Şimdi Ara

ÇOK TAKİPÇİLİ KIZA AŞIK OLUNUR MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben: 66 takipçi aöf  

• Atatürk ün bir sözü vardır "400 takipçi üstü kızlardan uzak durun" Tabii istisnalar da var lakin yüksek takipçili kızların erkek "kankisi" çok oluyor. 435 fazla değil ama aktifliğe göre değişir. Benim 800 takipçili hesabım vardı düşüre düşüre şu an 100 oldu. Çoğu pek umursamadığım kişilerdi. Kızlarda bu olmuyor genelde
  • Oww benimkinin 600 küsürlan

Ne alaka ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

hocam ben onla takipleşmiyom, düşünsene o 600 kişinin içinde belkide ne kadar daha yakışıklı/statülü/paralı adam vardır benimkinin 430'un için de ki gibi ben bunu netten açıldım ama daha hiç muabbetimiz olmadan oda salondan (sporsalonu) kimseyle görüşmem dedi  

• Postlarının altında alev emojisi atan veya burası yandı gibi s*kko şeyler yazan elemanları var mı?

• Katiller de Ağlar kullanıcısına yanıt

kesin vardır hesabı gizli zaten, odtülü o ortamlarda bulunmuş, fake hesapla filan baktım ne tipler var takipleştigi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 28 Şubat 2021; 23:59:47 >
  • Atatürk ün bir sözü vardır "400 takipçi üstü kızlardan uzak durun" Tabii istisnalar da var lakin yüksek takipçili kızların erkek "kankisi" çok oluyor. 435 fazla değil ama aktifliğe göre değişir. Benim 800 takipçili hesabım vardı düşüre düşüre şu an 100 oldu. Çoğu pek umursamadığım kişilerdi. Kızlarda bu olmuyor genelde
  • -Hattori- kullanıcısına yanıt

o zaman boşver ortak, kankası olan kızdan uzak dur.

• Katiller de Ağlar kullanıcısına yanıt

Fjdjdjdjd Allah in ezikleri.Cok kankasi olurmuş da uzak dur da.Kimse demiyor ODTÜ'lü spor yapan kız aof okuyan ezige bakar mı?Cok takipçisi var zaten o***dur o bos ver ,diye ağlıyorlar alrkksjd hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prensesela -- 1 Mart 2021; 0:14:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prensesela

Fjdjdjdjd Allah in ezikleri.Cok kankasi olurmuş da uzak dur da.Kimse demiyor ODTÜ'lü spor yapan kız aof okuyan ezige bakar mı?Cok takipçisi var zaten o***dur o bos ver ,diye ağlıyorlar alrkksjd hahaha

Ne gevşek gevşek gülüyorsun lan yavşak.

• 400 çok mu, aktif olarak insta kullanıp ilkokul, ortaokul, liseden tanıdıkları eklese zaten 500 kişi olur rahat. Çok takipçili olması için 5-10 bin falan olması lazım en az

• Prensesela P kullanıcısına yanıt

"ODTÜ'lü spor yapan kız aof okuyan ezige bakar mı?"

• 300 den faza ise profilin iyi olmalı üzgünüm

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Oww benimkinin 600 küsürlan

Ne alaka ki?
    Siz bu tuzaklara düşer miydiniz hocam?
  • hocam bir insanın günlük hayattan birebir 500 kişi ile tanışıp etkileşim içerisinde olabilecegini düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

hocam bir insanın günlük hayattan birebir 500 kişi ile tanışıp etkileşim içerisinde olabilecegini düşünmüyorum.

Birebir değil de, sen mesela Ayşe, Fatma'yi eklersin, Instagram onların arkadaşı Zeynep'i önerir ismen bilirsin ama tanışıklığın yoktur eklersin kabul eder, gibi. Üniversite'de hele 300 kişilik amfide derse giriyorsun, herkes yüz yüze tanıdık oluyor, hiç muhabbetin olmasa bile ekleyince kabul ediyorlar mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 1 Mart 2021; 0:31:19 >
  • -Hattori- kullanıcısına yanıt

hmmm bunu düşünmedim

hiçbir erkeğin benden üstün olduğunu düşünmüyorum o yüzden çok dert etmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Siz bu tuzaklara düşer miydiniz hocam?

Alıntıları Göster

tuzak dediğin nedir ki hocam canımızdan mı olacaz severse sever sevmezse ölecek halimiz yok biz neler gördük geçirdik bu hayatta

• 20 bin takipçili O,

0 takipçili ben..

imkansız olsa bile sevmeye devam eden tüm kardeşlerimizin şerefine 

• Sosyal medyayı amaç edinmiş bir kızdan hiçbir halt olmaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.