Şimdi Ara

çokmu fazla derdin var o zaman şunlara bak!!! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
15.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah onların yardımcı olsun gercekten cok kötü bi durum
  • çok doru kardeş

• teşekkürler ...
    bize hatırlattıgın içn...
  • ALLAH yarduım etsin
  • benım olkulumda vermislerdi bunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Du4L!Ty

@nihat-kahveci o resim benide çok etkiledi
    afedersiniz ama bizim kıçlarımız taşarken onların kıçları gözükmüyo

Bak işte bu benimde dikkatimi çok çekti biz burda neler düşünüyoruz kim bilir onlar orda yiyecek 2 yudum ekmek giyecek kıyafet arıyor...birden içim bir garip oldu.
  • bunlar için çok saol kardeş allah sana şükürler olsun yarappi (msn)(ewrencan@hotmail.com) knight ile bi problem var yardım pls

• aga sen ne yaptın yaww
  • AFRIKA DA ARTIK ACLIK SORUNU KALMADI. BILL GATES VE ONUN GIBI INSANLAR ACLIK SORUNUNU BITIRDI.

• bizim sorunlarımız neymiş be yaf
  • Şöyle diyeceksin . Allah'ım yaşamam hayırlıysa beni yaşat , ölmem hayırlı ise beni öldür. Ve bilmelisin ki ÖLÜMÜ istememelisin.

Dünyanın en şansli insanı farz edin kendinizi ve halinize şükredin. Yazılanlar için herkese teşekkürler.

quote:

Orjinalden alıntı: E.Wespuci

sağlığım yerinde şu ana kadar çok büyük maddi sıkıntıda yaşamadım şükür ama bunların ötesinde hiç bi istediğim olmadı daha fazla maddi bişeyler istemedim hatta elimdeki şeylerden vazgeçmeyede razıyım ama olmuyo şimdi kız mı? falan diyeksiniz hiç alakası yok o kadar mütevazi bişeyki ama olmuyo bundan sonrada olacağını sanmam basit bişeymi? benim için çok değerli nasıl sağlığını kaybeden insan değerini sonra anlıyosa benim durumumda olmadan anlayacağınız bişey değil.bazen yaşamak bile istemiyorum dua ediyorum benim bundan sonra yaşayacağım ne kadar süre varsa ölmek üzere olan bi hastaya verilsin ben gidiyim çünkü boşu boşuna yaşıyorum fazlalılığım ben şimdi bu kadar çok sıkılırken şükürmü diyecem. Peki ŞÜKÜR

• Sanmıyorum bitireceğini ordaki yönetiminde bizdekinden farkı yok ülke başındakiler hayatlarını yaşarken halk bu durumda :((
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 75'ten fazla smile kullanılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • haleinden şikayetçi olanlara cevap olsun bu çalışmayı yapana da helal olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Allah kimseyi düşürmesin.Yatıp kalkıp şükretmeliyiz..

amin gerçekten çok kötü ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Allah kimseyi düşürmesin.Yatıp kalkıp şükretmeliyiz..

amin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

adalet yerini bulmuyor!

işallah bir gün bulucak ama geç olmasından korkuyorum
  • valla yatıp kalkıp sukretmeyız
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.