Şimdi Ara

Çok sağlam parfüm önerisi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
12
Favori
8.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce hep doldurma kullanıyodum 70 80 liralık parfümler falan,kaliteli parfüm almak istiyorum fiyat önemli değil bana şöyle ortama girdiğinde insanları mest edicek kokuyu hemen hissettiricek,kızları falan etkiliyebilecek bir parfüm arıyorum çok çok ağır olmasın pek bi parfüm bilgimde yok zaten :)

Edit:İnvictus aldım arkadaşlar kokusu çok güzel ferah kendimi koklamadan duramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunetennım -- 31 Aralık 2019; 16:12:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BerkKhan B kullanıcısına yanıt
    B BerkKhan demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: BerkKhan

Dior Homme Intense

Kalici, cok bulunmayan, baskin ama sekerli olmayan erkeksi bir koku. Derimsi ve odunumsu kokular baskin.
    Bu mu şekerli değil? Kadın parfümü olacakken son anda erkek parfümü demişler.
  • Dior Homme Intense

Kalici, cok bulunmayan, baskin ama sekerli olmayan erkeksi bir koku. Derimsi ve odunumsu kokular baskin.
    Teşekkür ederim hocam sizde kullanıyor musunuz tepkiler nasıl çevreden?

• kunetennım K kullanıcısına yanıt
    Kullaniyorum. Bundan once Paco Rabanne One Million kullaniyordum 2011'e kadar. Duymussundur, cok yaygin bir koku 1 million. Hayvan gibi kalici ama cok sekerli, tam boyle ergen genc erkek kokusu. Degistigimde ilk aldigim tepkiler cok olumluydu Dior Homme Intense'in daha oturakli ve erkeksi bir koku olduguna dair.

Su noktada artik tepki bile almiyorum, es - dost hepsi ustume alistiklari icin bu kokuya 8 senedir tek kokum oldugu icin. Ama yeni tanistigim insanlarin hala hep dikkatini cekiyor, kokun cok guzelmis diye iltifatta bulunuyorlar bir garanti. Benim fikrime gore sofistike bir erkeksiligi var bu kokunun. Masculin, silik degil - baskin, ama bunu boyle sekerli bir iticilikle yapmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkKhan -- 10 Aralık 2019; 21:15:53 >
    Anladım hocam blue de chanel nasıl? varmı bilginiz

• kunetennım K kullanıcısına yanıt
    Yok valla, son 8 senede bunun disinda bir ara narciso rodriguez'in gri olanindan bir sise kullandim yaz kokusu olarak. Cok silikti buna gore hem kalicilik hem koku ozgunlugu olarak, bende tek dior homme intense kullanmaya gectim. Benim hosuma gidiyor uzun sure tek koku kullanmak bir noktadan sonra insanlar kokuyu seninle butunlestirdigi icin.
  • Up

• aks black en ıyısıdır
  • dior homme intense yogun kokudur biraz daha olgun isi ve erkek opmasina ragmen unisex bir koku. one million guzeldir ama herkesde olan artik oksijenden fazla bulunan bir koku.

ben size jpg le male, versace eros, channel de blue, dior savuage onerebilirim. bunlari sepheroya boynere falan gidip orjinallerini koklayabilirsiniz ben suan kullanmiyorum ama savuage yeni nesilde parlayan dikkat ceken kizlarin xok begendigi kokulardan. ama yazdiklarimin hepsini mutlaka deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu dediğiniz parfüm fiyatı ortalama kaç TL

Peki hocam sağ ol
    Uygun fiyatlı parfüm önerirmisin kokusu fazla ağır olmayan

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum valla.

Dedigim gibi 8 senedir, bir istisna disinda hep bu parfumu kullandigimdan diger kokulara cok asina degilim tavsiye verebilecek kadar.

Su tavsiyeyi verebilirim, designer kokulara degil daha orta yollu markalarin kokularina bak. Bu dolce gabbanalar, armaniler, diorlar parfum markasi degil. Yine giyim markalari. Pahali giyim markasinin parfumude pahali oluyor. Ayni sekilde zara'nin falan filanda parfumleri var ve fiyatlari uygundur.

Onun disinda cavalli, armani, dolce gabbana, versace, boss, dior, hermes vs vs vs bunlarin 100 ml parfumlerinde +/- 200-300 tl oynar fiyat maksimum. Oyle 200-300 tlye yoktur yani designer marka parfumun 100 ml olani. 50likleri daha uygun olur ama f/p daha dusuk cunku 50liligi 100lugun yari fiyati degildir yine.
    Teşekkür ederim

• benim favorim sabun kokusu
  • invictus alıyorsun olacaklardan sorumlu değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karahancer2 -- 10 Aralık 2019; 22:23:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikos sculpture, çok güzel hemde uygun fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoĞu_KaN -- 10 Aralık 2019; 22:24:43 >
  • Versace

• Gwency pi

• Carolina Herrera 212 Vip Men

Veya

İnvictus
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.