Şimdi Ara

COD MW3 'Reliable command buffer overflow'' hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
97.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler MW3 oynarken oyunun %22'sinde hata alıyorum ''Reliable command buffer overflow'' diye sizde de bu sorun oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teryum7 -- 12 Kasım 2011; 16:06:27 >

• Birçok kişi alıyor bu sorunu.Kesin çözümü yok daha nette.
    Genel cevaplar var oyundaki tüm hataları çözmek için,belki bunları denemek istersin.
    http://crashfixes.com/fixing-call-of-duty-modern-warfare-3-cod-mw3-pc-crashes-crash-to-desktop-errors-freezing-cannot-install-black-screen-no-sound-and-poor-fps/
  • Üstad indirmesek mi ne yapsak?
  • @Kendoka Siteye giremedim hata veriyor.
  • hocam bende bu hatayı aldım virüs programını kapatıp oyuna tekrar girince çözüldü.
  • orda sokaktan değilde sağ taraftan binanın içinden ilerlerseniz sorun olmaz ben bu şekilde geçtim orayı
  • aynı sorun bende de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: çay

orda sokaktan değilde sağ taraftan binanın içinden ilerlerseniz sorun olmaz ben bu şekilde geçtim orayı

:D işe yaradı.
  • Sokaktan değilde sağ tarafta binanın içinden gidin.. doğru bende öyle geçtim orayı. Reliable command buffer overflow %22 MW3
  • teşekkürler.
    şuan bende aynı şekilde geçtim binanın içerisinden devam edin,parçalanmış bir yerden sonra çıkıyorsunz ve oyuna devam ettiğinizde sorun olmuyor

konu başlığını

COD MW3 "Reliable command buffer overflow'' hatası

diye değişirseniz google da faydalı herkese,daha güzel bir index olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 12 Kasım 2011; 1:43:02 >
  • Aynı hatayı bende aldım. binan içinden gidince sorunsuz geçtim.
  • aynı hata bendede vardı ve bina içinden gidince çözüldü teşekkürler
  • Bina içinden girince gerçekten çözülüyor. Güzel yöntem. Şu anda İngilteredeki bölüme kadar geldim henüz bir sorun yok...
  • binanın içinden geçince oldu teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: çay

orda sokaktan değilde sağ taraftan binanın içinden ilerlerseniz sorun olmaz ben bu şekilde geçtim orayı

THNX işe yaradı.
  • binanın icinden gecince oluyo arkadaslar
    soap ölüyo :S
  • evet binadan geçince geçiyor
  • Çözümü bulan arkadaşa teşekkürler. sorun halloluyor sağdan.
  • hataya bak çözüme bak helal olsun :D bende orda kaldım :D
  • Tam 5 günde indi oyun. Anca başladım hata beni korkuttu Allah'tan çözümü bulunmuş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.