş değil ya adamlar uğraşmış oyun hazırlamış en azından 1 sene geriden kırılmalı ki hak ettikleri parayı alsınlar denuvoyu bu yüzden seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nolamaz kullanıcısına yanıt

RDR2, özel rockstarın DRM ini kullanıyor, denuvo dan daha zor sanırım kırılması. Eğer onu da kırdılarsa zaten geçmiş olsun CPYWATCH [ANA KONU] 

• Helal olsun, gözümüz yollarda kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Sitesinde Fifa 2021 ile alakalı var gibi bişeyler ama gerçek mi yalan mı bilemedim  

Alıntıları Göster

inşallah yaw CPYWATCH [ANA KONU] 

• CPYWATCH [ANA KONU]

CPYWATCH [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 15 Ekim 2020; 16:1:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

RDR2, özel rockstarın DRM ini kullanıyor, denuvo dan daha zor sanırım kırılması. Eğer onu da kırdılarsa zaten geçmiş olsun  

Şöyle bir bakındım da sanırım henüz sıra ona gelmemiş malum sitelerde konunun ilk mesajında gözüken oyunlar var fakat RDR2 malum sitelerde CPY adıyla yok henüz :)

• Crack bayramı :)

İnsanların bahsettiği siteyi buldum, aslında fake şeyler atmayan bir site. Baktığım zaman dediğin gibi Fifa21, RDR2 de koyulmuş ve bir ton yorum var. Henüz indiren olmamıştır da site fakelerle biliniyor olsa en azından bi fake diyen birileri olurdu yada çok rağbet görmezdi. Bi site daha RDR2 yi koymuştu aylar önce fakat yorumlar azdı ve çoğu fake diyordu zaten, bu öyle değil gibi duruyor. Crackwatch henüz güncellememiş olabilir yada henüz tam kesin bilgi almamış olabilir fakat ihtimali yüksek.

Dediğim gibi, kırdıkları oyunların çoğu en son denuvo sürümünü kullanıyordu, diğer denuvoları kırmak zor olmasa gerek artık. Rockstar DRM de Denuvo'ya yakın bir şeydir muhtemelen, onu da kırarlar çok yakında eğer haberler gerçek değilse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 15 Ekim 2020; 17:3:47 >
  • Altyazar kullanıcısına yanıt

hocam ben bunu hangi konuya atmıştım? CPYWATCH [ANA KONU] 

Pes 2020'ye sadece kadro güncellemesi gelmiş hali. Evet ayrı bir oyun, indirip oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

İnsanların bahsettiği siteyi buldum, aslında fake şeyler atmayan bir site. Baktığım zaman dediğin gibi Fifa21, RDR2 de koyulmuş ve bir ton yorum var. Henüz indiren olmamıştır da site fakelerle biliniyor olsa en azından bi fake diyen birileri olurdu yada çok rağbet görmezdi. Bi site daha RDR2 yi koymuştu aylar önce fakat yorumlar azdı ve çoğu fake diyordu zaten, bu öyle değil gibi duruyor. Crackwatch henüz güncellememiş olabilir yada henüz tam kesin bilgi almamış olabilir fakat ihtimali yüksek.

Dediğim gibi, kırdıkları oyunların çoğu en son denuvo sürümünü kullanıyordu, diğer denuvoları kırmak zor olmasa gerek artık. Rockstar DRM de Denuvo'ya yakın bir şeydir muhtemelen, onu da kırarlar çok yakında eğer haberler gerçek değilse.

Valla hocam RDR2'yi zamanında indirmiştim bu tarz bi siteden ne yazık ki çok dikkat etmeden indirdim meğersem sadece setup dosyasıymış boşa indirmiş olduk :)

Ama malum siteleri biraz daha takip etmek lazım belki de bu sefer doğrudur..

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Pes 2020'ye sadece kadro güncellemesi gelmiş hali. Evet ayrı bir oyun, indirip oynayabilirsin.

Yani elimizde PES 2020 olmasına gerek yok değil mi ? Direk bunu indirip 2021 versiyonunu oynayabiliyoruz..

• -Hattori- kullanıcısına yanıt
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Beleş mi mafia remake son zamanların en çok satan oyunlarından 😂

• Take two denen çakal artislerin oyununu çatır çatır zevkle oynayacağım,

CPYWATCH [ANA KONU] böyle birşey yok valla sen hem Türkçe destekleme hemde her türlü tr yama yapan bireylere ihtarname gönder inşallah firma tarihi boyunca yaşadığı en çok zararı yaşarlar bu saatten sonra , oyunların 70-80 Euro’ya çıkma sebebi de bu aç gözlü şirket zaten

• Rdr2 ne kirilmiyor yaw

• Millet koca koca oyunları kırıp paylaşıyor bizim yama grupları da korkudan bitirdikleri yamayı bile paylaşamıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 15 Ekim 2020; 17:19:5 >
  • Türkçe yamalar illegal diyenler crackli oyunlara seviniyor. :) güzel kafa..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.