Şimdi Ara

Company of Heroes (2006) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
1
Favori
97.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Aman beeeee.Şu grafiklere bak.Özellikle son resimdeki grafik o kadar yakınlaşmasına rağmen bozulmamış.AA süper ötesi.Ama bu baya sistem ister yaw.Yandık.Call Of Duty kadar zevk verir bence.O atmosferi yaşarız gibi.

• THQ sağlam firmadır.Haybeye oyun yapmaz
  • sistem gereksinimleri ne acaba demoda pek demo gibi durmamış 1.5GB
    full ü kaç GB merak ettim.Gerçekten çok güzel bi oyun grafikler mütiş
  • Yabancı forumlarda oyunun gelmiş geçmiş en iyi RTS lerden biri olacağı söyleniyor. Fakat oyunun inanılmaz kastığını da söylüyor demoyu oynayanlar.
    Resmi olmayan minimum sistem gereksinimi şöyle:
    1 GB RAM
    3.0 GHz Processor
    256 MB Videocard
    (6800gt kullanan bir kaç kişi demoyu low detayda oynadığını söylüyor)

Sistemine ve bağlantısına güvenen birisi denesin şu demoyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demus -- 22 Ağustos 2006; 23:40:24 >
  • Demoyu çektim ama yarın oynayacam.Bu arada bu yayınlanan beta-demo olduğu için sistemi kasması normal tam sürümü böyle olmayacaktır.
  • PC Gamer incelemiş ve 96 puan vermiş. Bu oyun çok iyi geliyor aklınızda tutun bunu.
  • bu tarz oyunlarda hep hoşuma gitmiştir!!!
  • Gerçek Demo ilk olarak gamespot da 4 gün sonra yayınlanacak ve beta da ki gibi sistemi zorlamayacak.

http://www.gamespot.com/promos/2006/companyofheroes-demo/index.html?tag=coh_csbox_hp
  • böyle güzel bi oyunun demosunu indirdim tam 1.8gb 15 saat gibi bir zamanda indi sanırsam ama indigine deydi açıkcası grafikler olsun gerçekçilik olsun hoşuma gitti ve oyunyorum bu oyun kaçmaz ben full ünü merak etmekteyim acaba kaç gb...
  • evet bende demosunu oynadım süper bi oyun fakat sistemimde 9600xt 512mb ram 1.7mhz işlemci var hiç kasmadı..bende fullünü bekliyorum..
  • Hem single hemde multi demosunu oynadim
    Warhammer serisini sevenler hic zorluk cekmeyecek
    Ayni firma ayni sistemi kullaniyor.
    Oyun oynadigim en zevkli RTS lerden biri. Hikaye anlatimi cok iyi. Grafikler yakin zoomda sanki FPS oynuyormus izlenimi veriyor.
    2ci dunya savasindaki TANK savasina cok onem verilmis. Ayni WH40K daki gibi victory pointleri aliyorsunuz. Oyunda degisik pointler var - benzin, adam ve cephane gibi. Tank yapabilmek icin benzin puanina ihtiyaciniz var vs vs.

Multi oynamak icin orjinal alinabilir. Cok basarili.

NOT: Bu arada Face of War adli baska bir oyunda bu oyunla ayni zamanlarda cikacak. O da oynanmaya deger.
    NOT 2: Warhammer in yeni oyunu da geliyor. Dark Crusade.

Relic News dan haberleri takip edebilirsiniz

• Oyun resmi olarak çıktı. IGN ve Gamespot incelemiş.
    IGN puanı :9.4
    Gamespot puanı :8.9
    Linkler
    http://pc.ign.com/articles/732/732059p3.html
    http://www.gamespot.com/pc/strategy/companyofheroes/review.html?mode=gsreview
  • Oyun Amerika da çıktı Avrupa çıkış tarihi 29 Eylül
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyun Amerika da çıktı Avrupa çıkış tarihi 29 Eylül

Dostum american versiyonunu biz oynayamazmıyız? Pal//Ntsc olayı mı?
  • Yok be ne alakası var oynarsın tabi
  • demoyu oynadım. stratejiden nefret ederim genelde ama oyun güzel fena değil. strateji delileri bayılacaktır o ayrı 6800gt de nasıl low da oynuyorlar onuda anlamadım. en az medium oynamaları lazımdı aslında. bende herşey full akıcı oynattı baya.

Faces of war da çıktı bakalım rakip olacakmı buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Eylül 2006; 15:36:53 >
  • Warhammer 40K : Dawn Of War 'un günümüze uyarlanmış hali denilebilir. Zaten mükemmel oynanabilirliği olan oyun sistemini 2. Dünya şavaşına entegre etmişler ve grafikleri deli gibi geliştirmişler.

Harika bir deneyim bende oynadım ve şimdilik sardı tabii ben teknolojiyi daha çok severim ama görücez bakalım.
  • Grafikler harika, zaten direkt aksiyon olan hızlı stratejileri çok severim ama oynayabilecek miyim o ayrı?

(geforce ti 4200)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.