Şimdi Ara

continental t860 kis lastigi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
18.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • continental t850 alamaya gitmistim bayi t860 yeni ciktigini daha bayilere yeni yeni gitmeye basladigini ve adedini 235 tl verebilecegini iletince hemen aldim zira t850 ortalamada 260 gibi rakamlara veriyorlar

kis lastigi alacak olanlara duyrulur bayiden almanizi oneririm hem yil hem hafta olarak iciniz rahat alabiliyorsunz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cem_b C kullanıcısına yanıt
    Nokia wr d4 almayı düşünüyorum ama bu lastiğe gidiyor aklım. Tek dusunduren ses seviyesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben nokian wr d4 aldım geçen hafta. kasım gibi taktıracağım. toplam 684 lira ödedim. n11.com'dan aldım.

ıslak zeminde a notu almış.
    ses seviyesi yaz lastiğim olan bridgestone turanza t001'den daha düşük.
    fiyatı uygun.
  • Testlerde birinci olan ts850'den daha iyi olduğu iddia edilen ve adac'ın testinde de bunu kanıtlayan bir lastik. İnternette 225 tl'ye satılıyor.
  • kış lastiğinde goodyear ultragripten şaşmayın, aşırı buz vs. olmayan yerler için en ideal lastik ug

Not: etkiketlere ve taraflı testlere fazla takılmayın, kullanıcı deneyimlerine kulak verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyrant1907 -- 12 Ekim 2016; 9:54:55 >
  • Kendi aracımda ultragrip kullanıyorum. Ben çok memnunum fakat kullanıcı yorumları olarak continentalden şikayetçi olan görmedim. Ts850 girdiği 80 küsür testin 70 küsüründe 1. olmuş bir lastik. 2'sini de denemiş kullanıcı varsa yorumlarını duymak gerekli.
  • ts 850 3 yil kullandim.kar hatta buzda tutunur bu lastik .kis lastigi olmasina ragmen su an kullandigim primacy 3 lerden daha az yakiyordu arac .biraz sesli olabilir onun disinda mukemmel .ug 8 de iyidir ancak conti daha iyi.
  •  continental t860  kis lastigi
    inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myz1453 -- 12 Ekim 2016; 11:19:15 >

• Gecen sene TS850 aldım 1 hafta aracın üstünde durdu. 1 hafta da 2 defa trafiğe çıktım. Keşke almasaymışım şimdi Yen'i modeli alırdık

• trktlh kullanıcısına yanıt
    Benim araçta da ts850 var. Her yeni çıkan iyi olacak diye bir şey yok. Goodyear UG8 serilerinde problem olumuş ve eski desene dönmüşlerdi diye hatırlıyorum.
    Özetle lastiklerimiz denenmiş ve kaliteli lastikler. Düzgün saklandıktan sonra bir yılda çok fark olmaz.
  • Nokian ın fiyatının daha uygun olacağını düşünmüştüm ama ikisinin de fiyatı aynı. ikisininde ankaradaki bayilerini arayıp çeşitli fiyatlar aldım. bazı bayilerde conti daha pahalıya geliyor. ama bi bayiden 205 55 16 conti ts860 için 235 lira fiyat aldım. Nokian bayii de aynı fiyatı verdi wr d4 için. Etiket değerleri nokian diyor ama testler ve genel kanaat conti den yana. yukarı da da yazdığım gibi bir tek ses sıkıntısı var conti nin. bnde de civic var malum ses alan bir araba. Hala kararsızım ama conti ye meylediyorum yavaştan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sincera35

Nokian ın fiyatının daha uygun olacağını düşünmüştüm ama ikisinin de fiyatı aynı. ikisininde ankaradaki bayilerini arayıp çeşitli fiyatlar aldım. bazı bayilerde conti daha pahalıya geliyor. ama bi bayiden 205 55 16 conti ts860 için 235 lira fiyat aldım. Nokian bayii de aynı fiyatı verdi wr d4 için. Etiket değerleri nokian diyor ama testler ve genel kanaat conti den yana. yukarı da da yazdığım gibi bir tek ses sıkıntısı var conti nin. bnde de civic var malum ses alan bir araba. Hala kararsızım ama conti ye meylediyorum yavaştan.

