Şimdi Ara

Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
0
Favori
17.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kasayı bulmak zor hetırıcısı arena da kalammıs ne zaman getırıcegı bellı degıl..genelde pc cıler kasaları getırtmek ıstemıyoalr para buyukluk sorunu oldugu ıcın artık arene ne zaman ısterse o zaman gelır...
  • valla kadıkoyde türkiyede bakmadıgım yer kalmadı artık bıraz bekleyelım belkı gelır bulamadım kasayı ya bu kasayı alıcam yada THERMALTAKE VD6430BNSE SOPRANO SİYAH+430W POWER bu kasayıda bulmak zor sıparısle gelıyo..vay anasını ne satılan kasaymıs be...sımdı arkadslar beklıyımmı yoksa bu thermal ı alımmı..
  • valla ya o kadar baktım ınternetten yok allah yok ne yapacaz sımdı acılen kasaya ıhtıyacım var benım bu kasayı begenmıstım oysakı beklekı gelsın sımdı gelırmı gelmezmı oda bellı degıl ama
  • walla hoca ben dırek dıstrubutoru aradım arena bılgısayar bızde yok kalamdı dedıler ne zaman gelır bellı degıl...bıraz beklıcem sonra tagan yada thermal ı alıcam galıba...
  • arkadaslar bulan olursa haber versın olurmu ya bu kasadan
  • Sanalmarketim (Eternal Bilgisayar-ANKARA) da var diye biliyorum PSUsuz versiyonu.
  • hocam onemlı olan psu almak zaten psu olmayınca kasa pahalıya gelıyor yoksa bende bulmustum o sekılde ama cıplak kasa pahalı o sekılde
  • Ankara'da bu ürünü satan var mı???(gigatek ve mavibilgisayar'da yok!!)
  • quote:

Orjinalden alıntı: scorpıon78

hocam onemlı olan psu almak zaten psu olmayınca kasa pahalıya gelıyor yoksa bende bulmustum o sekılde ama cıplak kasa pahalı o sekılde

Pahalı mahalı ama aldım işte mecburen, çok da pratik bir kasa
  • quote:

Orjinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

quote:

Orjinalden alıntı: scorpıon78

hocam onemlı olan psu almak zaten psu olmayınca kasa pahalıya gelıyor yoksa bende bulmustum o sekılde ama cıplak kasa pahalı o sekılde

Pahalı mahalı ama aldım işte mecburen, çok da pratik bir kasa

sen kaça aldın dostum psu olmadan ve nasıl bır psu taktın olmadı bende mecburen o sekılde yapacagım:) memnunmusun barı bılmıyorum kullanmaya basladın mı ama
  • Fatura elime henüz geçmedi, geçince bildiririm. PSUsuz olarak aldım ve FSP 550W PSU (8cmfanlı) taktım (102 $+KDV), ama çok sesli olduğu için FSP Bluestorum II 500W ile (12cm fanlı) değiştirmek istiyorum. Ama kasa çok pratik, kasanın arkasındaki elle açılanlar hariç tek bir vida kullanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 11 Eylül 2007; 10:15:05 >
  • Beni çok sarmadı alet...
  • THERMALTAKE VD6430BNSE SOPRANO SİYAH+430W POWER bunu alsammı arkadslar bu kasayı bulamadım kalmamaıs arenada getırtmıyor...
  • ben kasayı bulamadım sadece psu aldım...cooler master extreme power 430w 67,5 ytl(kdv dahıl) aldım..gayet guzel bence psu..eskı bıen marka psu makınayı krıze sokuyodu sımdı gayet stabıl durumda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: reko

ben kasayı bulamadım sadece psu aldım...cooler master extreme power 430w 67,5 ytl(kdv dahıl) aldım..gayet guzel bence psu..eskı bıen marka psu makınayı krıze sokuyodu sımdı gayet stabıl durumda...

Bahsettiğiniz güç kaynağını nereden aldınız acaba?Gayet iyi fiyatı.Bir de tam modeli nedir?Fanı 12 cm mi?

Vatan'da iki model görünüyor ikisi de söyledğiniz fiyatın baya bir üstünde.

Saygılar.

Fiyat bilgisi ( Vatan) :

RS-430-PMSP EXTREME POWER 430W GÜÇ KAYNAĞI 65$+KDV

RS-430 EXTREME POWER 430W GÜÇ KAYNAĞI PFC 85$+KDV

Eksen fiyatı siyah olan model için:

POWER SUPPLY, Cooler Master, 2.0 Ver. ATX, (430 Watt PFC, RS-430-PCAR) 75$+ KDV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gtr- -- 19 Eylül 2007; 6:05:49 >
  • CoolerMaster Centurion 534+ kasaya aldığım 8cm fanlı FSP 550W güç kaynağı çok sesli çalıştığı için yerine 12cm fanlı HIPER Type-M 580W güç kaynağı sipariş etmiştim ve bilgisayarcıma ulaşmış. Yalnız merak ettiğim, bu kasaya HIPER Type-M 580W takılır mı, yani sığar mı, kasanın güç kaynağı takılan arka tarafı bana biraz dar göründü de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 20 Eylül 2007; 23:10:47 >
  • ben 65 doalrlıgı aldım...48 doalr artı kdv ye..kadıkoyden gold dan nakıt fıyatı..hersey dahıl 67.5 ytl..saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: fusiontechus

quote:

Orjinalden alıntı: reko

ben kasayı bulamadım sadece psu aldım...cooler master extreme power 430w 67,5 ytl(kdv dahıl) aldım..gayet guzel bence psu..eskı bıen marka psu makınayı krıze sokuyodu sımdı gayet stabıl durumda...

Bahsettiğiniz güç kaynağını nereden aldınız acaba?Gayet iyi fiyatı.Bir de tam modeli nedir?Fanı 12 cm mi?

Vatan'da iki model görünüyor ikisi de söyledğiniz fiyatın baya bir üstünde.

Saygılar.

Fiyat bilgisi ( Vatan) :

RS-430-PMSP EXTREME POWER 430W GÜÇ KAYNAĞI 65$+KDV

RS-430 EXTREME POWER 430W GÜÇ KAYNAĞI PFC 85$+KDV

Eksen fiyatı siyah olan model için:

POWER SUPPLY, Cooler Master, 2.0 Ver. ATX, (430 Watt PFC, RS-430-PCAR) 75$+ KDV

• kasan hayırlı olsunsık bi gorunusu var
  • kasa çok güzele benziyo fiyatta çok uçuk değil hani
  • yenı topladım pc de bu kasayı kullandım memnunum kasadan fiyatına gore piyasadakı en ıı kasalardan bırısı emın olabılirsınız
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.