Şimdi Ara

Çok Ama Çok Acil Yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 2 tane dwd writer var biri samsung sm 352 diğeri sh-s202 sorun şu; sm352'i bağladığımda aygıtı görmüyor donanım ekleme sihirbazından eklemeyi denediğimde ise bu aygıt başlatılamıyor diyor.sh-s202'i taktığımda ise aygıtı görüyor fakat takdığım cd'leri okumuyordu ben biraz kendi kafama göre iş yaptım ve bunun sürücüsünü aygıt yöneticisinden kaldırdım şimdi ise geri yükliyemiyorum ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim

• ya şuraya bakıp bakıp çıkmayın birisi bişeyler söylesin sizden gelicek yardımı bekliyorum acele halletmem gereken işlerim var
  • şu anda ben de samsung sh-s202 model dvd writerımla aynı sorunu yaşıyorum acep sen bi çözüm bulabildin mi... problem neymiş...????
  • samsung daki hata master slve le alakalı olabilir mi fazla bir dosya kaydet mediysen windows xp sytemrestore dan eski bir tarihe cekebilirsin

yada en iyi ihtimalle başlarken F8 basıp ordan bilinen en iyi durumu yükle yani last know good configrationı secebilirsin
  • yardımın için teşekkürler ama hiçbiri işe yaramadı.....
    tam sorunum şu:
    ben dvd writerı bilgisayardan çıkarıp başka bi bilgisayara takmıştım... tekrar geri taktığımda hiç bi problem yok gibi göründü ama taktığım cdleri görmüyor..... acaba dedim bi hata yapıp donanımına mı zarar verdim ama sürücünün üzerine tıklayıp diski çıkar dediğimde çıkarıyor...... sadece içindeki cdyi okuyamıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.