Şimdi Ara

Corsair RMA (Ürün Değişimi) Nasıl Açılır? [2023 GÜNCEL] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
28
Favori
22.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• smyleface kullanıcısına yanıt

Rica ederim, yine de çalışanların tutumuna göre bu durum değişkenlik gösterebiliyor.

Tekrar bir rma durumunuz olursa, yeni ürün rica edersiniz, olur veya olmaz diyeceklerdir.

• moondrag M kullanıcısına yanıt

Sorunsuzca geldi mi hocam?

Gümrük vs çıkarttılar mı DHL gibi ?

• hx 1200w psu da kablo erimesi oldu ve 1 slot çalışmıyor. türkiye garantisi mevcut ancak beni deli edeceklerini düşündüğüm için rma açtım. cevap gelmesini bekliyorum. umarım sorunsuz halolur.

• Konu güncellenmiştir.

• TheGladio kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar Corsair ticketime böyle bir cevap vermiş ne demek istemişler tecrübesi olan var mı ?

Corsair K70 klavyem de RGB problemim var.

Corsair RMA (Ürün Değişimi) Nasıl Açılır? [2023 GÜNCEL]
  • Mevcut model bir şekilde temin edilecek veya K70 RGB, RED, LUX, 68 veya 95 gelebilir

ama hepsinde stok problem var. Farklı bir ürün teklif edilir herhalde...

Yenilenmiş ürün yok yani sıfır temin edilir en kötü belli olmaz ama her müşteri farklı tecrübe yaşıyorCorsair RMA (Ürün Değişimi) Nasıl Açılır? [2023 GÜNCEL] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 27 Mart 2021; 21:36:5 >
  • Kargo etiketini corsair mı gönderiyor biz mi kargodan alıyoruz?

• xTueenx X kullanıcısına yanıt

Corsair

• Kutunun içine gönderdikleri belgeleri koymaya gerek var mı?

Kargo etiketini kurye kendi mi yapıştırıyor?

• xTueenx X kullanıcısına yanıt

Sorduğunuz/soracağınız tüm sorular konuda yazıyor.

KARGO HAKKINDA bölümüne bakınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

Sorunsuzca geldi mi hocam?

Gümrük vs çıkarttılar mı DHL gibi ?

Fedex 24 Mart günü ürünü tarafıma ulaştırdı.

Havalimanına indikten sonra merakımdan aradım ulaştım. Bir sorun yok zaten gönderici her şeyi üstlenmişler dedi. Saat 14:00 civarı ürün ulaştı elime aynı gün. (11:00 gibi havalimanına inmişti)

Özetle arkanızda Corsair gibi bir firma varken sırtınız yere gelmez. Adamlar 3 kez PSU yolladı verdikleri kargo tutarı ödedikleri vergisi şusu busu bir psu parasını geçti rahat ama son ürün ulaştıktan sonra bile sormaktan çekinmediler herhangi bir sorununuz varsa yardımcı olalım dediler.

1 dolarlık eu uyumlu kablomla ilgili DHL de sıkıntı yaşadım ama bir dilekçe ile hallettim olayı. Onun da masrafı Corsair karşıladı. 1 dolarlık bu ürüne 28 TL vergi kesmişler ya daha ne diyeyim!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de HX-1200 gönderdim, bana fedex ile gönderdiler ve ürün şu an istanbul'da. az önce aradım yapmam gereken bir şey var mı diye, cevabında gümrükçü tutmanız gerekmekte, corsair gümrük masraflarını karyılayacaktır. veya fedex gümrük'e mail atabilirsiniz dedi. cumadan beri bekliyor ürün.

• Kargo etiketini kutuya yapıştırmamız gerekmiyor mu?

• Bugün hx-1200 geldi. Sağolsun corsair sıfırını yollamış. Trde olsa ya tamir etmezler ya da kullanıcı hatası derler. Fedexin customs mailine detaylı bilgi yazınca ürün gümrükten geçti. Ancak türkiye şartları inanılmaz ağır. Her şey sorunlu mu olur bir ülkede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsair diyince aklıma al güvenle kullan geliyor. Böyle hizmeti Türkiye de ki firmalarda artık rüyamızda göremiyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RMA onaylandı fakat DHL'de kurye çağırma bölümü değişmiş sanırım böyle değil. Nasıl çağırabilirim kurye?

• JuelzII kullanıcısına yanıt

Biraz geç oldu ama galiba artık buradan çağrılıyor.

https://mydhl.express.dhl/tr/tr/home.html#/schedulePickupTab

Konuyu müsait bir zamanda güncelleyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 20 Nisan 2021; 15:11:36 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.