Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her sene aynı oyunu 60 dolardan satılan Fifa serisini kırsınlar. Akılları başına gelsin şu EA'nın.

• ahhhhh fifa 21 gelsin de oynayak beaa

• Bu son sürüm denuvo kırılamıyor konsolda yaptığımız gibi oynayıp satarım diye mafia 1 i satın aldım konsolda hemen satılıcak hesabın yüzüne bakmadı kimse tükürük bile atılmadı şimdi kırılmış pc de asla oyun alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 15 Ekim 2020; 19:47:58 >
  • Yeni nesil oyunlar özellikle single player oyunlar hem single hem multi karışımı çıkıyor yani crack kullanarak oyunun yarısını oynamamış oluyorsunuz ya da daha doğrusu oyun içi bir sürü şeyi. Death Stranding bunun en büyük örneklerinden biri ya da Division 2 de olabilir.

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt

FIFA online olmadığı müddetçe tat vermiyor ya arkadaşınla ya online hesapta 18-19-20 var halen 18 oynuyorum 21 de ayni 19-20 gibi olur diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwmania

FIFA online olmadığı müddetçe tat vermiyor ya arkadaşınla ya online hesapta 18-19-20 var halen 18 oynuyorum 21 de ayni 19-20 gibi olur diye düşünüyorum

hocam ben genelde kariyer modu oynuyorum ya da arkadaşkar gelince karşılıklı öyle online oynamıyorum pek

• quote:

Orijinalden alıntı: volkitolki77

Yeni nesil oyunlar özellikle single player oyunlar hem single hem multi karışımı çıkıyor yani crack kullanarak oyunun yarısını oynamamış oluyorsunuz ya da daha doğrusu oyun içi bir sürü şeyi. Death Stranding bunun en büyük örneklerinden biri ya da Division 2 de olabilir.

Yarısını mı? komik olmayın ya şimdi de kendinizi böyle mi avutuyorsunuz? biz para verdik tam oynuyoruz onlar korsan ile yarım oynuyor. Altı üstü 1-2 köprü, yol yapıp yada yapmış olanlarınkini kullanmak için 400 TL verebilirsin seni tutan yok. Piyasaya çıkan 100 single oyundan sadece 1 tanesi DS gibidir geri kalan 99 oyun saf single dır ve korsan olarak da %100 şekilde oynayabilirsin.

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Siteye baktım da onu da kırmışlar galiba😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt

3 yıldır Alldebrid kullanıyorum öneririm. Torrenti sunucusuna çekip veriyor :) turbobit, uploaded vs cabası.

• Anasayfaya düşünce geldim de. Giflere ve gönderme resimlerine çok güldüm. Bu arada fitgirl ün sistem deli gibi çalışıyordur şuan. Bekleyenlerin gözü aydın.

• bu oyunların cracklerine nereden ulaşabilirim dostlar?

• wardstone kullanıcısına yanıt
    hocam peki ne tavsiye edersin? Zayıfta indiriyor zaten hız olarak.

• Nice. Berbat ekonomi ve lükse dönüşen oyunlar için güzel bir haber mafia'yı arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla berbatmış oyun bug doluymuş ve oynanışı zevkli değilmişo yüzden indirmeyeceğim diğer oyunu indireyim

ben asıl rdr 2 bekliyorum ya onun kırılması gerek

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaReD22 -- 17 Ekim 2020; 16:41:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cpy olayı ne tam olarak hocam sağlam bi hacker gruptuda ortadan kaybolmuştuda şimdi geri mi döndü?

• quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

Cpy olayı ne tam olarak hocam sağlam bi hacker gruptuda ortadan kaybolmuştuda şimdi geri mi döndü?

Tam olarak söylediğin gibi. Bir anda geri döndüler ve kırılamayan muhtemelen de çok uzun süre kırılamayacak yeni oyunları kırıp piyasaya yaydılar, devamı gelecektir.

• deatht strading midir nedir o oyun ekran karti aldigimda kod gelmisti steam e ekledim salak gibi eski bi oyun saniyordum bilseydim fiyatini satardim direk

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

İnsanların bahsettiği siteyi buldum, aslında fake şeyler atmayan bir site. Baktığım zaman dediğin gibi Fifa21, RDR2 de koyulmuş ve bir ton yorum var. Henüz indiren olmamıştır da site fakelerle biliniyor olsa en azından bi fake diyen birileri olurdu yada çok rağbet görmezdi. Bi site daha RDR2 yi koymuştu aylar önce fakat yorumlar azdı ve çoğu fake diyordu zaten, bu öyle değil gibi duruyor. Crackwatch henüz güncellememiş olabilir yada henüz tam kesin bilgi almamış olabilir fakat ihtimali yüksek.

Dediğim gibi, kırdıkları oyunların çoğu en son denuvo sürümünü kullanıyordu, diğer denuvoları kırmak zor olmasa gerek artık. Rockstar DRM de Denuvo'ya yakın bir şeydir muhtemelen, onu da kırarlar çok yakında eğer haberler gerçek değilse.

rarbg zamunda da pes 2021 mafia death stranding cpy isoları yüklenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

3 yıldır Alldebrid kullanıyorum öneririm. Torrenti sunucusuna çekip veriyor :) turbobit, uploaded vs cabası.

Turbo upload nasıl oluyor hocam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.