Şimdi Ara

Covid 19 İçin İlaç Veriyorlar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende covid oldum dostlar telefonda parol yeterli dediler de olur mu öyle sacma sey yav bunun ilaci neyin yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vermiyorlar 7 gün yatış hadi yine iyisin bol bol PAINLERSIN artık stajdan 7 gün offsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    Olm isin ucunda ölüm var omg

• Hamza geçmiş olsun, bol bol dinlen, beslenmene ve uykuna dikkat et, istersen doktora ya da aile hekimine aklındakileri sor, bilgi al. Toparlanmaya bak, şifa diliyorum.

• Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    Sagol reis

• Bol sıvı al ve beslenmene dikkat et. Bolca uyu, erken yat. Önceden favirapir diye bir ilaç veriyorlardı ama artık ilaç vermiyorlar parol içmeyi öneriyorlar onu da eczaneden alabilirsin, içip içmemek sana kalmış. D ve omega vitaminlerini alabilirsin içmeni öneririm. Geçmiş olsun Hamza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 22 Mart 2022; 20:22:34 >
  • Hocam geçmiş olsun. Şu süreçte kafanıza hiçbir şeyi takmayın tüm hafta netflix youtube takılın derim ben. Dh'ye de girmeyin fazla kafa dinleyin umarım kısa sürede toparlarsınız

• Hocam niye kalktı ki o ilac

Hic kimseye mi ilac vermiyorlar

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Karaciğeri süngere çeviriyor...

• Gecmis olsun, ihmalkarliktan vs degil de ilaci yok parol vs ile gecistiriyorlar mecburen.

• Ben ilaçsız geçirdim ağrı kesici bile almadım gerçi hiç bir etki yapamadı sadece burnum akıyordu. Ben evde müziği kökleyip dans ediyordum Bolca sanal yaptım.

genç adamsın korkma ölmezsin.

• Devlet ilaç vermedi mi

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Bence vardir kesin de devlet para gitmesin diye vermiyordur hocam

Hocam romanyada da oyle parolun rumen versiyonu paracitamol diye bi ilac var onu alin olmadi nurofen alin diyip yolluyorlar agir durum yoksa, agirsa hastanede yatiyorsun zaten.

Vermedi versede kullanmazdım. Hiç bir şey yok durduk yere o ne idüğü belirsiz hap grubunu yutmazdım. Bu hükümete hiç güvenmiyorum her kararları anı kurtarmak üzerine olduğunu düşünüyorum.

• grip için ne kullanıyorsan onu kullanacaksın.

covid bitti, ukrayna rusya savaşı da bitti şimdi bakalım ne çıkacak.

• devletin dağıttığı favicovir gerçekten de işe yaradı, faidesi tecrübe edildi.. o zaman çok bol olduğu için, bize de fazladan verdiler, hala daha ne olur ne olmaz diye saklarım

• dekareme kullanıcısına yanıt

şimdi niye yok

işe yaramadığı açıklandı ve gözden düştü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.