Hangi bayi 235 fiyat verdi acaba?
    bende conti ts860 düşünüyorum hepsiburda da 229 tl fakat kargoyu teslim almak + montaj uğraşmaktansa 235 bayi daha cazip
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Gecen sene TS850 aldım 1 hafta aracın üstünde durdu. 1 hafta da 2 defa trafiğe çıktım. Keşke almasaymışım şimdi Yen'i modeli alırdık

Hocam konuyu dağıtmak istemem de, bu "Yen'i" yazım şeklini başka mesajlarda da görüyorum.
    Bir anlamı mı var yoksa klavye kendi mi böyle yazıyor?
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Klavye bu sekil düzeltiyor hocam. Telefondan kaynaklı sanırım. Mobil olduğum için düzeltmeye uğraşmıyorum açıkcası

• trktlh kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam acaba bilmediğim bi şey mi diye şeettiydim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

ben nokian wr d4 aldım geçen hafta. kasım gibi taktıracağım. toplam 684 lira ödedim. n11.com'dan aldım.

fiyatı uygun.

şu küçük ebatlı lastik fiyatlarına hastayım. 2000 tl tutuyor benim lastikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

ben nokian wr d4 aldım geçen hafta. kasım gibi taktıracağım. toplam 684 lira ödedim. n11.com'dan aldım.

fiyatı uygun.

şu küçük ebatlı lastik fiyatlarına hastayım. 2000 tl tutuyor benim lastikler

küçük araba ucuz lastik ne diyeyim

küçük arabanın sevilen avantajlarından birisi bu işte

• somebodykillmeplz kullanıcısına yanıt
    Hocam ankara şaşmazda iki conti bayi var bildiğim kadarıyla. Benim aldığım yer istanbul yolundan şaşmaza girince 200-300 metre ileride sağda bi yer. Arkadaşın ismi Sadık tı yanılmıyosam. Bi arkadaşla gittik petlas ve kumho fiyatı da verdi. petlasa standart fiyat verdi ama kumhoya yüksek söyledi. Conti ts860 için bulabildiğim en iyi fiyatı verdi. Bugün taktırdım lastikleri. 2016 29. hafta üretimi lastikler.

Aslında nokian alacaktım. Nokian ın etiket değerleri conti den daha iyi. biraz yurtdışı forumlara baktım testlere baktım conti genelde almış götürmüş. nokianda contiden sonra ilk sıralarda yer alıyordu. Ancak bir şey dikkatimi çekti yorumlarda. Herşey iyi güzel ama dayanıklılık konusunda zayıf yazmışlardı Nokian için ("wear") . Zaten markayı iyi bilmiyordum conti yi de iyi fiyata bulunca contiyi aldım. Ayrıca conti yılda 3 defa her duruma karşı ücretsiz yol yardımı veriyor. Ne kadar cezbeder bilmiyorum ama güzel bişe.

Her iki lastiğinde gayet başarılı olduğunu düşünüyorum ikiside gayet memnun eder tüketiciyi. Ayrıca bi bilgi daha; kar üstünde en iyi performansı veren lastiğin michelen olduğunu gördüm. ıslak kuru zemin performanslarında pek iyi değildi ama. bilgilerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincera35 -- 20 Ekim 2016; 16:26:36 >

• sincera35 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bende aynı sizin gibi nokian wr d4 almayı düşünüyordum ts860 çıkınca, 850 bile iyiyken bu daha iyidir diye fiyatta da çok fark olmayınca ona yöneldim. Umarım memnun kalırız.
  • Hangini alsak continental WinterContact ts 860 mi nokian wr d4 mü

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.