Şimdi Ara

Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar.... (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
11
Favori
40.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekirdağ ve ilk 199'u ödedim. Bunuda ödeyeceğiz artık bir şekilde. Bir sonuç çıkmaz itirazdan, ayrıca kimi kime şikayet ediyoruz diyorum kendi kendime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah belalarini versin. Bende orayi bilmedigim icin diger soforlerle hareket ettim. 1 kere gunduz flasi gordum zaten. Temmuzda gectim buradan. Mayis ayininkiler yeni geliyorsa dusunun nasil para basiyor allahsizlar vicdansizlar.

Cezalara nereden baktiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 31 Ağustos 2016; 18:26:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Allah belalarini versin. Bende orayi bilmedigim icin diger soforlerle hareket ettim. 1 kere gunduz flasi gordum zaten. Temmuzda gectim buradan. Mayis ayininkiler yeni geliyorsa dusunun nasil para basiyor allahsizlar vicdansizlar.

edevlet uygulaması hocam
  • E devlette egm sayfasinda ustume kayitli araca yazilan ceza gibi bir kisim var orasi mi?

• quote:

Allah belalarini versin. Bende orayi bilmedigim icin diger soforlerle hareket ettim. 1 kere gunduz flasi gordum zaten. Temmuzda gectim buradan. Mayis ayininkiler yeni geliyorsa dusunun nasil para basiyor allahsizlar vicdansizlar.

Ne mayısı hocam MART ayındakiler bile bugun geldi siz düşünün adamların sistemleri cok hızlı (!)

Tebligat belgesi elimde değil ama fotoğrafları bende bu şekilde PTT ödemesi yapabilir ?miyim
  • amasseia kullanıcısına yanıt
    Yuh!! Soyguncu hirsizlar. Hepimize gecmis olsun. Hic radar cezasi odemedim hocam. Zaten bende bekliyorum ceza gelsin bende sizlerden bilgi alacagim.

• quote:

E devlette egm sayfasinda ustume kayitli araca yazilan ceza gibi bir kisim var orasi mi?

evett
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Benimde ilk olacak
  • nisan ayındaki ceza ağustosta geldi 69 km-h ile 412 tl . itraz ettik sonucu bekliyoruz. bu kanun yasa ile lehimize zorrr..

ayrıca hız sınırında ceza gelen arkadaşlar bu konuya bakmalarında fayda var...

https://forum.donanimhaber.com/m_100530884//tm.htm#100530884
  • Arkadaşlar bayram geliyor, yollarda giderken daha dikkatli olun. Bayram tatilleri ve yaz ayları radar cezalarının en fazla geldiği zamanlar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

GİTTİ MAAŞ, HARAM OLSUN.
    SS Dayıma ait.
     Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar....

Ohaaaaaa.gif

• quote:

GİTTİ MAAŞ, HARAM OLSUN.
    SS Dayıma ait.

Yok artık! kesinlikle itiraz edilmeli, bu kadar kısa süreler içinde yazılan cezaların iptal edildiğine dair bir konu vardı forumda...

• sadri.abi kullanıcısına yanıt
    Sen git playstationda takıl. Yollar sana göre değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihKOC

Neden böyle terbiyesizce konuşuyorsun sayın KOÇ ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

GİTTİ MAAŞ, HARAM OLSUN.
    SS Dayıma ait.

Yok artık! kesinlikle itiraz edilmeli, bu kadar kısa süreler içinde yazılan cezaların iptal edildiğine dair bir konu vardı forumda...

konu başlığını hatırlıyor musun hocam.

itiraz etsek kabul olsa, 300lirayı ben atarım cebe :)

• quote:

GİTTİ MAAŞ, HARAM OLSUN.
    SS Dayıma ait.

Siz ciddi misiniz

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Hicbir blgisi yokmus, anlamadim ki kipkirmzi flashlari nasi gormedi 70-80+ gecmis hep. Bir tanesine yakalanmamis o da ısıkarin tam onundeymis kirmizida duruyorms

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şöyle ki
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

quote:

Orijinalden alıntı: FatihKOC

Neden böyle terbiyesizce konuşuyorsun sayın KOÇ ?

Terbiyesizlik neresinde bunun? İnan çok ciddiyim söylediğimde. Evinizde oturup sosyal mesaj içerikli ahkam kesmişsiniz. Soygundan haberiniz yok, uzun yoldan haberiniz yok. 110 km/h duble yolda maksimum çıklacak sürattir. Bir anda pat diye 50Km/h ye hızını indir diyen soygunculardan bahsediliyor konu başlığında yok kurallara uyun yok bilmem ne... Muhattap almamak gerekliydi aslında ama bordo klavyelilere karşı aşırı kılım.
    Playstation oynamaya devam edin siz boşverin yolları...

• Ayrıca asıl terbiyesiz sizsiniz. Milletin 1-2 km h gibi komik rakamlarla tuzağa düşürülmüş evine asgari ücret kadar ceza yemiş kurallara uyun o zaman diye sinir bozucu bir mesaj yazıyorsunuz hey Allahım çoluk çocukla vaktimi geçiriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.