Şimdi Ara

ultraslana üye olmak istermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler herkes heralde ultraslanı biliyordur. peki aramızdakilerin çoğu liselerde okuyan öğrencilerden oluşuyor. o zmn ultrAslanın lise bölümü ultrAslan-bh ye üye olmak istermisiniz? BENCE İSTERSİNİZ! O zmn aşağıdaki formu doldurun.
    sora bir maç günü mesela diyarbakır maçında ultraslan üyelerinden birine bu formları iletebilirsiniz. üyelik bedeli 3 milyon ve bu para kart içindir. yani herkese bir tane ultraslan kartı çıkartılacaktır.

[:P]

www.ultraslan.com/word/bh_form.doc

• Hayır olmam olamam
  • Osmangazi Üniv.de de bu iş için adamlar 3,000,000 topladılar, üye kartı filan verecez demişler...
    Sonra..... 250 kişi için toplayıp, vınnnnnnnnnnnn....... yok olmuşlaaar :)))
    250*3=750,000,000 iyi para..
  • olmak gerk aslında
    moral veririz adamlara
  • ultraaslana üye bir gsli ile üye olmayan bi gsli arasındaki fark nedir?Ultraaslanlı olunca daha bir gsli mi olunuyor ya da daha bir ayrıcalıklı mı olunuyor?
  • bu vakitten sonra olsanız ne yazar beeeeee 6-0 6-0 unutmayın bu skoru...zuhaaaaaaaaaaa
  • harbi haa hehe.
    bunun mega aslanlisi yokmu yaf. hehe.
    yada 6 tane gol yemeyen aslanlisindan varsa alayim bi tane belki bi gun ise yarar fakir fukaraya veririz.
  • ben olmayı düşündüm sonra fanatizm körüklediklerini duydum çeşitli organizasyonlarında yanlış anlama Mike seni yermiyorum.Sade ve bilinnçli bir galatasaray taraftarı olarak kalmayı tercih ederim.
  • alayına isyan ölümüne cimbom
  • isterim (bu konu açıldığında 5 yasındaymısım be hbdasdasf)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.