Şimdi Ara

// Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
5
Favori
12.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgisayarı uzaktan kumanda ile idare etmeye yarıyor.
  • Ürün; kasaya tahminimce sol alttaki kısma oluyor ama siz sorunca aklıma geldi oradaki iki slotu kapatınca biz bu kasaya DVD'yi nereye koyacağız diye? Zannedersem harici DVD sürücü alacağım. Kasayı tam inceleyemedim ama sizce DVD'yi başka bir yere (Aldığım uzaktan kumandayı mutlaka ön tarafa yerleştirmeliyim diye düşünüyorum) nereye koyabiliriz? Aşağıdaki linkteki resmi paylaşmışsınız resimde DVD gözükmüyor. Yoksa kullanmıyor musunuz?
    Bu arada uzaktan kumanda koreden geliyor. Ben bu alışveriş işlerinden anlamadığım için arkadaşımın deyişiyle martın ortaları gibi elimde olurmuş. O zamana kadar resim paylaşamam kasayı uzaktan kumanda gelince toplayacağım. Gerçi toplasamda bir faydası yok evdeki tüplü televizyonu değiştirmedikten sonra (Zaten kullandığım bir masaüstü bilgisayarım var). Saygı ve selam ile ...
    http://l1305.hizliresim.com/19/b/mx636.jpg

NOT: Bu arada aşağıdaki kumanda zannedersem tek slotluk yer kaplıyor. İnceleyin benim gibi sıkıntıya düşmemiş olursunuz.
    http://www.ebay.com/itm/SoundGraph-iMON-VFD-IR-Receiver-Remote-control-Multimedia-Solution-Silver-color-/261316746579?pt=US_Remote_Controls_Pointers&hash=item3cd7b11d53

• quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

Ürün; kasaya tahminimce sol alttaki kısma oluyor ama siz sorunca aklıma geldi oradaki iki slotu kapatınca biz bu kasaya DVD'yi nereye koyacağız diye? Zannedersem harici DVD sürücü alacağım. Kasayı tam inceleyemedim ama sizce DVD'yi başka bir yere (Aldığım uzaktan kumandayı mutlaka ön tarafa yerleştirmeliyim diye düşünüyorum) nereye koyabiliriz? Aşağıdaki linkteki resmi paylaşmışsınız resimde DVD gözükmüyor. Yoksa kullanmıyor musunuz?
    Bu arada uzaktan kumanda koreden geliyor. Ben bu alışveriş işlerinden anlamadığım için arkadaşımın deyişiyle martın ortaları gibi elimde olurmuş. O zamana kadar resim paylaşamam kasayı uzaktan kumanda gelince toplayacağım. Gerçi toplasamda bir faydası yok evdeki tüplü televizyonu değiştirmedikten sonra (Zaten kullandığım bir masaüstü bilgisayarım var). Saygı ve selam ile ...
    http://l1305.hizliresim.com/19/b/mx636.jpg

NOT: Bu arada aşağıdaki kumanda zannedersem tek slotluk yer kaplıyor. İnceleyin benim gibi sıkıntıya düşmemiş olursunuz.
    http://www.ebay.com/itm/SoundGraph-iMON-VFD-IR-Receiver-Remote-control-Multimedia-Solution-Silver-color-/261316746579?pt=US_Remote_Controls_Pointers&hash=item3cd7b11d53

Ben DVD kullanmıyorum. Kasada başka yere konulmaz ne yazık ki. Zaten pek gerekde duymuyorum.

• Selamun aleykum

Aranıza yeni katıldım hatta buda ilk mesajım :) üye olmadan önce donanimhaber.com'da baya bir gezdim bilgi edindim bazı parçalar hakkında çok yararlı bir site herkesten çok teşekkür ediyorum :)

Cooler Master HAF XB kullanıcısıyım. Kısaca kasa özelliklerim bunlardır :

Asus Z77-A Anakart
    4x4 16 gb Corsair Veangeance 2133 mhz Ram
    İ5 2550K 3.4 Ghz işlemci
    Corsair H100İ İşlemci Soğutucusu sıvı soğutma
    Zotac GTX760 AMP! Edition 2 Gb 256 Bit Ekran kartı
    3.5" WD İntellipower 1GB Hard Disk - Green
    Akasa 6lı Fan kontrol cihazı
    Corsair 600W CX600 Power Supply

HAF XB'min taşıyıcı cihazlar bunlardır şimdide sizlere boyanmamış halinin resimlerini göstereceğim bakalım hangisini daha cok beğeneceksiniz :)

// Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli

Boyanmış hali:

Boya rengini merak eden arkadaşlar için bu renk BMW'Lerde cıkan bir renktir Boya kodu BMW 335 Estoril Blue

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar :).. Saygılar.
     // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli // Cooler Master HAF XB (Big Cube) Kullananlar Kulübü // Resimli

