Şimdi Ara

Company of Heroes (2006) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
1
Favori
97.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun indi kurdum. strateji özürlü olmama ve hiç sevmememe rağmen bu oyun süper geldi. atmosfer vs. çok güzel cod2 nin stratejisi türü olarak düşünün. grafikler çok sağlam. strateji oyunu olmasına rağmen fps grafikleri var neredeyse.

SS ler:

Company of Heroes (2006) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 14 Eylül 2006; 20:20:28 >
  • TµGy, bence oyunun kendisinide indir(ss ler demodan), demoda skirmish modu gayet zorlu ben normalde bile zorlandım ilk başta sana göre hareket ediyor. Almanların çok enteresan silahları var ben muhtemelen almanları seçerim oynarken umarımm böyle bir şansım vardır çünkü alman tanklarını arkadan vurmakça haklamak için 5 tane isabetli atış yapman lazım Amerikan shermanları ise 3 atışta cortluyor

Bazuka team yoktu demoda sadece özel birlik olarak çağırırabiliyorsunuz eğer defance commander seçerseniz. Normal piyadeler gerçekten çok dayanıklılar eğer açıkta kalmazlarsa son adama kadar savaşıyorlar
  • yo full sürüm bu çoktan indirmiştim full sürümü
  • O zaman demodaki görev oyunun ilk göreviyle aynı çünkü demoda var aynı sahneler omaha beach çıkartması. Peki oyunda alman champagini varmı? Almanları oynayabiliyormuyuz?
  • campaign de almanlar olmuyor. bir hikaye üzerinde ilerliyor çizgisel. ilk bölüm demonun aynısı ikinci bölüm değişik. ama öyle alman ingiliz seçme olayı çıkmadı karşıma şu an.

yalnız çok güzel olaylar var. mesela bir yoldan düşman birliği geçecek arabalarla. mayın döşüyoruz oraya. BUM!
  • bi indiremedik şunu linki eklediğim an emule ya emule kilitleniyor sonra tempten en son eklediği partları silince anca düzeliyor emule
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2fast4u

bi indiremedik şunu linki eklediğim an emule ya emule kilitleniyor sonra tempten en son eklediği partları silince anca düzeliyor emule

bendede böyle bir sorun var
  • düne kadar makinede 3 oyun yüklüydü şimdi 8
    GTR2 ininnce 9
    buda inince 10 olcak
    allahım ne ara bitircem bunları :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

düne kadar makinede 3 oyun yüklüydü şimdi 8
    GTR2 ininnce 9
    buda inince 10 olcak

sen hangi hızla indiriyosun kardeşim bunları
  • quote:

Orjinalden alıntı: EstrEmO

quote:

bi indiremedik şunu linki eklediğim an emule ya emule kilitleniyor sonra tempten en son eklediği partları silince anca düzeliyor emule

valla bi çözüm bulmalıyız bu tip oyunları çok severim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

düne kadar makinede 3 oyun yüklüydü şimdi 8
    GTR2 ininnce 9
    buda inince 10 olcak

sen hangi hızla indiriyosun kardeşim bunları

1mbit saolsun
  • quote:

quote:

quote:

valla bi çözüm bulmalıyız bu tip oyunları çok severim

başka bir dosya daha var arkdaşım 3.62 heralde fake deildir ben onu indiriyorum digeri her türlü sorunlu açıkcası
  • bende o oyunlar artık yüklü bile değil indirilip bitirildi ve silindi şimdi oynayacak oyun bir gtr2 bir bu oyun bir de el matador başka yok
  • ben pinky arkadşın önerdigi Test Drive Off Road 3 oyununu da indiriyorum eski bir oyun ama böyle bir oyun belli bir süre daha oynayamicaz diger yeni oyunlarda sırada yarın 1mb e geçim o zaman tamamdır
  • Arkadaşlar ben de "post processing" i off yapmazsam, ayarları ne yaparsam yapayım bir kasma oluyor. (amd 64 2800+, 6600td, 1.5 gb ram...).Sizde de var mı bu olay?

Bir de nedense ben bu oyunun beta falan olduğunu düşünüyorum.Ne koruma var ne bir şey.Bir de sadece bir skirmish oynadım ama bana ünite ve bina sayısı çok sınırlı geldi.

Ayrıca skirmish de başka ırk seçilmiyor sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

bende o oyunlar artık yüklü bile değil indirilip bitirildi ve silindi şimdi oynayacak oyun bir gtr2 bir bu oyun bir de el matador başka yok
    Sanada oyun dayanmıyor yawaş bitir biraz
  • oyun nası arkadaşlar güzele benziyor kaç puan veriyosunuz 100 üzerinden:)
  • Ben 94 verdim
  • ss ler çok hoşuma gitti alıp oynamam lazım.zaten başka oyun oynayamadık cıkan hatalar yüzünden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.