Şimdi Ara

çokmu fazla derdin var o zaman şunlara bak!!! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
15.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah herkese farklı nimetler verio, farklı şekillerde sınıyo, bizi böle sınadıına şükretmek lazım
  • yapma abi ağlıcam şimdi.Allaha şükür allah onlara yardım etsin
  • haklısın sukretmeyi bilmiyoruz
  • ailemiz bize her imkanı sağlıyo sıcacık odamızda oyun oynuyoruz onlar tahtayla oynuyo şükredelim birazzz

• quote:

Orjinalden alıntı: sonyolcu

ailemiz bize her imkanı sağlıyo sıcacık odamızda oyun oynuyoruz onlar tahtayla oynuyo şükredelim birazzz

keşke tahtayla oynasalar. kuru kafalar onların oyuncakları olmuş

• eyw. ya cok saolasın kendimize geldik cok SAOL
  • dosdum muthıssın ya bız ne kadar sanslıyız gercekden gormek lazım mıs sukur etmek lazım bız ıse hala konusuyoz o kotu bu olmaz
  • sağol sana çok tesekkur ederım bana bazı şeylerı hatırlattın bazı deil bi çok seyı hatırlattın

• yukarı
  • Ge©eKu$u dostum çok gerçek ve önmli bir konu yüreğine sağlık
  • içim sıkılıp duruyordu bugün tokat gibi geldi bana
    halimize sonsuz şükürler olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HIGH FIDELITY

quote:

Orjinalden alıntı: kumarbaz

ÇOK ŞÜKÜR

Gercekten Katılıyorum.
  • yazık

halimize bin şükür etmeliyiz
  • Paylaşım için sağol gerçekten bazı şeyleri unutmamak gerekir
  • ßunu iLk izLediğimde ağLayacak gißi oLmuştum haLimize şükürLer oLsun...
  • yatıp kalkıp şükretmeliyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfed

arkadaşlar ben 3.5 ay önce 29 yaşındaki abimi kanserden kaybettim.teşhiş koyulduktan 2 yaklaşık 2 yıl sonra vefat etti.2 yıl boyunca attığı her adımda birlikteydik.ve son 8 ayını hastanede yatarak geçirdi.hastaneye yattığında 85 kg du,boyuda 1.85 dalyan gibi delikanlı yani.vefat ettiğinde ise 37kg du.aynı 4 resimdeki çocuklara benziyordu.eskiden,abim hastalanmadan önce benimde bir sürü boş("affedin lütfen") derdim vardı.hastaneye gitmeye başladıktan sonra anladım ki hiç önemli olmayan şeyleri dert ediyoruz aslında kendimize.ve böyle boştan yere dertlenen arkadaşlarıma şunu derdim:gelin benimle 2 saat geçirin onkoloji hastanesinde o zaman anlarsınız.şimdi bu dediğime birşey daha ekledim:gelin karşıyaka mezerlığında biraz zaman geçirin benimle.ozaman anlayacaksınız gerçekten dert nedir,sorun nedir ve insanlar nelerle uğraşıyor,ne dertlerle heder olup gidiyorlar.
    sonuçta herkesin derdi kendinedir ve kendine göre büyüktür.buna lafım yok ama neyi dert edineceğinize ve ne için gerçekten helak olacağınıza dikkat edin.

gecekusu084 ,
    resimler için teşekkürler.maalesef bazen insan olduğumuzu ve elimizdekilere şükretmemiz gerektiğin anlamamız için böyle şeyler yapılması gerekiyor.

saygılar

Allah rahmet eylesin...

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.