Şimdi Ara

COD MW2 Online Karşılaştığım Bug (ya da hile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün online oynarken adamın biri duvarın içinden bana ateş ediyordu. Bende inatla sürekli olarak durumun ne olduğunu kavramak için üstüne üstüne gittim ve sonuçta bu işin doğal olmadığı ortaya çıktı. Hemen videosunu çektim.

Nasıl başardıysa duvarın arkasına geçmeyi başarmış ve oradan gelene geçeni vuruyor. Ben o tarafa doğru rastgele ateş ettiğimde ise vurulduğuna dair çarpı işareti çıkıyor ama ne hikmetse hiç ölmüyor. Verdiğim videoları izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Adam 94 kill yaptı bu sayede. PSN adını falan da resimledim.

Bazen bunlar yüzünden oyundan soğuyorum

youtube direkt göremeyenler için linkler:

video1]http://www.youtube.com/watch?v=-X7_feXZrIc]video1
    http://www.youtube.com/watch?v=Igc7Nq19rKk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbalik -- 7 Nisan 2010; 11:05:01 >

• videoyu işyerinde izleyemiyorum ancak fmj varsa vurması normal.
    fmj merminin şiddetini artırıyor duvardan geçmesini sağlıyor.

mesela invansiyonda yıkık binanın karşında bulunan marketten bende adam vurdum.
  • bu buguda gormus olduk.Bence adam nasıl yaptıysa binanın içine girmenin bir yolunu bulmuş
    bunlar yüzünden oyun oynanmıyor.
  • Böyle bir açık daha önceden de vardı ve kapatılmıştı diye biliyorum. Eleman tekrar bulmuş demekki yöntemini. Yapılan şey hile. Gönder hocam video linklerini IW ye veya forumlarında yaz. Olur belki birşeyler. :)
  • adam yer altına girmiş gelene gidene çakıyor
    sanırım bi 50 kill sırf sana yaptı video çekerken
  • Bu expolit i kullananları duymuştum. Benim kendi gözlerimle gördüğüm bir olay var, deathmatch yada domination oynuyoruz, hatırlamıyorum, bir baktım bir eleman baya uçuyor, havada ya.

Oradan milleti indiriyor.

Kendim görmesem inanmazdım.
  • Oyuna cin girmiş demek ki. Ne o havada uçmalar, yerin altına girmeler...

Oyundan tabi soğur insan bu durumda. Kendi başıma gelse o oyundan hemen çıkardım şahsen video falan çekecek halim yok.

Gerçi video olayını biz görelim diye yapmışsın sağol da valla ben video için bile o adama kill vermezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

videoyu işyerinde izleyemiyorum ancak fmj varsa vurması normal.

videoyu görmediğin için olayı normal duvar ardından atış sandın. Ama öyle değil. İzlediğinde adamın normalde kimsenin giremeyeceği harita dışı bir yerde olduğunu göreceksin.
  • birde yanlış işaretlemişi . Beni vuran SNAKETOF imiş.
  • Counter Strike'i bile geçti bu oyun hile konusunda.
    Tebrik etmek lazım yapımcıları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

videoyu işyerinde izleyemiyorum ancak fmj varsa vurması normal.

videoyu görmediğin için olayı normal duvar ardından atış sandın. Ama öyle değil. İzlediğinde adamın normalde kimsenin giremeyeceği harita dışı bir yerde olduğunu göreceksin.

Valla zaten cılkı çıktı bu oyunun bad company alacaktım vazgeçtim. oyun, oyun oynama zevkini , zamanını, emeğini harcıyor resmen.

res dead çıksında orada takılayım bari. ea gibi her sene devam oyunu yapacağına mevcut oyunlarda ki hataları düzeltsinler

• peki bunu yapan bu açığı nerden nasıl buluyor.
  • daha geçen hafta UC2 multi oynarken aynısı oldu, ulan daha yei re-spawn olmuşum TAAAK....

başka yerden dolanıp aynı noktadan geçiyorum TAAAAK..

adam killcam'da bile gözükmüyor, nasıl becermişse geçmiş bir duvarın arkasına ver Allah'ım ver...

yine de şikayet etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SethValore

Bu expolit i kullananları duymuştum. Benim kendi gözlerimle gördüğüm bir olay var, deathmatch yada domination oynuyoruz, hatırlamıyorum, bir baktım bir eleman baya uçuyor, havada ya.

Oradan milleti indiriyor.

Kendim görmesem inanmazdım.

aynısını bende deatmatch oynarken gördüm,o kadar patch çıktı hala hile yapanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Gerçi video olayını biz görelim diye yapmışsın sağol da valla ben video için bile o adama kill vermezdim.

IW forumuna da yazdım, ilk gelen cevap seninki gibi oldu. Adam hile yapmış, peki sen niye üstüne üstüne gidiyorsun? dedi biri
  • Mw 2'de en sevdiğim haritaydı Favela, ne olmuş böyle yahu Gerçi Bf:Bc 2'den Mw 2'nin yüzüne baktığım yok
  • quote:

quote:

IW forumuna da yazdım, ilk gelen cevap seninki gibi oldu. Adam hile yapmış, peki sen niye üstüne üstüne gidiyorsun? dedi biri

Bak bunu bende yapmıştım. Sonra dedim kendi kendime neden gidiyorsunki karşı takımdan biri düşüyor böylelikle. Ama o bayrakta hep onlarda tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

quote:

Bak bunu bende yapmıştım. Sonra dedim kendi kendime neden gidiyorsunki karşı takımdan biri düşüyor böylelikle. Ama o bayrakta hep onlarda tabi.

• 2 gün önce karaçide oynuyordum adamın biri haritanın 50-100 metre dışındaki bir binanın 2. katından sniper la adam indiriyordu Bu hile elevator hilesi olarak geçiyor güya son update te düzeltmişlerdi.
  • karaçide marketin karşısında ki merdivenle çıkılan binada adam giriş üstünde havada geleni geçeni vuruyordu. şansa vurmuştum adamı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.