Şimdi Ara

Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
17.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fahrettinkart

Anlamadım? Pci Express Desteği de mi ayrıca oluyormuş. PCI express gücünü boarddan almıyor muydu?

10 yaşıma daha girdim. Diplomalı cahil oldum. Kendimi atıcam camdan aşşağı.

Dostum yeni çıkan bazı dx 10 destekli ekran kartlarında ayrıca bir güç girişi bulunuyor...Örnek verecek olursak...2900 xt mesela...iki adet güç girişi var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: engintunbel

quote:

Anlamadım? Pci Express Desteği de mi ayrıca oluyormuş. PCI express gücünü boarddan almıyor muydu?

Dostum yeni çıkan bazı dx 10 destekli ekran kartlarında ayrıca bir güç girişi bulunuyor...Örnek verecek olursak...2900 xt mesela...iki adet güç girişi var...

ii bari. Ben o kadar oyun canavarı değilim. Teknoboy arkadaşımız bi konu açmış yukarıda. (Linki) Durum daha iyi anlaşılıyor.
  • Az önce Gigatek ten siparişi verdim elimde geçer geçmez ben de yorumlarımı yazarım detaylı fotolar falan koyarım PSU nun.Bir arkadaşımla anlaştım PSU yu o alacak kasayı ben :) 138 ytl ye geldi bana 78 ben ödüyorum 60 o.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maddoc

Az önce Gigatek ten siparişi verdim elimde geçer geçmez ben de yorumlarımı yazarım detaylı fotolar falan koyarım PSU nun.Bir arkadaşımla anlaştım PSU yu o alacak kasayı ben :) 138 ytl ye geldi bana 78 ben ödüyorum 60 o.

İyi bir anlaşma
  • fatiharikan kasa içerisinde 2 12lik fan ile geldi değil mi? Bugün inventus ile görüştüm. Meltem Hanım ön tarafta 12lik fan bulunduğunu
    başka bir fandan bahsetmediğini söyledi distribütörün. Temin edilebiliyormuş bu arada inventustan merak edenler için sölemiş olayım.Bir aksilk olmasın ben Gigatek ten aldım orada 2 fan diyor açıklamalarda.
  • bende COOLER MASTER Centurion CAC-T05 Çelik Kasa 380W (Siyah-Gümüş) Kasa bunu aldım. gelmesini bekliyorum. 128 ytl ye işallah bi güzel çıkar sessiz olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maddoc

fatiharikan kasa içerisinde 2 12lik fan ile geldi değil mi? Bugün inventus ile görüştüm. Meltem Hanım ön tarafta 12lik fan bulunduğunu
    başka bir fandan bahsetmediğini söyledi distribütörün. Temin edilebiliyormuş bu arada inventustan merak edenler için sölemiş olayım.Bir aksilk olmasın ben Gigatek ten aldım orada 2 fan diyor açıklamalarda.

2x12cm'lik fan geldi.

1 tanesi yan kapakta, diğeri arkada.

Düzenleme: Gigatekten aldım, 2 fan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖnceVatan -- 6 Haziran 2007; 11:31:23 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: engintunbel

quote:

ii bari. Ben o kadar oyun canavarı değilim. Teknoboy arkadaşımız bi konu açmış yukarıda. (Linki) Durum daha iyi anlaşılıyor.

nası yani şimdi bu kasadaki psu 1950pro yu desteklemezmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: poseidongs

inventus da var diye biliyorum, meltem hnmla temasa geçip öğrenebilirsin

hayırlı olsun

edit: gigatek de de var

ne meltem hanımmış be
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatiharikan

Kasa yeni henüz içini dahi açmadım, çalıştığım için vaktim olmuyor.

Gözlemlerim:

-Kasa sessiz
    -Malzemesi çok iyi.
    -Psu hakkında şu an fikrim yok fakat sessiz ve imzamdaki sistemi kaldırıyor. İleride ne olur bilemem.

Sonuç:

Psusunu çöpe atmak gerekse dahi alınır. (Not: Psu'dan şikayetçi değilim)

tşkkrler ,, tkrr hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: manakan

quote:

hayırlı olsun

İstanbul'da bulamadım, Acil lütfen bilen var mı? Bu cumartesi alacağım.

kardeş herhangi bir bilgisayarcıdan sipariş üzerinede alabilirsin
  • ya 48 cm mi bu kasanın yüksekliği gerçekten , ben inanmak istemiyorum , birisi ölçüp doğrulayabilir mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: coverdale

ya 48 cm mi bu kasanın yüksekliği gerçekten , ben inanmak istemiyorum , birisi ölçüp doğrulayabilir mi ?

Yaklaşık ölçtüm: 43.5 cm
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: coverdale

ya 48 cm mi bu kasanın yüksekliği gerçekten , ben inanmak istemiyorum , birisi ölçüp doğrulayabilir mi ?

Yaklaşık ölçtüm: 43.5 cm

dalga geçmiyorsun değil mi ? e ne diye yazıyo bu adamalar 48 cm . 48 cm gelen başka bi yer mi var kasada ?
  • Neden dalga geçeyim onu anlamadım ama CM Centurion 534 modelinin yüksekliği: 43.5cm

Düzenleme:

Mavi'nin sitesinden baktım

CM Centurion 534 Fiziksel Özellikler:
    Boyutlar: 47.25 x 19.8 x 42.75 cm

Senin 48cm dediğin yüksekliği değil, derinliği oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖnceVatan -- 7 Haziran 2007; 14:13:44 >
  • arkadaşlar bu kasadaki psu yla 1950proda problem yaşarmıyım?
  • kasa iyi hoş ancak cm centurion 5 yaklaşık 80-85$ lık fiyatı ile sanırım daha çekici + vidasız pcı slot kilitleri plastik olanlar çabuk kırılıyor 141 $ a tt kasalrdan almak daha mantıklı yada tükenmiş ama gelirse firebal daki 210 ytl lik lian li full aluminyum kasadan
  • quote:

Orjinalden alıntı: BakimsizTarzan

arkadaşlar bu kasadaki psu yla 1950proda problem yaşarmıyım?

İhtimal dahilinde. En azından 2 adet 12V kanalı olan bir güç kaynağı seç.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BakimsizTarzan

arkadaşlar bu kasadaki psu yla 1950proda problem yaşarmıyım?

İhtimal dahilinde. En azından 2 adet 12V kanalı olan bir güç kaynağı seç.

Dostum ihtimal dahilinde olan şey güç kaynağının yetersiz gelmesimi yoksa 1950proya takılacak kablonun olmamasımı gerçi 1950pro harici güç istiyormu onuda bilmiyorum kendime

yada şöyle yazıyım en iyisi ben bir sistem sipariş ettim Gigatekten özellikler şöyle fakat kasa konusunda kararsız kaldım bu kasayı almayı dusunuyorum.

intel E6600 C2d

Msi P6N Sli Fi board

samsung 250 Gb Sata2 hdd

Samsung Dvd Writer

Geil 2x1 GB DDr2 800 mhz ram

Bu sisteme uyarmı bu kasa+psu

tabi birde Msi Rx1950Pro ekran kartınıda unutmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakimsizTarzan -- 7 Haziran 2007; 15:48:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rckf

quote:

Orjinalden alıntı: manakan

quote:

hayırlı olsun

İstanbul'da bulamadım, Acil lütfen bilen var mı? Bu cumartesi alacağım.

kardeş herhangi bir bilgisayarcıdan sipariş üzerinede alabilirsin

Nasıl yani?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.