Şimdi Ara

CPYWATCH [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
14
Favori
38.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, RDR2 henuz kirilmadi. Sitelere inanip indirmeyin. Crackwatch da yesil isik yanmiyorsa kesin fakedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cw de görmeden indirmeyin fake dosyaları. Yalnız mafia da rdr de take two ya ait. Bu kadar süredir rdr nin kırılamaması başarı gerçekten ne işe koruyorlar. T2 sanırım ikisine aynı güvenliği koymamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Cw de görmeden indirmeyin fake dosyaları. Yalnız mafia da rdr de take two ya ait. Bu kadar süredir rdr nin kırılamaması başarı gerçekten ne işe koruyorlar. T2 sanırım ikisine aynı güvenliği koymamış
    Mafia 2k nin dostum

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt

Turbo upload nerede yazıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Mafia 2k nin dostum

Alıntıları Göster

tamam 2k da take two ya ait değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum rockstar ve 2k nın sahibi take two

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 15 Ekim 2020; 21:11:10 >
  • Gkn89 kullanıcısına yanıt

Denuvo'nun amacı oyunların ilk hafta/ay satışlarını garantiye almak. Bir oyun ilk ay ne satarsa satıyor, sonrası indirimlerle falan tozunu almak ... Defalarca paylaşıldı, Capcom'un bizzat açıklamaları var. 2-3 hafta kırılmasa bize yetiyor dediler adamlar.

Yani Denuvo amacını fazlası ile yerine getirdi.

Sadece bilgilendirme amaçlı yazıyorum, zira bende oyunların kırılmalarına sevindim.

• abi çekçe var ya diller arasında şaka mı bu?

• Senin ben taşşş öhom yenir yenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

tamam 2k da take two ya ait değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum rockstar ve 2k nın sahibi take two

Alıntıları Göster
    Oyleymiş hocam bende yeni öğrendim

• Woamad kullanıcısına yanıt

İlk 2 oyunu yapan çek stüdyosuydu,o yüzden çekçe var.

• fifa21 deneyen varsa yanıtlasa ya boşu boşuna 50 gb indirmeyek

• vay arkadaş korsan piyasasını nasılda savunuyor, cidden yazık siz ve sizin gibilere.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

deatht strading midir nedir o oyun ekran karti aldigimda kod gelmisti steam e ekledim salak gibi eski bi oyun saniyordum bilseydim fiyatini satardim direk

Ppsinde tlou olan adam nasil bilmez bu oyunu ex diye geldiydi ps4 e

• quote:

Orijinalden alıntı: volkitolki77

vay arkadaş korsan piyasasını nasılda savunuyor, cidden yazık siz ve sizin gibilere.

Orijinal de oynuyorum, korsan da. Savunurum yada savunmam seni ne alakadar ediyor? suç mu? suçsa git gerekli yerlere şikayet et, değilse bir zahmet sus. Günah, haram vs. diyeceksen de o da benim meselem bunu dert etmek senin gibilere kalmadı.

• Aslanım benim CPY im ♥

Mafia kırdıysa demektir RDR2 kıracak 1 hafta içinde  

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

valla tarz olarak cok degisik geldi bana ya oynaycagim oyunlardan degil

• Bedavacılar toplanmış. Çaktırmayın bende sizdenim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 15 Ekim 2020; 21:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Orijinal de oynuyorum, korsan da. Savunurum yada savunmam seni ne alakadar ediyor? suç mu? suçsa git gerekli yerlere şikayet et, değilse bir zahmet sus. Günah, haram vs. diyeceksen de o da benim meselem bunu dert etmek senin gibilere kalmadı.

Alıntıları Göster

Yerel fiyatlandırma olmadığı sürece her zaman Crackli oyun oynamaya devam edilecek ve sonuna kadar desteklenecek.

Başka bir konuda da dediğim gibi bizim ülkemizde oyunlar 400-500 liralara kadar çıktı 1-2 sene içinde 1000 lira ve üzeri olması muhtemel. Hadi satsınlar bakalım ABD'de veya Avrupa'da 500 Dolar'a 750 Euro'ya oyunları. 1 kişiye bile satamazlar..

Bizim burda da yerel fiyatlandırma yapsınlar 20 liraya 30 liraya satılsın oyunlar satış rekorları kırarlar..

• Cpy adamdır. Keşke rdr yi halletse çıktıgından beridir bekliyorum  

• nolamaz kullanıcısına yanıt

adamlar zarar ederler bu oyunlar için bir dünya harcama yapıyorlar bunu dolar olarak yapıyorlar elbetteki dolar üzerinden satış yapacaklar. tabi yerel fiyatlanma gerekli ama 20 30 lira da olmaz hocam amerikadaki adam 70 dolar verip alırken birim 10 dolara almamız hem adil olmaz hem de şirketlerin kar zarar hesaplamalarına uymaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watch4me -- 15 Ekim 2020; 21:44:10 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.