Şimdi Ara

Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
17.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CM olsun çamur olsun teorisini destekleyici nitelikte bir kasa. Hoş bir görünümü var, hayırlı olsun. Bu arada, arkadaki fan 120mm

edit: hatta yan kapaktaki fanda 120mm (resmi sitesinde öyle diyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dIsAstEr -- 22 Mayıs 2007; 22:20:16 >
  • @AMFİBİ valla hızır olarak nickini değiştirelim Güzel proje valla
    Sağolasın resimli falan hemen derde derman oluyorsun
  • Sagolun dostlar.
  • beyler bu kasaya 8800 gts falan sığarmı rahatça ne dersiniz bide yetermi bu psu
  • @thunderksk. Arkadaşım değil 8800 atinin yeni uzunu bile sığar. Nedenmi. Ekran kartının uzantına genelde hdd ler denk gelir. Bu kasada hdd ler yan olarak koyulmuşlar. Buda inanılmaz bir rahatlık veriyor hdd kabloları vs sol kapak tarafında. 430W gerçek max 450 yazıyor üstünde denemeden bişey denmez ama sorun olacağını zannetmem.

Ayrıca nette gezinirken Bu kasa içinde 2 adet üstünde gelen fanları buldum. Bir bakın bakalım ne diyeceksiniz.

http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=907&IID=15918#
     Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli)

• @duman64 hayırlı olsun çok güzel bir kasa,hakkaten ya kasa nerdeyse bedavaya geliyor üstündeki poweri düşündüğünde daha yeni aldım tagan 430 watt poweri 98$+kdv tamam kalite aynı değil ama iş gördükten sonra çok çok iyi,ihtiyacım olsaydı kaçırmazdım bu kasa çok tutacak
  • Netteki fiyatı 27 YTL inanılmaz yaw adamlar 2 tane de veriyorlar daha ne olsun, valla şu Chenbro yu cumartesi günü inceleyeceğim INVENTUS'da PSU da sorucam min 400w + 2 tane 120 likle bakalım kaç para diyecekler ona göre bende bu Cooler Master i sipariş verebilirim, acaba bizim İstanbul'da bir yerlerde yok mu yaw
  • @duman64 hcm saolasın cevabın için darısı başımıza
  • Çok yararlı bir inceleme olmuş. Emeğin için teşekkürler...
  • Beyler cooler master ın türkiye distribütörü hangi firma ve sitesi ne?
  • @duman, kasayla gelen 450 W PSU gerçekten de sessiz mi, yani tabi şu an kasan kapalıdır
    ama montaj yaparken hiç dikkat ettin mi özellikle PSU Ya
  • ben mesajı atıncaya kadar sen asus almışsındır ama yinede cevapsız kalmasın. Üstünde gelen psu kendine ait cooler master marka ve yazan ise 430 real 450 max. Sessizliğe gelince daha önce asus ve aopen kullandım. Asusla aynı aopen dan sessiz. Psu üstünde 8'' fan var.! CM e güvenim vardı birdaha kazandı güvenimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman64 -- 27 Mayıs 2007; 19:58:16 >
  • mrb.. ben 3 kasa arasında kaldım. ta9a1 h600 b28 ve Centurion Plus 430W 3 ünün + ve - lerini söylermisiniz bana.
    e6420 ds3 2*1024 ram 8600gt sonic dvdrw ve değer bileşenler için en iyi hangisi olur sizce..
    lütfen şu yada bu gibi cevaplar verirken nedenlerinide söylerseniz daha iyi olur şimdidn tşk ler
  • quote:

Orjinalden alıntı: duman64

ben mesajı atıncaya kadar sen asus almışsındır ama yinede cevapsız kalmasın. Üstünde gelen psu kendine ait cooler master marka ve yazan ise 430 real 450 max. Sessizliğe gelince daha önce asus ve aopen kullandım. Asusla aynı aopen dan sessiz. Psu üstünde 8'' fan var.! CM e güvenim vardı birdaha kazandı güvenimi.

Yoo ben kasa falan almadım ki nerden çıkardın Neyse bu arada 8'' derken 80lik fan mı demek istedin
    anlayamadım açıklar mısın ? Birde şu PSU dan gelen kablolarlarda kaç tane dvdrom a takılan güç jagından var?4 mü?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar sonuç olarak CM Centurion 534'ü öneriyormusunuz?

Sessiz çalışan bir kasaya ihtiyacım var.Psu beni biraz düşündürüyor ses konusunda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatiharikan

Arkadaşlar sonuç olarak CM Centurion 534'ü öneriyormusunuz?

Sessiz çalışan bir kasaya ihtiyacım var.Psu beni biraz düşündürüyor ses konusunda.

Benide çok düşündürüyor Ama aldıgım bilgilere göre sessizlik istiyorsan
    BE QUITE en iyi çözüm diyorlar ah biraz makul olsaydı fiyatları FSP de iyi ama
    BE QUITE kadar sessiz değilmiş, duyulurmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

quote:

Orjinalden alıntı: fatiharikan

Arkadaşlar sonuç olarak CM Centurion 534'ü öneriyormusunuz?

Benide çok düşündürüyor Ama aldıgım bilgilere göre sessizlik istiyorsan
    BE QUITE en iyi çözüm diyorlar ah biraz makul olsaydı fiyatları FSP de iyi ama
    BE QUITE kadar sessiz değilmiş, duyulurmuş.

Güç kaynakları hakkında bilgim var fakat asıl sorun, güç kaynağı+kasayı uygun fiyata almak.

• Ben aslında Asus TA9A1 i çok tuttum onun boşunu INVENTUS 35$ + KDV ye veriyor (GOLD, Vatan gibi yerler PSU suz satmıyor) İşte buna bir de adam gibi PSU bulsak şöyle 450W birşey tam süper olacak Şeytan dürtmüyor değil BE QUITE 450W için taksitle falan gir diyor 1 kere alıcan diyor ama işte insanoglu
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

Ben aslında Asus TA9A1 i çok tuttum onun boşunu INVENTUS 35$ + KDV ye veriyor (GOLD, Vatan gibi yerler PSU suz satmıyor) İşte buna bir de adam gibi PSU bulsak şöyle 450W birşey tam süper olacak Şeytan dürtmüyor değil BE QUITE 450W için taksitle falan gir diyor 1 kere alıcan diyor ama işte insanoglu

FSP BS II 500W- 130 YTL'ye
    SilverStone ST50 EF 500W - 180 YTL'ye
  • KASADA GÜZEL SUBARUDA GÜZEL SATARMISINI ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.