Şimdi Ara

CONTROL (27 Ağustos 2019) [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
7
Favori
25.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Remedy'i çok severim ama son gösterilenler ışığında oyun bariz bir şekilde Psi-Ops olmuş, keşke biraz daha özgün olsalardı. Max Payne ve Alan Wake ile çıtayı ne kadar yukarıya taşıdılarsa, Quantum Break ve Control ile de çıta bir o kadar aşağıya indi.
  • Oyun 27 Ağustos 2019'da çıkıyor.
  • Control - Gameplay Trailer - Out on 27/08/2019 (PEGI)

• Control Ön Siparişe Açıldı

CONTROL (27 Ağustos 2019) [PS4 ANA KONU]

Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control PlayStation Store, Xbox Store ve Epic Games Store üzerinde ön siparişe açıldı.

PlayStation Store Pre-Order Edition -- 259,00 TL
    PlayStation Store Deluxe Pre-Order Edition -- 349,00 TL (PS Plus ile 314,10 TL)
    Xbox Store Pre-Order Edition -- 145,00 TL
    Epic Games Store -- 399,00 TL

Ön sipariş bonusları Tactical Response Gear” kostümü, “Crafting Resources” paketi. PlayStation 4 kullanıcıları için ayrıca PlayStation Network avatar ve dinamik tema ön sipariş bonusları arasında.

PlayStation 4 versiyonlarından herhangi birini satın alan kullanıcılara ekstra içerikler de olacak. Bunlar: Nadir Service Weapon Modu, Nadir Oyuncu Modu, Astral Dive Kıyafeti, The Explorer Teması ve The Black Rock Quarry Teması.

PlayStation 4'e özel olan Deluxe Edition'da da 'Isolation' adlı özel bir yan görev, “Urban Response Gear” kostümü ve iki genişleme paketi “The Foundation” ve “AWE” bulunacak. Yeni hikaye içeriği, yan görevler, yeni silahlar ve modlar içerecek her bir genişleme paketi ana oyun sahipleri için ayrı olarak da satılacak.

Control PlayStation 4, Xbox One ve PC için 27 Ağustos'ta çıkacak.

Oynanış ve ön sipariş fragmanlarını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• CONTROL (27 Ağustos 2019) [PS4 ANA KONU]

epic storea us sayfasından giriş yapınca desteklenen diller kısmında Türkçe de var
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Güzel haber
  • Türkçe olursa kesinlikle şans verilir fiyatı da diğer oyunlara göre makul.
  • Arkadaşlar oyun Türkçe destek sağlayacak mı kesin bir kaynak bulamadım bazıları hata oldu diyor epic'de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Control Preview Thread

https://www.resetera.com/threads/control-preview-thread.108005/

PC Gamer: I didn't love Remedy's Control, but I am in love with its transforming gun

Variety: ‘Control’ Is More Than a Name in Remedy’s Latest

Verge: Remedy’s unsettling supernatural thriller Control won’t hold your hand

IGN: WRECKING GOVERNMENT SHOP

Eurogamer: Remedy's weird new world feels brilliant to play

Shacknews: Remedy's Control dives into the supernatural, as we go hands-on at this year's Game Developers Conference

PCWorld: Weird, unsettling, and Remedy's best-playing game since Max Payne 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 30 Mart 2019; 17:6:53 >
  • Oyun Türkçe altyazılı olmayacak maalesef.

BSC tarafından haber yapıldı.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Control_Turkce_Dil_Destegine_Sahip_Olmayacak_Guncelleme-93891.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 30 Mart 2019; 21:31:15 >
  • Türkçe olsa düşünebilirdim İngilizcem iyidir anlarım anlamasına ama ne bileyim Türkçe olunca daha bi hype yapıyorum kırıldı şuan hype

• Üzdü :(

• Bugün..

• Remedy, Control'ün devam oyununu yapmak istiyor

Alan Wake, Quantum Break ve Max Payne gibi ses getiren yapımların altında imzası bulunan Remedy'nin yeni oyunu Control'ün devam oyunu gelebilir. Geliştirici ekip, Control'ün devam oyununu da yapmak istediklerini açıkladı. Zamanı durdurma mekaniğini her oyunda farklı bir şekilde kullanan Remedy, Control için genişleme paketleri de yayınlamayı düşünüyor. Remedy Control'ün hikayesini genişleme paketleri ile de desteklemeyi planlıyor. Oyunun hikayesi ile ilgili elimizde çok fazla bilgi yok. Ancak Remedy oyununa çok güveniyor olacak ki, devam oyunu için şimdiden sinyaller verilmeye başlandı.

Grafik yapısıyla ve etkileyici fizik kullanımıyla dikkat çeken Control, PC kanadında Epic Games Store'da yayınlanacak. Oyunda Türkçe alt yazı seçeneği olacağı iddia edilmiş ancak daha sonra geliştirici firma bir yanlışlık sonucu oyunun açıklama kısmında Türkçe dil desteği ibaresinin kaldığını, oyunda resmi Türkçe dil desteği bulunmadığını açıklamıştı. Ray Tracing (Işın izleme) teknolojisinin de bulunacağı oyunun grafikleri oldukça etkileyici görünüyor. Control, 27 Ağustos'ta PC, PlayStaton 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak.

MK.
  • 1 saatlik canli yayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.A.A.d city -- 8 Mayıs 2019; 22:4:6 >
  • videoya ara ara baktım hepsini izlemedim ama izlediklerimi beğendim. uçma var . düşmanları kendi tarafımıza çevirme var . her taraf kırılıyor ve parçaları tutup düşmanın üzerine atabiliyoruz. Az biraz da hikaye varsa tadından yenmez gibi duruyor.
  • Control - Pre E3 2019 Preview

• Remedy den yine ruhsuz ve dandik bir oyun 👎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playstation5

Remedy den yine ruhsuz ve dandik bir oyun 👎
    neyseki zorla satmiyorlar almazsınız olur biter...

benim merakla beklediğim oyunlardan ön sipariş geçicem yakin zamnda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.