• original olmuş.eline sağlık.
  • Ön panelde toz filitresi yok sanırım Cooler Master ' ın çoğu kasasında bulunmuyor toz filtresi peki bu ön panele toz filtresi takabilirmiyiz?
    Kasa tozlanınca ön panel çok kötü görüntü oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Ön panelde toz filitresi yok sanırım Cooler Master ' ın çoğu kasasında bulunmuyor toz filtresi peki bu ön panele toz filtresi takabilirmiyiz?
    Kasa tozlanınca ön panel çok kötü görüntü oluşturuyor.

guzel soru bilene danisalim

@coolermasterturkiye

on panele toz filtresi takabuliyir muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harpooner kullanıcısına yanıt
    Haber etmene gerek yoktu:)Facebookta sordum zaten bana bu linki verdi.HAF X-B Filtre seti buyrun :http://www.demcifilter.com/p0335/HAF-XB-Dust-Filter-Kit.aspx Fakat yurtdışı ve çok pahalı onun yerine ön panele herhangi bir filtre taksak olurmu yoksa camlara yapıştırmalık takılan sinekliklerden alınsa olurmu?Cooler master kasalar tozdan görünmüyor adeta.Bu sineklik işi ile olursa HAF-XB almayı düşünüyorum.
  • quote:

Haber etmene gerek yoktu:)Facebookta sordum zaten bana bu linki verdi.HAF X-B Filtre seti buyrun :http://www.demcifilter.com/p0335/HAF-XB-Dust-Filter-Kit.aspx Fakat yurtdışı ve çok pahalı onun yerine ön panele herhangi bir filtre taksak olurmu yoksa camlara yapıştırmalık takılan sinekliklerden alınsa olurmu?Cooler master kasalar tozdan görünmüyor adeta.Bu sineklik işi ile olursa HAF-XB almayı düşünüyorum.

cok gereksiz pahali 20 dolar falan olaydi alinirdi

• Harpooner kullanıcısına yanıt
    Artık kasayı alırsam yapışkanlı sineklikten yapacağız.Çok toz alıyor yoksa.....
  • quote:

Artık kasayı alırsam yapışkanlı sineklikten yapacağız.Çok toz alıyor yoksa.....

Elite 130 değiştirecek misiniz?
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    Evet.Çok pismanim aldigima hem ses yapıyor hem de toz topluyor.haf xb düşünüyorum veya bütçeyi zorlayıp ait 540.

• quote:

Evet.Çok pismanim aldigima hem ses yapıyor hem de toz topluyor.haf xb düşünüyorum veya bütçeyi zorlayıp ait 540.

Nasıl ses yapıyor?
    hocam sessiz fan diye jet flo aldım.En düşük devirde bile ses yapıyor.Kasanın yalıtımı umduğum gibi değil.Önceki kasam zalman z11 plus idi.5 fan vardı.Bu kadar sesi dışarı vermiyordu.Şimdi haf x-b de böyle ise almak istemiyorum açıkçası..
  • quote:

hocam sessiz fan diye jet flo aldım.En düşük devirde bile ses yapıyor.Kasanın yalıtımı umduğum gibi değil.Önceki kasam zalman z11 plus idi.5 fan vardı.Bu kadar sesi dışarı vermiyordu.Şimdi haf x-b de böyle ise almak istemiyorum açıkçası..

Bendeki Elite 130 da bu sıkıntıyı yaşamadım . Haf xb kullanlar bu tecrübelerini paylaşabilirler diye düşünüyorum.
    Bilemiyorum benim kasadan önceki kasamdan daha çok ses dışarı attığı aşikar.
    Vatana corsair kasalar ve psu gelmiş.İçlerinde air 540 da var.Benim için sessizlik temizlik ve havadarlık çok önemli.Haf xb ile corsair 540 karşılaştırılırmı bilemem ama şuan corsair e vereceğim fazla para değermi onu düşünüyorum.
  • quote:

hocam bende jet flo alacağım nasıl memnun değilsiniz galiba
  • OrhanUYSAAL kullanıcısına yanıt
    Size yanlış bilgi vermek istemem çünkü kasanın yalıtımı kötü sanırım bu yüzden yalan yanlış bilgi vermek istemem açıkçası..Aynı fiyatlara corsair sp ve af seriside bulunuyor.
  • bende 1 haftadır jetflo kullanıyorum.çok memnunum.seidon 120m in radyatör soğutması ve egzos fan olarak kullanıyorum gayet sessiz ve iyi bir performansı var
  • @trktlh
    Anladım kasa yalıtımından olabilir dediğiniz gibi size Haf Xb'yi tavsiye ederim

@davedevil

bende jetflo düşünüyorum beyaz led olursa iyi olur vatan'da felan bulamadım mavinin üzerine beyaz iyi gider diye düşünüyorum ses açısından nasıl peki ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.