Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
6
Favori
66.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesajınızı görmedim siparişi vermiş oldum 212 liraya geldi bu özellikler de başka tablet yoktu zaten sadece internet için kullanılacaktı
  • 41gokhan41 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun tablet guzel zaten 1 yildan fazla suredir kullaniyorum hala taş gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş sayfalardaki sorunları okuyunca iptal ettim tablet arayışım sürüyor :)

Poly Pad 1010(10.1 inç ve 6800 mAH)
    Artes D816 (pili 3000mAH olması düşündürüyor)
    Poly Pad 8708 (pili 3000mAH olması düşündürüyor)

arasında kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

geçmiş sayfalardaki sorunları okuyunca iptal ettim tablet arayışım sürüyor :)

Poly Pad 1010(10.1 inç ve 6800 mAH)
    Artes D816 (pili 3000mAH olması düşündürüyor)
    Poly Pad 8708 (pili 3000mAH olması düşündürüyor)

arasında kaldım

Hocam sana bikaç tablette ben ekliim de başına bela açiim :)) ben de 1 haftadır bakmadığım kalmadı ;

Aynı tarz tabletlerde sadece siyah rengi olsaydı (ama görmedim)-Reeder A8i bu gerçekten şarjı da iyi gibi 32 gb hafızalı modeli 399 tl - işlemci felan Allwinner 31 gayet iyi

-Ezcool Minipad 8 inç harika 6.6 mm - ama şarjına emin olamadım

-Hocam Artes de q812 d816 ya göre daha iyi gelmişti bana 2 gb ram filan

-Son bulduğum Asus memopad 8 şarjını övmüş biri

Lg G pad 8.3 ün ince uzun oldupunu görünce üstteki tabletlere takıldım...aklına gelen tablet olursa sen de bana iş açabilirsin :)

• Tabletin ekranını degiştiren oldumu?

• Benimki 1 yıl içinde 3. arızayı çıkarmayı becerdi !

İlkinde anakart değişti
    2. de şarj soketi
    3. hiç açılmıo bakalım ne olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darqer1

Benimki 1 yıl içinde 3. arızayı çıkarmayı becerdi !

İlkinde anakart değişti
    2. de şarj soketi
    3. hiç açılmıo bakalım ne olacak :)

dostum garantiye göndermem gerekiyor bana yardımcı olur musun? tecrübeli olarak?

Mesela hangi kargoyla ve hangi adrese göndereceğimiz gibi ?
  • Aras kargoyla çalışıyorlar ücretsiz olarak gönderebiliyosun ve geliyor

Fatura üzerindeki Trio bilgisayar a gönderiyosun.

Ve son olarak internetten takip etme olayı firmada var ama uygulamıyorlar yine fatura üzerindeki telefonla ulaşabilirsin.
  • Farklı marka üzerinden örnekler verilsede tablet cihazlarda yazılım ve arızalar hemen hemen aynıdır. Yazılım rom, root, yazılım yükleme videoları, arıza tespitleri gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak için burayı tıklayın.
  • Benim sarj cok cabuk bitiyor tablete uygun bir batarya var midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi1855

Benim sarj cok cabuk bitiyor tablete uygun bir batarya var midir?

Bende düşünüyorum açıkcası ama aklıma pek yatmıyor, harici 10000 lik bi external alınabilir aslında.
  • Bencede ekran kalitsi biraz düşük ama fena sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackbird1996

quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

Arkadaslar tabletim sarj ederken temazsizlik yapiyor sarj konusunda zorlaniyorum. Cozum onerisi olan var mi servise vermek disinda. Servise verirsem uzun sure geri alamicagim icin vermek istemiyorum

Yapılabilecek bişey yok maalesef sıkıntı şarj aleti kaynaklı değilse servis tek çözüm.

şarj almamadan dolayı geçen hafta ürünü servise gönderdim (ultimix başka seri benimki), bu arada ekranda kırık vardı, ama beni rahatsız etmiyordu, dokunmatiğinde hiçbir sorun yoktu. Dün servis aradı, "ekran kırılmış, değişmesi lazım 100 tl" dedi, "ekrana karışmayın siz şarjı yapın" dedim, "olmaz, ekran kırılması ile ürün garanti dışına çıkar, ekran tamir edilmeden o kısma geçilemez" denildi.

var mı böyle birşey, bilgisi olan var mı arkadaşlar? ürün garanti dışına mı çıkmış oluyor, garanti şartlarında yazmıyor ki bu ve bu genel bir kural mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: blackbird1996

quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

Arkadaslar tabletim sarj ederken temazsizlik yapiyor sarj konusunda zorlaniyorum. Cozum onerisi olan var mi servise vermek disinda. Servise verirsem uzun sure geri alamicagim icin vermek istemiyorum

Yapılabilecek bişey yok maalesef sıkıntı şarj aleti kaynaklı değilse servis tek çözüm.

şarj almamadan dolayı geçen hafta ürünü servise gönderdim (ultimix başka seri benimki), bu arada ekranda kırık vardı, ama beni rahatsız etmiyordu, dokunmatiğinde hiçbir sorun yoktu. Dün servis aradı, "ekran kırılmış, değişmesi lazım 100 tl" dedi, "ekrana karışmayın siz şarjı yapın" dedim, "olmaz, ekran kırılması ile ürün garanti dışına çıkar, ekran tamir edilmeden o kısma geçilemez" denildi.

var mı böyle birşey, bilgisi olan var mı arkadaşlar? ürün garanti dışına mı çıkmış oluyor, garanti şartlarında yazmıyor ki bu ve bu genel bir kural mıdır?

Ekran kirildigi icin garanti disinda kalmasi sacma geldi hocam sorunuzun cevabini bilemiyorum ancak size bi sorum var. Ben garanti belgesini ve faturasini bulamiyorum. Bunlar olmadan servise versem bi sonuc alabilirmiyim acaba?

• arkadaşlar tabletimin şarj aletini kaybettim. biri bakabilirmi voltu amperi ucu nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperk52

arkadaşlar tabletimin şarj aletini kaybettim. biri bakabilirmi voltu amperi ucu nasıl ?

Piyasada satılıyor. 5 volt - 2 amper switch mode tablet adaptörü 20 lira civarı fiyatı var.

• Benim tableti satın alalı 15 ay oldu.
    Şimdiye kadar bir sorun çıkartmadı.
    greenify uygulaması kullanın, arkada çalışan fuzili uygulamaları uyutuyor ve tablette pek donma olmuyor.
    iPad mini satın almama rağmen ultimix 88'i de elden çıkartmadım.
    hdmi çıkışından tv'ye bağlayıp film izlemek için kullanıyorum.

• Arkadaslar tabletimi garantiye vermem gerekiyor ancak daha once veren arkadaslar kargoyla mi gonderdi yoksa gidip elden mi verdi. Nasil olacak bu is yardimci olurmusunuz

• Servisine karşı ödemeli gönderilecek

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad. İsmet Tarman İş Merkezi No:1/1 34776
    Dudullu-Ümraniye/İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 1 Aralık 2014; 2:49:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Servisine karşı ödemeli gönderilecek

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad. İsmet Tarman İş Merkezi No:1/1 34776
    Dudullu-Ümraniye/İstanbul

Cok tesekkurler. benim cihazim sarj almiyor sarj aletini de beraberinde mi gondermem gerekiyor? Bi de arizasini bi kagida yazip yanina koyayim mi ne yapayim

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.