Şimdi Ara

çokmu fazla derdin var o zaman şunlara bak!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
15.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah yardımcıları olsun banada hidayet versin bi kaç gün sonra hiç görmemiş gibi olmim
  • quote:

Orjinalden alıntı: egos_1010

halimize şükür edelim
  • Şükürler olsun
  • halımıze sukurde olenlede olunmuyo be kardesım onlar ac dıye bızdemı yemıyelım sımdık veya yatacak yerlerı yoq dıye eğlenmeyelımmı yanı aynı babamın mantığı ben kabul edemıyorum ama

bı sarkı warya "herkes hakettığı gıbı yasıyor" bızım allahımız warsa onlarında war demekkı yuce allah onlara bole hayat yazmıs

nese...
  • yukarı
  • Çok kötü oldum ya . Allah'a şükürler olsun sahip olabildiğim herşey için
  • imzama ekledim

• lanet olsun lanet lanet lanet
  • Allah korusun
  • boyle şeylerin olmasına neden olan insanların allah belalarını versin yazıklar olsun hergün yatakdan kalkıp aynaya baktıgımız nelere sahip oldugumuzu düşünmeliyiz
  • Sahip olduğumuz hiç bişey yok.Asıl sahip olduğumuzu sandığımız şeyler bize sahip.Çünkü insan çalıştı çabaladı ve emniyetli güvenli bir dünya kurdu niye? Prozac için seroxat için Ha birde psikologlar iyi yaşasın diye.Onlarda psikoloğa gidiyo ya neyse.Kısaca demek istediğim insan rahat içinde yaşamaya formatlı bir canlı değil.Her canlı savaşmak ve kendini var etmek için vardır.Doğada bu böyledir.İnsan dışında çok az canlı depresyona girer.Depresyon çağımızın hastalığıdır.Çünkü büyük bir savaşımız yok.Bizi yaşatacak bir savaş olmadan niye yaşadığımızı kavrayamıyoruz.Neye şükredecem? İyi bir Fight Club izleyicisi ne demek istediğimi anlayacaktır....
  • boyle adaletsizlik mi oluR ya
  • ALLAH YARDIMCILARI OLSUN!!
  • bazı şeylerin kıymetini malesef bilmiyoruz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.