Teğmen
16 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 1510 (Bu ay: 2)
Gönderileri

merhaba şu an amerikadayım dönmeden bi gaming laptop almak istiyorum. işlemci olarak intel ekran kartı olarak nvidia almayı istiyorum. bir de depolama olarak 1 tb olsa çünkü çok fazla fotoğraf depoluyorum. bana uygun bir laptop önerirseniz çok sevirinirim. site olarak amazon newegg ve bestbuydan baktım.www.amazon.com
Amazon.com: Laptops - Computers & Tablets: Electronics: Traditional Laptops, 2 in 1 Laptops & More
https://www.amazon.com/Notebooks-Laptop-Computers/b/ref=dp_bc_aui_C_4?ie=UTF8&node=565108


www.newegg.com
Gaming Laptops and Notebooks - Newegg.com
https://www.newegg.com/Gaming-Laptops/Category/ID-363?Tid=167731


bir de ek olarak bu laptobu buldum oldukça güzel duruyor 0 ama emin olamadım. arkadaşım 1 hafta önce almış sorunu çıkmamış 0 kutuda gelmişmerhaba şu an amerikadayım dönmeden bi gaming laptop almak istiyorum. işlemci olarak intel ekran kartı olarak nvidia almayı istiyorum. bir de depolama olarak 1 tb olsa çünkü çok fazla fotoğraf depoluyorum. bana uygun bir laptop önerirseniz çok sevirinirim. site olarak amazon newegg ve bestbuydan baktım.www.amazon.com
Amazon.com: Laptops - Computers & Tablets: Electronics: Traditional Laptops, 2 in 1 Laptops & More
https://www.amazon.com/Notebooks-Laptop-Computers/b/ref=dp_bc_aui_C_4?ie=UTF8&node=565108
www.newegg.com
Gaming Laptops and Notebooks - Newegg.com
https://www.newegg.com/Gaming-Laptops/Category/ID-363?Tid=167731bir de ek olarak bu laptobu buldum oldukça güzel duruyor 0 ama emin olamadım. arkadaşım 1 hafta önce almış sorunu çıkmamış 0 kutuda gelmişbeni hatırlayan kaldı mı bilmiyorum. belki deneme konularımı falan hatırlayan vardır. 2019 da ea 3kdan mezuna bırakıp 2020'de 657. olup boun ekona girmiştim. tercih dönemiyle, mezunlukla boğaziçiyle veya daha genel sorularınız varsa alabilirim. hazırlığı haziran profunda geçtim. kısa süreliğine onlineım.

internette hiçbir sağlıklı haber bulamadım canını yediğimin havuz medyası. şu an tüm konular var mı kaldırılan konu oldu mu ayt'de?

geçen yıl baya linç yediler geri - ileri tarih olaylarından aynı şeyi tekrar yaşamak istemezler. bana göre en mantıklı tarih 19 20 haz. bu yıl tekrardan gireceğim sınava burs denemek için. ama şöyle bir sorun var bu yaz work and travel a gidiyorum aynı zamanda. sınav temmuza doğru kayacak olursa benim işim sıkıntıya düşecek sınava giremeyeceğim. sizce sınav tarihini ne zaman açıklarlar? yine geri ileri gibi durumlar olur mu ki?

burs kazandım taahhüt işlemini zamanında yaptım. Edevlet ten Kredi / Burs Durum Belgesi Sorgulama ya girince burs almıyor diye gözüküyorum sizde de böyle mi?


Kredi / Burs Durum Bilgisi

.... T.C. kimlik numaralı ..... adlı kişi 18.12.2020 tarihi itibariyle Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden herhangi bir kredi/burs almamaktadır.


NOT: ... T.C. kimlik numaralı ... adlı kişinin 2020/2021 Öğretim Yılı Başvuru Dönemi içerisinde kredi/burs başvurusu bulunmaktadır.not: ziraat bank kartım geldi.

almayı düşünüyorum oyun hoşuma gidiyor baya. epicten almayı düşündüm. sizce alınır mı oyun hala canlı mı? hile vs durum nasıl? bir de şunu sormayı düşünüyorum standart deluxe gold edition vs hangisini alayım. deluxe e veya gold a para vermeye değer mi?

abi haftasonu dışarı çıkmak yasak zaten neredeyse full evdeyiz. boş zaman çok fazla. yazılım öğrenmeye karar verdim fakat nereden öğreneyim onu bilemedim. buna ilgi duyanlar nereden başladılar?şuradan başlamıştım ücretsiz olarak idare eder gibi geldi:


https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/sfrdan-ileri-seviye-python-programlama-5877?exit=yes#!/about


bir de şunu çok öneriyorlar:


https://www.udemy.com/course/sifirdan-ileri-seviyeye-python//arkadaşlar udemy'den yazılım öğrenip ybsci olacam çaktırmayın  

işe girerken böyle bir şart var mı genellikle yoksa kalifiye birisi ise onu da mı alıyorlar? linked in de karışık herkes yapıyormuş gibi geldi.

bana çok düşük bi ihtimalmiş gibi geliyor. boun hazırlıktayım ilk dönem 18 şubatta bitiyor 1 ay tatil var martın ortası gibi 2.dönem başlayacak. bazı sınıflar açılsa bile hazırlık açılmaz kanaatindeyim. bu yılı evde tamamlayacağız büyük ihtimal. ne düşünüyorsunuz?

Hakkında
Konum: İstanbul, Beşiktaş
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Çay
Forum İmzası:

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
Hakkımda:
Eski sistemlerden bir şey kalmadı. Zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık. Her şey muhteşem sınav sistemlerinin oluşturulmasıyla başladı. 3 sınav sistemi varlıkların en arifi, en zarifi olan TMcilere verilmişti. 7'si mahir tercümanlar olan dilcilere... 9 sınav sistemi varlıklar arasında en az rastlanan sözellere bahşedilmişti... Bütün alanlara hükmedecek gücü muhafaza ediyordu bu sınav sistemleri.
Lakin hepsi TMciler, dilciler ve sözeller hepsi ama hepsi kandırıldılar. Mordor diyarında Hüküm Dağı'nın ateşlerinde gizlice yazmıştı Karanlıklar Efendisi MF, hükmeden sınavı diğer alanlara hükmedebilmek için. Bütün zulmünü, kinini ve alanlara hakim olma iradesini kattı bu sınava. HEPSİNE HÜKMEDECEK TEK BİR SINAV. Bütün hür alanlar sınavın gücü karşısında birer birer düştüler.
Ama karşı koyanlar da vardı. TMciler ve sözeller arasındaki son ittifak güçleri MF ordularına karşı yürüyüşe geçerek Hüküm Dağı eteklerinde harp ettiler... Zafer yakındı lakin TYT'nin gücü bir türlü bastırılamıyordu. İşte bütün ümitlerin yitirildiği o 135 dakikada TMcilerden biri BOUN İşletme sevdasıyla AYT silahını çıkardı... Böylece Orta Dünya'nın hür alanlarının düşmanı Karanlıklar Efendisi MF sonunda mağlup edilmiş oldu. -Ufak bi LOTR uyarlaması-
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 222
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.410
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 180.296 (Bu ay: 1.094)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.160 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.