Şimdi Ara

'Corsa' Genel (2098. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.182
Cevap
81
Favori
2.532.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20962097209820992100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

corsa 2020 için her türlü bilgi mevcut duruyor fakat ses sistemi nasıldır hiç bir bilgi yok.

konu hakkında fikri olan arkadaşlar, yorumlarınız nedir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuhaaa

selamlar,

corsa 2020 için her türlü bilgi mevcut duruyor fakat ses sistemi nasıldır hiç bir bilgi yok.

konu hakkında fikri olan arkadaşlar, yorumlarınız nedir :)
    Hocam ses işi göreceli , opel bayisine gidip test aracında bakmanızı öneririm.. dinlediğiniz müzik tarzına göre bile ses sistemi beklentisi değişiyor.. ayrica aracin paketine ya da alinan opsiyona gore hoparlor sayisinda da farkliliklar olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeyourmindtr

Şehir dışına hiç çıkmadım. Hepsi Turgutreis’te ve bazen de Bodrum’a gidince yaptığım km’ler.
    Klima açmaya gerek olmadığı zamanlar daha az yakıyor. Doğal olarak yokuşlar ve klima tüketimi çok etkiliyor. Benim ev de acayip dik uzun bir yokuşta olduğu için bayağı negatif etkisi var.

Turbo araç için 4.8 gayet iyi bu arada.

Şehir içinde kaç yakıyorsunuz?
    Hocam istanbul içi tem üzerinde 20-22 km yolum oluyor. Bir kısmı inişli cıkışlı. 5.5 cıvarında oluyor.

Trafikte barzo diye tabir ettiğimiz şekilde kullanınca 7-7.5 oluyor. Yakıt konusunda mutsuz etmedi diyebilirim.
  • eyw hocam. dün gittim aracı test ettim bunu es geçtim. yarın bir daha gideceğim mecbur.

var mı yaşadığınız kötü tecrübe bu araçta?
  • zuhaaa Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bende eski kasasi var , yeni kasa da daha yeni cikti bu sene o yuzden kronik sorunlarini hemen belli etmeyecektir ancak simdilik aracla ilgili okudugum yorumlar olumlu..

• Merhaba arkadaşlar cuma günü itibariyle bende 1.2 turbo eat8 corsa sahibi oldum elegance paket çift renk i siparişi vermiş bulunmaktayım 28.08.20 tarihli fiyatı 189.750 tl ye mal oldu ( metalik boya ve siyah tavan dan kaynaklı ) aracım Eylül ayı içerisinde gelecek kısmetse. Kullandıkça sizlerle tecrübelerimi paylaşmak isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet hasan kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, hayirli olsun. Acaba hangi bayiden fiyat aldiniz?
    Ben de cumartesi gunu gittim begendim ama eylul ayinda stoklar belli olacak su an elimizde arac yok dediler bana.

Bir de editiom be elegance arasindaki farka değer mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet hasan

Merhaba arkadaşlar cuma günü itibariyle bende 1.2 turbo eat8 corsa sahibi oldum elegance paket çift renk i siparişi vermiş bulunmaktayım 28.08.20 tarihli fiyatı 189.750 tl ye mal oldu ( metalik boya ve siyah tavan dan kaynaklı ) aracım Eylül ayı içerisinde gelecek kısmetse. Kullandıkça sizlerle tecrübelerimi paylaşmak isterim
    Hocam ödemeyi hemen yaptınız mı ? Yapmadıysanız yapın derim faturanızı elinize alın yoksa ciddi bir kur krizine doğru gidiyoruz , sonra araç gelince arayıp 5 10 bin zam geldi, keyfiniz bilir sırada bir ton insan var demesinler :(

• Hocam öncelikle teşekkür ederim faturamizi aldık çok şükür bu saatten sonra korkumuz kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet hasan -- 31 Ağustos 2020; 19:39:48 >
  • Immortal King kullanıcısına yanıt
    Merhaba Adana onatça dan aldım aracımı benimki Ağustos ayı için son araçtı evet elegance için değer stepneyi saymazsak 6 adet özellik ekleniyor araca en önemli ayrıntı ise 7 inc ekran göğüse ayrı bir hava katıyor 4 5 bin fark ediyor arasında aracı alınca sizlerle detaylı resim paylaşımı yaparım ayrıca kullanım deneyimlerini de paylaşırım

• quote:

Merhaba Adana onatça dan aldım aracımı benimki Ağustos ayı için son araçtı evet elegance için değer stepneyi saymazsak 6 adet özellik ekleniyor araca en önemli ayrıntı ise 7 inc ekran göğüse ayrı bir hava katıyor 4 5 bin fark ediyor arasında aracı alınca sizlerle detaylı resim paylaşımı yaparım ayrıca kullanım deneyimlerini de paylaşırım
    Hayırlı olsun hocam iyi denk getirmişsiniz. Bu arada hangi renk? Kırmızı+siyah tavan düşünüyorum ben. Çok spor geldi gözüme
  • Immortal King kullanıcısına yanıt
    Kuvars gri ve siyah tavan olacak

• quote:

Hocam öncelikle teşekkür ederim faturamizi aldık çok şükür bu saatten sonra korkumuz kalmadı
    o zaman hayırlı uğurlu , kazasız belasız nice km ler diliyorum :)
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Ben de bugün itibariyle aynı aracı 198.500 TL'ye almış bulunmaktayım. Combo Elegance almak için gittiğimiz bayide hanımın ısrarları sonucu bunu almaya karar verdik. Araç Eylül sonu fatura edileceği için fiyat farkı olmayacak, ayrıca 45.000 TL sıfır faiz 15 aylık taksit kampanyasından da faydalanıyoruz.
  • castortroy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin ben daha aracımı teslim alamadım ayın 9 yada 10 u gibi teslim edeceklerini söylediler heyecanla bekliyorum...

Hangi paket aldınız? Hayırlı olsun.

• Teşekür ederim, 1.2 benzinli Elegance paketini aldım
  • Ve beklenen an

Güle Güle kullanın Ahmet Bey Allah kaza bela vermesin, deneyimlerinizi de bekliyoruz
    Teşekkürler
    Sizlere ilk deneyimlerimi anlatayım araçla yaklaşık 200 km yol yaptım aracın motor performansı gayet güzel yakıt konusunda ortalama 8.5 lt yakıyor şehir içinde 6. Vitesten yukarı çıkmıyor araç. bir deposu 285 tl ye doldu.
    gece sürüşü çok güvenli otomatik uzun far asistani ve şerit takip mükemmel çalışıyor ve led farlar kusursuz bir aydınlatma sunuyor
    konfor olarak ortalama şimdilik iç trimlerden herhangi bir rahatsız edici ses duymadım
    Müzik sistemi oldukça kaliteli ben yüksek sesle dinlemeyi seven birisi olarak gayet başarılı buldum.
    Vites seçimleri dsg ve edc kullanan birisi olarak kiyaslama yaparsam kusursuz diyebilirim
    Gelelim dışarıdan bakışlara araç birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor trafik ışıklarında dururken sorular ve beğenilerle karşılaşıyorum :))
    Şimdilik bu kadar

• 
Sayfa: önceki 20962097209820992100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.