Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Control Türkçe Yama Çalışması TESTE GEÇİLECEK %100 (Anonymous Çeviri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Auenx, AnorieL, Ciclista Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı
156
Cevap
27
Favori
29.069
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> Control Türkçe Yama Çalışması TESTE GEÇİLECEK %100 (Anonymous Çeviri)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    162 Mesaj
    Bu sektöre ne kadar emek verdiğinizi çok iyi biliyorum. Özellikle Görkem senin işinin başında ne kadar durduğunu ve elinden gelen gayreti gösterdiğini. Umarım her şey gönlünüzce olur. Bu forumda olsun global anlamda olsun her zaman sizi destekleyeceğim den hiç şüpheniz olmasın. Başarılarınızın devamını dilerim yolunuz açık olsun...
    |
    |

Hz. Mevlana
  • Binbaşı
    1205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Biz teşekkür ederiz, şu an için böyle bir düşüncemiz yok. Zaten elimizde de baya bir proje var bildiğiniz üzere :)

Alıntıları Göster
    haklısınız, elinize emeğinize sağlık, control'u dört gözle bekliyoruz.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 3 Eylül 2019; 2:32:14 >

Alıştırmayın bu kadar hızlı çevirilere.. Elinize sağlık.
    |
    |
    walküre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Control'süz çeviri, çeviri değildir arkadaşlar. Yavaş biraz. Biz daha oyunu almadık. Kolay gelsin.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    69 Mesaj

Oyunun fiyatından ziyade çevirilen satır sayısına göre makul bir fiyat biçilmesi arkadaşlar adına daha iyi olur diye düşünüyorum ki bu oyunun fiyatı da watch dogs 2 yamasının fiyatını geçmez büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Akbaba89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    elinize sağlık, çok hızlı ve başarılı çeviriler yapıyorsunuz. teşekkür ederim iyi çalışmalar.
    |
    |

oyun ön sipariş ile 399₺ den 99₺ ye düştü diye biliyorum. 40₺ hiç olmadı sanırım, yanlışım varsa kusura bakmayın.
    |
    |
    Akbaba89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O fiyata çıkmıştı ön siparişe sonradan fiyatı arttı , almadığıma pişman oldum. Detroit become human'ı 20 liraya almıştım şaka gibi
    |
    |
    ferhatezio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sanırım ben 40₺ olduğu zamanı kaçırdım. bilgilendirme için teşekkür ederim.
    |
    |
    feriox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

başkanım 2 haftaya biter mi çeviri ?
    |
    |
    walküre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1. bu oyunlar detroit, cyberpunk,witcher 3 gibi RPG değil. Hikayeleri nerdeyse günler haftalar alan oyunlar değil . Bu oyunları Hiç kalkmadan oynasan 10-11 saate biter belki de daha kısa süre :)

sizi anlıyorum elbette para kazanmak istiyorsunuz ama oyun bittikten sonra yama boşa çıkıyor insanın ister istemez canı sıkılıyor.

Kısaca tüm yamaları ücretsiz yapmalısınız veyahutta U-crew sistemi gibi yapacaksınız.Tek ödemeyle tüm yamaları kullanabilme.

Diğer türlü e ben bunu aldım watch dogs 2'yide aldım diyelim etti 40 hadi dedim mad max yamasını da alayım etti 60 ister istemez insanın canı sıkılıyor 3'nüde aldın diyelim elbette bir gün bu oyunlar bitecek,sonra yamalar boşa çıkacak :)

2. U-crew gibi asla olmayın :) İnsanları kandırıp oyalamayın :) iyi forumlar hayırlı geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -CristaL- -- 5 Eylül 2019; 2:31:51 >

• Yarbay
    2424 Mesaj

Kendi kendi ile çelişen bir mesaj olmuş hocam. Tek ödeme dediğiniz abonelik sistemi ise o Animus'da var. Sistem de yamaların erken sürümlerini oynama, DLC'leri oynama şeklinde çalışıyor. Yoksa bütün yamaları tüm kullanıcılara açık. u-crew ise bu arkadaşlar gibi aracı firma üzerinden yama satışı yapıyor.

Diğer bir konu ise ücretlendirmesi. Bu arkadaşlar Watch Dogs 2 gibi bir oyunu 20 TL'den çıkardılar. Dediğiniz gibi içeriği daha az olan bir oyun, 20 TL'den gelmesi biraz mantıksız. Ama şöyle bir durum da var, belki çıkışı 1 ay geçmeden bir oyunun Türkçe Yaması da gelmiş olacak. Ücretlendirmesinde orta yol bulunacaktır.
    |
    |
    -CristaL- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -CristaL-

Bir konuda daha açıklama yapmak istiyorum yamaların paralı olması bence çok kötü ve saçma.

1. bu oyunlar detroit, cyberpunk,witcher 3 gibi RPG değil. Hikayeleri nerdeyse günler haftalar alan oyunlar değil . Bu oyunları Hiç kalkmadan oynasan 10-11 saate biter belki de daha kısa süre :)

sizi anlıyorum elbette para kazanmak istiyorsunuz ama oyun bittikten sonra yama boşa çıkıyor insanın ister istemez canı sıkılıyor.

Kısaca tüm yamaları ücretsiz yapmalısınız veyahutta U-crew sistemi gibi yapacaksınız.Tek ödemeyle tüm yamaları kullanabilme.

Diğer türlü e ben bunu aldım watch dogs 2'yide aldım diyelim etti 40 hadi dedim mad max yamasını da alayım etti 60 ister istemez insanın canı sıkılıyor 3'nüde aldın diyelim elbette bir gün bu oyunlar bitecek,sonra yamalar boşa çıkacak :)

2. U-crew gibi asla olmayın :) İnsanları kandırıp oyalamayın :) iyi forumlar hayırlı geceler
    U-crew i bir övmüşsün bir gümmüşsün hocam anlamadım valla bir halt :D

Hz. Mevlana

• Teğmen
    162 Mesaj
    Adamların içine Speedy Gonzalez kaçmış helal olsun valla
    |
    |

Hz. Mevlana
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -CristaL-

Bir konuda daha açıklama yapmak istiyorum yamaların paralı olması bence çok kötü ve saçma.

"Elbette bir gün oyunlar bitecek yama boşa çıkacak" oyunları da almayın o zaman :) Hatta yemek de yemeyin ne de olsa bitecek. Tükettiğiniz içeriğin ne tür bir içerik olduğunu bilmeden tükettiğinizi düşünüyorum. Bir gözden geçirmenizde fayda var, hayatınızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.