Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
6
Favori
66.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oğlum giriş pini koymus bir türlü hatırlayamıyor.

resette atamadım açma düğmesinin yanındaki yere
    iğne ile tıklıyorum. direk kapanıyor ama
    hala pin soruyor..

nasıl hard reset atabilirim.
    bilen var mı?
  • Codegen sitesinden rom yükleyebilirsiniz Link
  • Arkadaşlar siyah ekranda hiç ışık sizmasi dikkatinizi cekti mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim ultimix88 1 yıllık. Bu gün flash disk yaktım cihaz arizalandi açılmıyor şöyle codegen ultimix88 yazısı ekranda kalıyor arada yazı yanıp dönüyor naptimsa acilmadi. Sarma takip power ve ses açma düşmesine ayni anda bastım gene nafile cihaz acilmiyor .
    Ne yapmam lazim bilgisi olan lütfen yardim edebilirim.

• Trio bilgisayarın sitesindeki guncelleme yazılımı kur basit bir işlem videolu anlatımı mevcut düzelecektir. Ayrıca cihazın ışık sızması var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayallerde -- 22 Haziran 2014; 22:37:59 >
  • hayallerde H kullanıcısına yanıt
    Bende var

• Sanırım bu seride kronik bu ışık sızması değişim istemeyi düşünüyordum gelen de böyle olacak. Teşekkürler

Deneyin bi tabletle işiniz yoksa trio nun sağı solu belli olmaz ultimix 95 gönderirler belki sizede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackbird1996 -- 22 Haziran 2014; 22:53:05 >
  • Ben de zaten ultimix95 var Işık sızması mevcut servisi aradım bu seri de üretim hatası bu kameradan ötürü denildi kararsız kaldı değişim istemekle

Hiç açılmıyor yazılımı nasıl yükliycez.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackbird1996

[size=5]KONU GÜNCEL...

Rom atmak için bu videoyu izleyin :

Bu video :D

Ben şu anda pipo s2 romu kullanıyorum.Rom gayet akıcı ve stabil.Pipo romlarına aşağıdaki siteden ulaşabilirsiniz.

Buraya tıklayın...

Burada başka bir tane daha custom rom var:

www.flashmyandroid.com/forum/showthread.php?3646-Pipo-S2-20121123-DS803H-mrsaccess-v1-40

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu

quote:

Orijinalden alıntı: catequil58

Merhaba arkadaşlar n11.com dan 238 liraya aldım. 1 buçuk gün içinde tablet elime geçti. Dün inceleme şansı buldum ve gözlemlerimi sizlere aktarmak istedim. Sorunsuz bir tablet geldi. Tablet geldiğinde %68 şarj ile geldi. (2 buçuk saat kadar harcanmış.) Tablette ki çıkıntıları soran arkadaşlar olmuş göründüğü gibi değil çok zarif duruyor. Biraz ağır geldi bana. Boyutları: Ekran boy 16, en 12. (Çerçeve dahil boy 20, en 16,5) Resimde görünen tüm malzemeleri denedim ve sağlam bir sorun çıkmadı.

3g modem taktım ve sorunsuz kullandım.
    Wifi çekim gücü çok kaliteli sorunsuz sitelere girip uygulama çabuk indiriliyor.
    Bilgisayardan İnternete girer gibi sıkıntı çekmeden sayfaları açıyor.
    Bluetooth denedim çok iyi veri aktarımı oldu.
    Oyunlarda kasma olmadan vice city, 3d oyunları filan gayet akıcı oynadım.
    Film izlerken ileri geri aldığımda sıkıntı olmadan oynattı.(Merak etmeyin film izlerken basıklık olmuyor, ekran boyutunu ayarlayabiliyoruz)
    Kamera tatmin edici, kötü diyen arkadaşlar kusura bakmayın gayet iyi bence. Görüntülü konuştum donma olmadı yüzünüzdeki izleri bile görebiliyorsunuz .
    Şarj süresine gelince yazdıklarımın hepsini ilk şarjda yaptım ve %68 şarjla en az 4 saat kadar aralıksız kullandım.
    Şarjı %2 olunca şarja taktım yaklaşık 3 buçuk saatte şarj oluyor.
    Normal kullanımlarda garanti 7 saati bulacağını düşünüyorum. Hayli hayli yeter.

Biraz ağır oluşu ve ekranın ips ekran omayışı( soldan bakınca kararma oluyor) kötü yanları.
    Alacak arkadaşlara tavsiye ederim tam bir f/p ürünü bu fiyata bu özellikler kaçmasın.

Tablete uyumlu 3g usb dongle listesi

Turkcell: E176- E180-E182
    Avea: TTnet E-173

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu

dostum süpersin ilk mesajındaki videoyu aynen uyguladım kurtardım tableti. çok çok teşekkürler.

• kugutex kullanıcısına yanıt
    Önemli değil dostum bi sıkıntın olursa yapılacak tek şey bu videodaki zaten =)

• Arkadaşlar elinde hala cihazı olan birisi seri numarasının başında herhangi bir karakter varmı söyleyebilir mi? Elimdeki 11 haneli sadece rakamlardan oluşan seri numarası ile arıza takibi yapamıyorum, neden acaba.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Hocam kayıt yapmıyorlar. Şahsen 2 kez yolladım 2 sindede takip edemedim. Direkt olarak telefonla arayın Codegeni ve durumunu sorun. Sistemden bakıp durumunu size söylüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darqer1

Hocam kayıt yapmıyorlar. Şahsen 2 kez yolladım 2 sindede takip edemedim. Direkt olarak telefonla arayın Codegeni ve durumunu sorun. Sistemden bakıp durumunu size söylüyorlar

Tamam hocam teşekkürler.
  • Arkadaslar tabletim sarj ederken temazsizlik yapiyor sarj konusunda zorlaniyorum. Cozum onerisi olan var mi servise vermek disinda. Servise verirsem uzun sure geri alamicagim icin vermek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

Arkadaslar tabletim sarj ederken temazsizlik yapiyor sarj konusunda zorlaniyorum. Cozum onerisi olan var mi servise vermek disinda. Servise verirsem uzun sure geri alamicagim icin vermek istemiyorum

Yapılabilecek bişey yok maalesef sıkıntı şarj aleti kaynaklı değilse servis tek çözüm.

• Bendede Ultimix 99 var ama ekran içi toz doldu ya... ne yapmam lazım?

• codegen ultimix 88 ile ezocool z3 arasında kaldım hemen hemen aynı fiyatlar daha çok internette dolaşmak için alınacak hangisi daha sorunsuzdur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

codegen ultimix 88 ile ezocool z3 arasında kaldım hemen hemen aynı fiyatlar daha çok internette dolaşmak için alınacak hangisi daha sorunsuzdur?

Ezocool u bilmem ama ultimix 88 eskidi artık hocam bence daha yeni modellere bakın.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.