Şimdi Ara

'Corsa' Genel (2099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.181
Cevap
81
Favori
2.532.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20972098209921002101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2020 model opel corsa 1.2 innovation aracımda android auto çalışmıyor. Samsung s10e, a50 ve note fe denedim sonuç aynı ancak iphone ile sıkıntı yok çalışıyor. servis yazılımı güncellediğini söyledi ama yine de çalışmıyor. aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaşan arkadaşımız bizi bilgilendirirse çok seviniriz. benden başka da bu sorunu yaşayanlar var.
  • ahmet hasan kullanıcısına yanıt
    8.5 çok çok fazla. Gazladınız mi? 7-7.5u geçmemesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dsha cok Yeni zamanla belirginleşir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tavan kaput far ve çamurluk koruma uygulaması

Aracınız hayırlı olsun. Ben de özel üretim atmosferik motorlu gri+siyah renkli olanı aldım. Şu an için çok memnunum. Arada büyük fiyat farkı olmasa kesinlikle sizin aldığınız gibi turbo ve otomatik olanı alırdım.
    Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Dizelde yakıt ortalamam 100km de 3.0 şehiriçi şehirdışı karışık.

Kışın 3.5 - 3.8 arasında bir git gel yaşadı.

Hocam nasıl bu kadar az yaktınız ? Bende 2011 dizel manuel mevcut ancak hep 4.5-5 arası yakıyorum . Lastik markası nedir ? Onunla da alakası olabilir belki .

• freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    Sizede hayırlı olsun güle güle binin inşallah açıkçası bizde bütçeyi biraz zorladik ama kullandıkça araca olan tutkum artmaya başladı diyebilirim gerçekten beklentilerimi karşıladı
    Kıyaslama yaparsak benim hali hazırda kullandığım 2019 model 1.6 tdi dsg polo aracımdan daha fazla keyif alıyorum diyebilirim umarım yollarda daha fazla görürüz bu araçtan yakın çevremde olumlu tepkiler veriyor sürekli buda beni mutlu ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet hasan

tavan kaput far ve çamurluk koruma uygulaması
    Arabaların boyaları yeni ve hassas, muhtemelen sökerken boya atacaktır. Ki tavan boyasıyla ilgili baya şikayet var.

Biraz daha zaman geçtikten sonra yaptırmanız belki daha iyi olurdu.

Ne kadara mal ettiniz?

• Arkadaşlar merhaba, ben de 1.2 elegance aytaşı gri cam tavanlı model için 197.500e anlaştım. Seramik kaplama boya koruma dahil. Fiyatı nasıl sizce? Bir de genel olarak boyanın ince olduğunu ve çabuk atabileceğini okudum. Servisin yaptığı işlem harici bir şey önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uTqx -- 13 Eylül 2020; 2:50:59 >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Adana'da yaşadığım için araç genelde 40 ila 45 derece sıcaklığa maruz kalıyor bırakın boyanın kurumasını araba iliklerine kadar kurumustur :))
    Ayrıca kedilerle başımız dertte bundan önceki aracımı kediler çok fena çizdi baya bi değer kaybına uğradı aracım
    Uygulanan malzeme 5 yil garantili 1. Sınıf Ppf özellikli olduğu için kolaylıkla iz bırakmadan sökülebilir.
    yapılan bütün işlemlerin maliyeti 1750 tl hocam

• uTqx U kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin
    Öncelikle şu konuya açıklık getirelim hiç bir servis kendi bünyesinde yapmıyor bu uygulamayı dışarıdan tuttukları adamlara yaptiyorlar yani uygulanan hiç bir malzeme Opel garantisi altında değil yapılan işlemler için komisyon usulü çalışıyorlar
    189.000 tl aracın satış fiyatı
    3000 cam tavan
    2700 tl de çift renk boya farki
    Toplamı 194.700 tl
    Yani sizden 2800 tl fark almışlar seramik ve boya koruma için
    Dışarıda yapilsa 1500 tl max oderdiniz kaldiki boya da yeni olduğu için sadce cila surecekler sizden net 1000 1500 TL ekstra kazanç elde edilmiş maalesef yetkili satıcılar insanları bu şekilde kandırıyor yada zorluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet hasan

Ve beklenen an
    Hocam hayırlı, güle güle, güzel günlerde kullanın. Bir kaç sayfa önce konuşmuştuk. Sevindim sizin adınıza

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Evet zorunlu oluyor ancak piyasa öyle bi hale geldi ki maalesef kabul ediyoruz. Bir zam daha yemeden teslim alabilirsem benim için yeterli umarım bu ay içinde biter faturalandırma süreci

• Immortal King kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam daha iyisini allah size nasip etsin inşallah

• uTqx U kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle bu ay faturalanır hocam hiç pişman olmayacaksınız buna emin olabilirsiniz

Merhaba. Bugün beni bayiden aradılar aracın faturası kesildi diye. İnşallah 1 haftaya teslim alacağız
  • castortroy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun hocam

• Merhaba

Bayilerde araç var mı acaba?
    Tek tek arayıp uğraşmama değer mi?
    Toyota, hiç kasmayın en erken Şubat dedi mesela

• cemteco C kullanıcısına yanıt
    Bence bayiye uğrayın arayınca yok çekiyorlar ben kapıdan içeri girdim son aracı aldım normalde aradım yok dediler :)

• 
Sayfa: önceki 20972098209921002101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.