Şimdi Ara

Control %100 Türkçe Yama The Foundation DLC ÇEVİRİSİ ÇIKTI (Anonymous Çeviri) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
9.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

PS4 için de geçerli mi Türkçe?
    Şuan için sadece PC için ilerde ne olur bilinmez ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alix1058 -- 9 Eylül 2019; 14:24:42 >
  • alix1058 A kullanıcısına yanıt
    inşaAllah gelir
    Oyunu oynayanlar övüyor baya
    Fakat Türkçe olmayan hiçbir oyuna para vermem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, çeviri yüzdesi %70 olarak güncellendi. Bu gece oyun içi video sizlerle olacak!! Bu hafta çevirinin biteceğini ön görüyoruz :)
  • walküre kullanıcısına yanıt
    elinize sağlık, hocam bir de the dark pictures man of medan'a el atsanız süper olacak, bazı arkadaşlar kızacak ama ücreti zamlı olsun isterse
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bazı arkadaşlar köstek olmak yerine, sektöre katkı vermek için o oyunu çevirebilirler halbuki... Aaa, ama bir dakika. Tool paylaşılması, başka kişilerin daha el atması için bizim o projeye başlamamız gerekiyor. Kimse çevirmez o yüzden. Beklemeyin yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 9 Eylül 2019; 20:32:47 >
  • Bu bölümde ne troller gördük bunlara bir yenisi daha eklendi çevrilen oyuna çeviri yapmak. Ha isteyen istediği yapmakta özgür ama çifter çifter aynı oyuna yama görmek yerine farklı bir oyuna el atıp ''ücretsiz'' olarak belirtmiş oldukları emeklerini doğru düzgün farklı bir oyunda sunsaydılar en azından 1 tane daha türkçeye kazandırılmış oyun olurdu.

Tekrardan kolay gelsin.
    u crew çevirecek o oyunu.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    hocam bence iş yattı gibi, u-crew'e mesaj attım, gönderi altında sordum gelişme var mı diye, ancak tık yok maalesef
    zaten çok tık veren bi grup değiller ağızlarından kelpetenle laf alınıyor. çıkarsa onlar çıkarır gibi.
  • Sanırım man of medan ı anonymous çevirecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Sanırım man of medan ı anonymous çevirecek
    Şu an için yok öyle bir şey :) Konuya gülmem başka şeyle alakalı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Şu an için yok öyle bir şey :) Konuya gülmem başka şeyle alakalı :)

Alıntıları Göster
    Evet gülünce öyle anlamıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, geçtiğimiz gün 4 defa video çektim. Lakin hepsinde de kullandığım kayıt programından dolayı sıkıntılar yaşandı. (En sonuncusunu YouTube'a bile koymuştum, upload edilmişti. Videoyu açıp baktığımda hata olduğunu gördüm :)) En sonunda Control çevirimizin %60 seviyesindeki oyun içi videosunu YouTube'a koydum. Birkaç saat içerisinde upload tamamlanacaktır. Sabah, arkadaşlarım tarafından konuya link eklenir :)
  • Bu çeviri ekibine bir sorum olacak. Hem yamalarınızdan ücret talep ediyor, hem de sitenizde adblock açıkken girişi engelliyorsunuz. Neyiz biz damızlık inek mi?
  • dysquest kullanıcısına yanıt
    Ücret aldıkları tek bir yama var, 4 tane ücretsiz. Sanarsın adamlar 10 tane ücretli yama çıkarmış satmış, altlarına dizmiş lamboları bi de utanmadan reklam peşindeler.. Süpersiniz
  • dysquest kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ortada bir emek var, ekip sayesinde türkçe oyun oynuyoruz ve aldıkları 1 paket sigara parası, niye bu kadar eleştiriyorsunuz, lütfen emeğe saygınız olsun...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.