Şimdi Ara

// Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
5
Favori
12.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    evet ilk yüklendiği dakikalarda izlemiştim.şimdi masanın solunda duruyor kendileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLStyLe

öncelikle mutlu günler arkadaşlar. şöyle bir kart okuyucu aldım bunu haf xb kasama nasıl oturtabilirim ?

http://www.n11.com/s-link-slx-533a-525-all-in-one-internal-siyah-dahili-kart-okuyucu-usb2030-ses-e-sata-P16726154

Soyle bir sorum vardi arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

öncelikle mutlu günler arkadaşlar. şöyle bir kart okuyucu aldım bunu haf xb kasama nasıl oturtabilirim ?

http://www.n11.com/s-link-slx-533a-525-all-in-one-internal-siyah-dahili-kart-okuyucu-usb2030-ses-e-sata-P16726154

Soyle bir sorum vardi arkadaslar.

Henüz yapabilen yok sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• poyrazz_ern kullanıcısına yanıt
    Ozaman ben yapiyimda sir gibi sakliyim kimseye soylemeyeyim :)

• İyi gunler arkadaslar. Size cok cok ACİL bir sorun olacak. Bu kasadan aldim ama daha kurmadim. İslemcim icin SEİDON 120M sogutu almistim onu bagladiktan sonra ASUS GTX 780 + HYBRID ACCELERO bu kasanin icine sigar mi? Sigarsa nasil sigar ? Sigmazsa neden sigmaz COK ACİL cevaplarinizi bekliyorum.

• quote:

İyi gunler arkadaslar. Size cok cok ACİL bir sorun olacak. Bu kasadan aldim ama daha kurmadim. İslemcim icin SEİDON 120M sogutu almistim onu bagladiktan sonra ASUS GTX 780 + HYBRID ACCELERO bu kasanin icine sigar mi? Sigarsa nasil sigar ? Sigmazsa neden sigmaz COK ACİL cevaplarinizi bekliyorum.

Sığmaması için bir sebep yok, eğer anakarta sığıyorsa kasaya da sığar. Seidon 120M ile bir çakışma durumu olmaz.
  • Bu kasaya 4 tane ekran kartı takmayı planlıyorum.Ön fanlarında komple sıvı soğutucu yapıcım.Bi problem olur mu

(7950)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrT4ngo -- 24 Ocak 2014; 0:19:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

Bu kasaya 4 tane ekran kartı takmayı planlıyorum.Ön fanlarında komple sıvı soğutucu yapıcım.Bi problem olur mu

(7950)

max. 3
    kaynak http://www.amazon.com/Cooler-Master-HAF-Motherboard-RC-902XB-KKN1/dp/B00A76E46I
    aşağı kaydırın yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Bu kasaya 4 tane ekran kartı takmayı planlıyorum.Ön fanlarında komple sıvı soğutucu yapıcım.Bi problem olur mu

(7950)

max. 3
    kaynak http://www.amazon.com/Cooler-Master-HAF-Motherboard-RC-902XB-KKN1/dp/B00A76E46I
    aşağı kaydırın yazıyor.

Bana bi önerin var mı 4x7950 takılacak hava akımı sağlam kasa

Not : riser kablo kullanıcam.kartlar anakart üzerinde yan yana olmayacak

• quote:

quote:

quote:

(7950)

max. 3
    aşağı kaydırın yazıyor.

Riser kablo pci soketini mi uzatmaya yarıyor, anladığım o.
    Full tower bakın kafanız rahat olsun bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

(7950)

max. 3
    aşağı kaydırın yazıyor.

Riser kablo pci soketini mi uzatmaya yarıyor, anladığım o.
    Full tower bakın kafanız rahat olsun bence.

X1 girişini x16 yapıyor.Ara kablo

Ya minik ve kullanışlı olsun istiyorum şahsen.Ne alsam bilemedim

• Arkadaşlar merhaba.10 gündür bende aranızdayım.Bu resim şimdilik hiçbirşey yapmadan eski kasam cosmos 2 den bu kasaya aktardığım eski sistemimdir.Bu kasaya güzel bir sıvı soğutma yapmayı düşünüyorum.Yakında fotoğraflarıma devam edeceğim...

Ayrıca aşşağı daki ilanımda almak isteyeceğiniz yanlışlıkla alıp geri göndermediğim bu kasaya uygun Sıfır fanlar mevcuttur.İsterseniz bir göz gezdirebilirsiniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_87210237/f_//tm.htm#87210237

// Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli

• quote:

Orijinalden alıntı: MaGaRaS

Arkadaşlar merhaba.10 gündür bende aranızdayım.Bu resim şimdilik hiçbirşey yapmadan eski kasam cosmos 2 den bu kasaya aktardığım eski sistemimdir.Bu kasaya güzel bir sıvı soğutma yapmayı düşünüyorum.Yakında fotoğraflarıma devam edeceğim...

