Şimdi Ara

Control %100 Türkçe Yama The Foundation DLC ÇEVİRİSİ ÇIKTI (Anonymous Çeviri) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
9.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunuda 4-5 saat civarı oynamıştım, artık bırakıp yamayı bekleyeyim bari
  • Sizce tahmini ne zamana tamamlanır yama ?
  • hayırlı olsun oyun güzel
  • oyuna devam mı etsem yamayı mı beklesem kararsız kaldım
  • Ücret konusununda cılkı çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mad max konusunda söylemiştim. Yama ya masa üstündeki kısayoldan değil de. Direk olarak steam den girersek hiç düşnmeden alırım. Steame çıktığı zaman. Umarım dikkate alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 29 Ağustos 2019; 23:40:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücret mantığı nasıl olacak?

Parayı ver yamayı al şeklinde mi?

Yoksa

Belli bir limit konulacak,bağış toplanacak. Bağışlar belirlenen limiti geçince yama beleş olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defterdar60 -- 30 Ağustos 2019; 0:15:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Mad max konusunda söylemiştim. Yama ya masa üstündeki kısayoldan değil de. Direk olarak steam den girersek hiç düşnmeden alırım. Steame çıktığı zaman. Umarım dikkate alırsınız.
    Ne farkı oluyor acaba? Steam den aldığınız bir oyunu masaüstündeki kısayolundan girince steam üzerinden giriş yapmıyor mu yine?

• Siz Türkçe yamayı hazırlayın kardeşim. Almayacaklar zaten yerden yere vuracaklar. Hakkınızı ödeyen destekçilerinizi düşünün ve başkalarını kaale almayın. Kolaylıklar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Ne farkı oluyor acaba? Steam den aldığınız bir oyunu masaüstündeki kısayolundan girince steam üzerinden giriş yapmıyor mu yine?

Alıntıları Göster
    Malesef aynı olmuyor. Benim için steam in en önemli özelliği olan başarım lar açılmıyor ve oyunu 5 saat de oynasan 100 saatte oynasan gözükmüyor. daha önce u-crew in ds3 yamasında da aynı sorun vardı. Sağ olsun murat beyle konuştuk ve halletti.

• Hocam u-crew'in ayrı exe yapması konusunda cevap vereyim. Steam arayüzü çalışmıyor, birde arkadaşın dediği gibi başarımlar alınmıyor. My Friend Pedro'yu kurmuş, sonra bunlar yüzünden orjinal dilinde oynamıştım. Wolfenstein 2 için ise ayrı olarak yardımcı olmuştu Murat hocam. Anonymous'un exe sistemini de siz yaptığınız için çalışma mantığı aynı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hocam u-crew'in ayrı exe yapması konusunda cevap vereyim. Steam arayüzü çalışmıyor, birde arkadaşın dediği gibi başarımlar alınmıyor. My Friend Pedro'yu kurmuş, sonra bunlar yüzünden orjinal dilinde oynamıştım. Wolfenstein 2 için ise ayrı olarak yardımcı olmuştu Murat hocam. Anonymous'un exe sistemini de siz yaptığınız için çalışma mantığı aynı sanırım.
    Oyunun dosyalarını korumak istiyorsanız eğer oyunu ve dosyalarını kontrol altında tutmalısınız. Ya da watch dogs taki gibi kontrolden geçirmelisiniz. Oyunun kendi kısayolundan girdiğinizde de başarımlar açılması gerekiyor düz mantıkla. Açılmıyorsa bu oyunla ilgili bir durum. Oyun modlamaya izin vermiyordur.

• Çoğunluk öyle o zaman. Darksiders 3, My Friend Pedro, Wolfenstein 2, birde Watch Dogs 2'de de öyleymiş sanırım kendim test etmedim. DMC5 konusunda ise farklı bir sorun olmuştu, sırf yanlışlıkla oyunun orjinal kısayolundan giriyorum diye save dosyam silinmişti. Yarısına geldiğin bir oyunda da bu biraz koyuyor. Yamaları korumak adına yapılanları haklı görüyorum fakat bu exe olayları gerçekten baş ağrıtıyor.
  • Anladım, yeni yamalarda bu konuyla ilgili detaylı bir çalışma yapmak gerekiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Anladım, yeni yamalarda bu konuyla ilgili detaylı bir çalışma yapmak gerekiyor sanırım.
    İnaşllah bir çözüm bulursunuz. Mad max ve bu yamadan mahrum kalmak istemem doğrusu. Ve her zaman dediğim gibi bir şey üretiyorsanız ücret istmek hakkınızdır. Sonuna kadar arkanızdayım ücret konusunda. Siz bakmayın buraya gelip boş boş konuşanlara.

• Kolay gelsin arkadaşlar
  • Çeviri yüzdesi %15 güncellenmiş olup, ilk oyun içi resimler ana mesaja eklenmiştir!!
  • Kolaylıklar diliyorum.
  • 👍

• Helal size 😊

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.