Şimdi Ara

corsa & peugeot 107 & fiat panda & yaris

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kız kardeşime araç alacağım. 2007-2010 arası opel corsa, peugeot 107, fiat panda ve yaris arasında bir seçim yapmak istiyorum. Aradığım özellikler rahatlık sağlamlık ve problem yaşamak istemiyorum. hepsini küçük motor benzinli ve otomatik vites olmak zorunda, sizce hangisini seçmeliyim?

ekte araçların teknik verileri bulunmaktadır.

corsa & peugeot 107 & fiat panda & yaris

• bence panda alın beyefendi. Çünkü hem çok kişide yok genç kişi için farklılık olur Hem yakıtıda düşük hem fiyatı makul. Tabiki son karar sizin
  • corsa tercihi daha bi mantıklı geldi bana bu durumda... Satarkende az çok bir piyasası var diğerlerine göre daha...
  • yaris
  • 3 cevap var, corsa, yaris, panda. demekki 107 yi şimdilik eledik.
  • yaris....bayanlar için sorunsuz her türlü.
  • bana kalırsa da yaris tam bir bayan arabası hem güvenli, hem ekonomik, sehir ici ve sehirdisi icin konforlu bir arac.
  • 1- Yaris
    2- Corsa

Bence.
  • yarisin otomatik şanzımanında geri dönüş cok oldu. 107 narindir bilrisiniz. corsa bayık gibi geliyor bana vasat bir arac bence.. panda daha tatlı tam bayan arabası.
  • verdiğiniz fiyat listesi panda için sıfır diğer modeller için ikince el fiyatlar heralde.

fiyatınıda gözönünde bulundurursak panda 1 adım önde bence
  • Panda da fiyat düştü. Ufak bir farkla ESP gibi güvenlik donanımıyla 23500 TL ye gelir. Şuan şipariş alıyorlar araçlar bu ay gelecek galiba.
  • Bence Panda'ya hiç bulaşmayın. Tasarımı ofsayt. 15-20 yıllık gibi duruyor.

Corsa yada Yaris alın.

Corsa Alman, Yaris de Japon.

Corsa'nın hem iç tasarımı hem de dış tasarımı daha güzel. Corsa bir adım önde.
  • 1 - corsa
    2- yaris
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.