Şimdi Ara

çokmu fazla derdin var o zaman şunlara bak!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
0
Favori
15.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yazık yaa

• bu resimleri bir sitede yayınlamak istiyorum bir sakıncası var ise resimleri yayınlayan arkadaş bana pm atarsa yayınlamam. sormak istedim sadece..

Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfed

arkadaşlar ben 3.5 ay önce 29 yaşındaki abimi kanserden kaybettim.teşhiş koyulduktan 2 yaklaşık 2 yıl sonra vefat etti.2 yıl boyunca attığı her adımda birlikteydik.ve son 8 ayını hastanede yatarak geçirdi.hastaneye yattığında 85 kg du,boyuda 1.85 dalyan gibi delikanlı yani.vefat ettiğinde ise 37kg du.aynı 4 resimdeki çocuklara benziyordu.eskiden,abim hastalanmadan önce benimde bir sürü boş("affedin lütfen") derdim vardı.hastaneye gitmeye başladıktan sonra anladım ki hiç önemli olmayan şeyleri dert ediyoruz aslında kendimize.ve böyle boştan yere dertlenen arkadaşlarıma şunu derdim:gelin benimle 2 saat geçirin onkoloji hastanesinde o zaman anlarsınız.şimdi bu dediğime birşey daha ekledim:gelin karşıyaka mezerlığında biraz zaman geçirin benimle.ozaman anlayacaksınız gerçekten dert nedir,sorun nedir ve insanlar nelerle uğraşıyor,ne dertlerle heder olup gidiyorlar.
    sonuçta herkesin derdi kendinedir ve kendine göre büyüktür.buna lafım yok ama neyi dert edineceğinize ve ne için gerçekten helak olacağınıza dikkat edin.

gecekusu084 ,
    resimler için teşekkürler.maalesef bazen insan olduğumuzu ve elimizdekilere şükretmemiz gerektiğin anlamamız için böyle şeyler yapılması gerekiyor.

saygılar

Arkadşım öncelikle başın saolsun.Allah günahlarını affetsin

Arkadşlar her şeyi ayağımıza bkleioruz ama Diğer tafta ne yapacaz

• arkadaşımm valla aklımızı başımıza getirdin sağolasın
  • başsağlığı dileyen arkadaşlar sağolun.biz yaşadık allah düşmanımın başına vermesin.
  • Allah yardımcıları olsn!!.
  • bazı seylerı hatırlamak ıcın arada bır bunları hatırlamak gerekıyor malesef...
  • bence hala geç deil

• üst konu olamsini isterdim
  • Allah a hergün şükredilmeli gerçekten..ARkadaşımızada teşekkürler..BU fotolarla bazışeyleri bize hatırlattı...
    Lütfen Şükredelim..Hatta bu entry i okuyan herkes bir kez olsun şükretsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kumarbaz

ÇOK ŞÜKÜR

Haklısın Kardeş Allah`a Çok Şükür.
  • sağlığım yerinde şu ana kadar çok büyük maddi sıkıntıda yaşamadım şükür ama bunların ötesinde hiç bi istediğim olmadı daha fazla maddi bişeyler istemedim hatta elimdeki şeylerden vazgeçmeyede razıyım ama olmuyo şimdi kız mı? falan diyeksiniz hiç alakası yok o kadar mütevazi bişeyki ama olmuyo bundan sonrada olacağını sanmam basit bişeymi? benim için çok değerli nasıl sağlığını kaybeden insan değerini sonra anlıyosa benim durumumda olmadan anlayacağınız bişey değil.bazen yaşamak bile istemiyorum dua ediyorum benim bundan sonra yaşayacağım ne kadar süre varsa ölmek üzere olan bi hastaya verilsin ben gidiyim çünkü boşu boşuna yaşıyorum fazlalılığım ben şimdi bu kadar çok sıkılırken şükürmü diyecem. Peki ŞÜKÜR
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfed

arkadaşlar ben 3.5 ay önce 29 yaşındaki abimi kanserden kaybettim.teşhiş koyulduktan 2 yaklaşık 2 yıl sonra vefat etti.2 yıl boyunca attığı her adımda birlikteydik.ve son 8 ayını hastanede yatarak geçirdi.hastaneye yattığında 85 kg du,boyuda 1.85 dalyan gibi delikanlı yani.vefat ettiğinde ise 37kg du.aynı 4 resimdeki çocuklara benziyordu.eskiden,abim hastalanmadan önce benimde bir sürü boş("affedin lütfen") derdim vardı.hastaneye gitmeye başladıktan sonra anladım ki hiç önemli olmayan şeyleri dert ediyoruz aslında kendimize.ve böyle boştan yere dertlenen arkadaşlarıma şunu derdim:gelin benimle 2 saat geçirin onkoloji hastanesinde o zaman anlarsınız.şimdi bu dediğime birşey daha ekledim:gelin karşıyaka mezerlığında biraz zaman geçirin benimle.ozaman anlayacaksınız gerçekten dert nedir,sorun nedir ve insanlar nelerle uğraşıyor,ne dertlerle heder olup gidiyorlar.
    sonuçta herkesin derdi kendinedir ve kendine göre büyüktür.buna lafım yok ama neyi dert edineceğinize ve ne için gerçekten helak olacağınıza dikkat edin.

gecekusu084 ,
    resimler için teşekkürler.maalesef bazen insan olduğumuzu ve elimizdekilere şükretmemiz gerektiğin anlamamız için böyle şeyler yapılması gerekiyor.

saygılar

Ne desen haklısın kardeşimBaşın sağolsun.Abinin mekanı cennet olsun, Allah günahlarını affetsinŞu halimize çok şükür Yarabbim.Resimler için çok saolun.Unuttuklarımı tekrar hatırlattığınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoMiKaZe -- 5 Kasım 2006; 23:12:18 >

• tek kelimeyle çok üzücü yemin ederim tüylerim diken diken oldu allah kimseyi bu durumlara düşürmesin bunları lailanın kapısına asacaksın lüx ferrarilerle sabahlara kadar delice eğlenen insanlar görsün de ibret alsınlar diye....
  • Zengin fakire verse bunların hiçbiri olmaz...Dünya adaleti böyle keşke değiştirebilsek bu adaleti..!!!!

Lanet olsun böyle adalete bizde hiçbişeyin değerini bilmiyoz.adamlar neylerle uğraşıyor!!
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.