Şimdi Ara

Çok sağlam parfüm önerisi acil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
12
Favori
8.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kunetennım

19 yaşındayım hocam çok ağır koku sevmiyorum sıktığımdada beni bile yakıyor şuan versace erosu araştırıyodum nasıl sizce kokusu kalıcılığı etkilimi?
    eros benim suanki kokum. suan orjinal parfumler icinde kaliciligi en fazla olanlardandir edt olmasina ragmen. kizlar bu kokuyada cok fazlasiyla bayiliyor. genel begeniye uygun bir koku ancak hafif sayilmaz kış parfumudur. ama hafif sayilmazdan kastim dior hommedeki agirlik degil yogun bir koku. genc erkek kokusu nane vanilya hafif seker aramalı bir koku. ancak bu parfum isleri internetten tabiki olmaz. kesinlikle magazada deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .koter. kullanıcısına yanıt
    Hocam hediye alınıcak bana ve şuan o kokuları deneyebileceğim yer yok bende bi marka söylücem hiç yoktan parfüm parfümdür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rocker35 kullanıcısına yanıt
    Önerirseniz sevinirim hocam tamam 1000 lira falan çok uçuk fiyat ama hediye alınıcak bana ben sadece marka bilmiyorum daha makul fiyata güzel parfüm öneriniz varsa iletirseniz sevinirim :)

• Versace eros. 7 yıldır bıkmadan usanmadan yaz/kış kullanıyorum. 300-400 civarı 200 ml fiyatı değişim gösteriyor hepsiburadadan alıyorum

• quote:

Bende tam versace erosu araştırıyordum yorumlar gelmiş bu parfum hakkında nasıl hocam etkileyici mi kalıcı mı ?
    Versace Eros Flame kullanıyorum. İnternetteki yorumların aksine hiç güzel yorum gelmedi parfüme.

One Million Lucky, Armani Stronger With You, Invictus öneririm

Lucky, invictus biraz şekerli, armani baharatlı şekerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roxio kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı ya hocam o fiyatta parfüm alıyosun ve hiç tepki gelmiyor sinir krizi😂

• quote:

Hocam hediye alınıcak bana ve şuan o kokuları deneyebileceğim yer yok bende bi marka söylücem hiç yoktan parfüm parfümdür
    ozaman risk apmayin eros soyleyin hocam. 19 yasindaki biri icin en ideali. dior savuage de cok hos ama bence eros kadar genc isi ve genel begeni kokusi degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terre hermes 👍🏻

• Lacoste red

• Adam 70-80 liralık parfüm istiyorum demiş 700-800 TL’lik parfümler önerilmiş

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yanlış anlamışsınız sanırım,bu zamana kadar 70 80 tllik parfümler kullandım dedim :)

• kunetennım K kullanıcısına yanıt
    O zaman Tom Ford Tobacco vanille

• 19 yasındaki birisine hermes önermek :) hermes zaten leş bir koku da bildigin 40-50 yas adam kokusu la hermes.

Ben su an alacak olsam gözümü kırpmadan blue de chanel alirim. Yıkanmak istiyorum o kokuyla resmen.

Yves saint laurent da cok iyidir. Ama intense olmayani.

Dior homme intense demisler. Agır gelir sana. Ha ben devamlı oxford ayakkabı, gömlek giyerim diyorsan al. Ama spor tarza gitmez.

Garanti koku istiyorsan, risk alamam kör alıs yapıcam diyorsan armani black code, kenzo, versace pour homme, calvin klein, lacoste red falan iyidir.

• Benim tenimde Versace Eros hiç kalmıyordu. Invictus çok güzel kokudur yazlık hafif ve çok güzel bir koku. Yine Sauvage'da çok güzeldir. Kışlık istersen de Spicebomb ve Bad Boy'a bir bakmalısın. Özellikle Spicebomb çok olumlu yorumlar aldığım bir koku. Bvlgari Man In Black de aynı şekilde. Azzaro Wanted by Night'da aynı şekilde güzeldi.

Tom Ford Noir Extreme denediğimde çok hoşuma gitti fakat nedense bu da benim tenimde kalmadı. 1 saat sürmeden uçup gidiyor koku üzerimden.

Şahsi fikrim parfümlerin kokusuna bakmadan almamanız yönünde. Burada herkes öneride bulunuyor ama kişisel zevkler bir değil bilindiği üzere. Her tende her koku da aynı olmuyor.

Aşağıdaki siteden parfümlerin notalarını da görebilirsiniz. Kör atışlarda faydalı.

https://www.fragrantica.com

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Güldürdünüz hocam :) teşekkür ederim blue de channel sauvage benzer diyorlar koklamadanda zor oluyormuş cidden.Ağır olmasın istiyorum 20 saat kalmasına gerek yok 3 4 saat yeterli ve dikkat çeksin bir ortamda o kadar para veriyosun bence dikkat çekmeli diye düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunetennım -- 11 Aralık 2019; 0:9:18 >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam ama bulunduğum ilçede bu dediğiniz parfümleri bulma seçeneğim yok olsa konuyu açmazdım :) 20 saat kalıcı olmasına gerek yok 2 3 saat kalsa bile yeterli.çok ağır olmucak 19 yaşındayım zaten ağır parfüm sıkınca daralıyorum ortamda dikkat çeksin isterim yani beğenilsin koku alınsın :)

• Bad boy

• Chanel de bleu

Dior sauvage

• kunetennım K kullanıcısına yanıt
    orijinal
    1-burbrery classic
    2-terre d hermes
    3-joop homme

dünyanın en iyi üçlüsü bence

• Halloween Man

Bizzat kullanıyorum.Kokusu çok hoş.One million havası var.Afrodizyak da var ve dikkat çekiyor özellikle kokuyu alan kadınlar bir dönüp bakıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.