Ayrıca aşşağı daki ilanımda almak isteyeceğiniz yanlışlıkla alıp geri göndermediğim bu kasaya uygun Sıfır fanlar mevcuttur.İsterseniz bir göz gezdirebilirsiniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_87210237/f_//tm.htm#87210237

Hoşgeldin aramıza, megaflowu kargo dahil kaça bırakırsın? mağazalardan ucuza gelirse alabilirim, renk önemli değil benim için, kırmızı var bende, mavide yakışır.

• Harpooner kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. PM ile cevap attım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

forumdan @AMFİBİ hocam kapakları kesip , pleksi yaptı saolsun, buda benim Coolermaster Haf XB

Bende Bu Kasayı Almayı Düşünüyordum, Ki Bu Pleksilerden Sonra Kesinlikle Alacagım. Gercekten Çok Güzel Olmuş Maşallah Güzel Günlerde Kullanın :)

• evet güzel olmuş.bende yan kapakları yaptıracaktım.Fakat çok ama çok yüksek rakam söyledi @AMFİBİ.Şimdilik yaptıramayacağım.Gerçi @imphetus un yaptırdığı fiyatla AMFİBİNİN verdiği fiyat farklı.Kasa aynı ama artık dolar yükseldi diyemi bilemiyorum.Sağlık olsun...
  • quote:

evet güzel olmuş.bende yan kapakları yaptıracaktım.Fakat çok ama çok yüksek rakam söyledi @AMFİBİ.Şimdilik yaptıramayacağım.Gerçi @imphetus un yaptırdığı fiyatla AMFİBİNİN verdiği fiyat farklı.Kasa aynı ama artık dolar yükseldi diyemi bilemiyorum.Sağlık olsun...

Akradaşlar Ne Kadara Yaptırmış Bunu Sorması Ayıp. Yani Bir Kasa Parası İsteniyorsa Almamında Yaptırmamında Bir Manası Yok :)
  • quote:

evet güzel olmuş.bende yan kapakları yaptıracaktım.Fakat çok ama çok yüksek rakam söyledi @AMFİBİ.Şimdilik yaptıramayacağım.Gerçi @imphetus un yaptırdığı fiyatla AMFİBİNİN verdiği fiyat farklı.Kasa aynı ama artık dolar yükseldi diyemi bilemiyorum.Sağlık olsun...

Arkadaşlar merhaba.
    Barış bey (imphetus) kapak kesimi için bana mesaj attığında, bu kasa üzerinde daha önce çalışmadığımı belirtmiş ve standart bir fiyat vermiştim. Daha sonra kapakları kestiğimde, diğer kasalardan çok daha fazla işlem gerektirdiğini, bu seferlik verdiğim fiyatın geçerli olduğunu ama bundan sonra bu kasaya bu fiyata kesim yapmayacağımı söyledim kendisine. Barış beyin söylediği fiyatla benim verdiğim fiyat arasındaki fark bundandır.
    Ayrıca "çok ama çok yüksek rakam" çok ama çok abartılı olmuş. Fiyat yüksek geldiyse, işinizi daha uygun bir yerde yaptırabilirsiniz, ben kimseye darılmam. Ama özelden verilmiş bir fiyatın burada afişe edilmesine gerek olmadığı kanaatindeyim.
    Sağlıcakla...

• AMFİBİ A kullanıcısına yanıt
    hocam başta söylemek isterim ki fiyatı afişe etmek konusun da yanılıyor olabilirsiniz.Yani ben rakam vermedim ama gayet yüksek geldi dedim.Şimdi sizde söylediniz ki düşündüğüm den meşakkatli iş diye.Yukarda ben dövize endeksli gibi bir ibareyle espri bile yaptım.Yani ne sizi yerin dibine soktum nede afişe ettim.Kendiniz de söylediniz verdiğiniz standart rakam la işçilik uyuşmadı diye.Sizinle özelden yazışırken sizede rakamın yüksek olduğunu söylediğimde üstün körü yazdınız.Yani arkadaşa verdiğiniz fiyattaki farkı biraz evvelki yazınızdan anladım.Tabiyki herşeyin bir ederi vardır.Herkez istediği fiyattan satar yada yaptırır.Ben burada yanlış anlaşılmak istemem.XB kasa için konuşuyorum kim olursa olsun o verdiğiniz rakam yüksek.Bakın tekrar ediyorum.Burada işçiliğiniz v.s. tabiyki önemli ve asıl para eden onlar buna saygı duyuyorum ama XB kasanın sıfırı 300tl civarında.Oda bu döviz sebebiyle normalde 250-270 bandında idi.Umarım buradan yazı ilede size anlatabilmişimdir.

Son olarak ben şimdilik plexileri yaptırmıyorum.Çünkü sistemi komple su soğutmaya çeviriyorum.Onlar bittiğinde kapınızı tekrar çalabilirim.Tabi elimde olanak kalırsa:)

• Hocam, şu fiyatı yazın artık , bu sayfanın başına eklerim isteyen gelir yaptırır. Bende merak ediyorum fiyatı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.