Şimdi Ara

Çocukken Hiç Camide Dayak Yedinizmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çocukken travma şimdi ise trajikomik anılarım var onları anlatmak istiyorum. Açık açık yerde söyliyeyim istanbul maltepe zümrütevlerde ki narlıdere cami.

1. DAYAK: Caminin hemen yakınınıda bir park var o zamanlar 9-10 yaşımdayım parkta oynarken tuvaletim geldi napsam derken arkadaşın biri camide tuvalet var oraya gidelim dedi. Gittik tam tuvalete giricekken caminini hizmetlisi olan sağır dilsiz bir amca var pat küt girişmeye başladı ki anlatamam. Arkadaşla ağlaya ağlaya kaçtık parka geri geldiğmizde parktaki diğer çocuklar o amcanın caminin tuvaletlerini temizlediğini o yüzden giren herkesi dövdüğünü söyledi.

2. DAYAK: ilk olaydan 2-3 gün sonra yine parkta oynuyorum bu seferde susadım. Eve gidip su içmek istediğimi söyediğimde yine aynı arkadaşım camiye gidip içelim dedi. ilk başta yok olmaz dövdü ya amca bizi demiştim arkadaşımda tuvalete girdik diye dövdü biz sadece su içicez birşey yapmaz dedi. Yine tutuk caminin yolunu. İlk başta o yaşlı amca yoktu. Abdest alına yere girip kana kana suyu içtik. Bu sefer zalım bizi tam çıkarken yakaladı. Yine bir iki tokat yiyip kurtulduk.

3. DAYAK. 2. dayağın ertesi günü yine aynı parkta oynuyoruz. Birden bire parktaki çocuklar sağa sola kaçışmaya başladı noluyor derken yine o sağır dilsiz hizmetli amcayı gördüm yakaladığına yapıştırıyor tokadı. Bu sefer dayak yiyemem diyip topuklarım totoma vura vura kaçarken bir yere takıldım düştüm dizlerim kanadı. Sonradan öğrendiğime göre bu kezde birileri yine caminin tuvaletine girmiş ama bu kez amca yakalayamamış amcanın da aklına direkt parkta oynayan çocuklar geldiğinden parka bu şekilde bir baskın yapmış

son olarak bir fıkra ile tamamlamak istiyorum.

Başıboş bir eşek nasılsa bir camiye girmiş, hoca eşeği döverek dışarıya çıkarmaya uğraşırken, oradan geçen bir Bektaşi babası bu hali görerek hocaya sormuş .

-Eşeği niçin dövüyorsun be hoca efendi.

Hoca hışımla cevap vermiş .

-Gelmiş camiye girmiş.

Bektaşi teskin etmek için şöyle demiş .

-Canım hoca efendi, onun aklı erer mi? Yapmış bir yanlışlık, girmiş camiye, bak ben giriyormuyum hiç?.."

• hayatımda hiç camiye gitmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocukken yazın kuran kursuna gonderdiydi ailem camii de yaramazlık yapınca hoca elimize bir çomakla vurduydu acımıştı

• Aaa bende Zümrütevlerde oturuyorum . Hocam bu bahsettiğin cami Darüşşafaka'nın ordaki küçük cami sanırım. İyi ki gitmemişim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patatessiz patso

Çocukken yazın kuran kursuna gonderdiydi ailem camii de yaramazlık yapınca hoca elimize bir çomakla vurduydu acımıştı
    O tam dayak sayılmaz :D normal okuldada oluyodu o
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

Aaa bende Zümrütevlerde oturuyorum . Hocam bu bahsettiğin cami Darüşşafaka'nın ordaki küçük cami sanırım. İyi ki gitmemişim
    aynen başkan tam olarak neresindesiniz ben hemen darüşşfakanın yakınındayım
  • Nerdeyse 7 8 sene yazları camiye kursa gitmişimdir hiç dayak yemedim. En fazla elime çubukla felan vurulmuştur onuda hakettimişimdir zaten pek düzgün durmazdık. Sağolsun hocamız iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Rollins

hayatımda hiç camiye gitmedim.
    benimde durum aynı yanıcaz hocam siz korkuyor musunuz

• executioner92 E kullanıcısına yanıt
    Tatbak var hocam, o camiye yakınlarda, minibüs yolu üzerinde bilirsin zaten. O sokaktayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memlekete gitmiştim. Yaşım küçük yapacak bir şey yok bende camiye gidiyorum. En öndeyim cuma namazında. Millet çocuklar en önde olmaz diyerek beni çekti çekti en arkada namaz kılmaya başladım. Bittikten sonra da yaşlı amcanın teki tesbih attı üstüme.

O gündür doğru dürüst camiye gitmedim.

• smack down alert
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.