Şimdi Ara

Coca Cola İçecek Festivali Cinemaximum ve McDonald's Tavuklu Menü !!!! RAMAZAN KAMPANYASI (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.316
Cevap
17
Favori
101.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski hesapla girdim içiecek festivalinden yararlanabilirsiniz dedi. o iyiymiş deedim. daha önce bişi almıştım. iki tane kod girdin hop bi baktım ki iin vermiyor. boşa gitti iki kod. bider bi tel numarasıın harcadık maili hatırlayamadım üyelik için o da öyle gitti
  • Sinema biletleri 3dler de geçiyor diymi daha en son ironmani izlemişdim
  • şifre veren olmadı mecbur kola alcaz. en ucuz nasıl temin edebilirim fikri olan var mı? kutu kola almak gerekiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

Sinema biletleri 3dler de geçiyor diymi daha en son ironmani izlemişdim

Biletler IMAX da geçiyormu acaba hiç deneyen oldumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

Sinema biletleri 3dler de geçiyor diymi daha en son ironmani izlemişdim

Biletler IMAX da geçiyormu acaba hiç deneyen oldumu

Onu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

şifre veren olmadı mecbur kola alcaz. en ucuz nasıl temin edebilirim fikri olan var mı? kutu kola almak gerekiyor sanırım.

Sanırım en ucuz yolu alısveriş merkezlerindeki restorant katlarını dolaşmak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

şifre veren olmadı mecbur kola alcaz. en ucuz nasıl temin edebilirim fikri olan var mı? kutu kola almak gerekiyor sanırım.

Sanırım en ucuz yolu alısveriş merkezlerindeki restorant katlarını dolaşmak.

sinemadan geç çıkıp onlarca acma halkasına sahip olabilirsiniz
  • uc bes kurusa satan arkadslar var onlardan al gecsın ne ugrasacan :))
  • Tuh.okul icin futbol topu alayim dedim.bitmis..sizce tekrar stoga girer mi¿

• 20 sinde kulaklık sipariş edipte eline ulaşan var mı ? 3 gündür kargo sürecinde görünüyor benimkisi.
  • 15 inde sipariş ettiğim kulaklıkalr geldi ses kalitesi harbi iyi tasarım olarakda eh işte fena değil ''fiyatına göre 10/10''

sıknıtı etmeyin illaki gelir 10 gün süre veriyolar zaten gelmesi için suan cok sipariş var gelmesse 10 gün içinde ararsınız cola cola sıkıntı olmaz. birde sık mng kargoyu arayın tam bi .....ler ilk gelen siparişim topdu kapının önüne atmışlar gitmişler uyuz oldum bi ara ugrucaktımda üşendim.

geçen arkadaşın ürünü gelmemiş aramış mng kargoyu ismime kargo varmı evet var şubemizde demişler eve geldik yoktunuz demişler ama arkadaşın ayağı alçıda
  • Aynen tek sıkıntı MNG Kargo..ben dün 2 kere bugün 2 kere aradım top ancak geldi..önceki sayfada da yazmıştım zile bastık yoktunuz dediler bütün gün evdeydim!
  • Benim kargolarım 4-5 günde gelmişti.
    2 gün önce de bir kız arkadaşım için kulaklık almıştım, bakalım ne kadar sürede gidecek haberdar ederim.
    3 farklı hesaptı ( Kulaklık, Speaker, Tshirt ) hepsine aynı adresi yazdım, aynı irtibat numarası verdim herhangi bir sıkıntı çıkmadı.
    Fakat bir sorum olacaktı ;
    Şimdi elimde bir çok sinema bileti kodu var, bu kodları kullanırken telefon numarası isteniliyor mu ? Ben nolur nolmaz numaralarını da yanına yazdım da sanırım gerekmiyor, öyle bir şey paylaşan olmamış.
  • beyler sımdı yenı bır uyelık actıgımda kendı ılk uyelıgımı nasıl referans olarak gosterecegım?

ayrıca tel bılgısı kesınlıkle zorunlu degılmı? tel uzerınden hesabı onaylatmadan hedıye alabılıyormuyuz?
  • 18'inde sipariş verdiğim kulaklık ve hoparlör MNG Kargo'ya ulaşmamış hiç. Haftaya kalacak büyük ihtimal.
  • Şimdi bu menüler ile ilgili net birşey söyleyebilecek varmı aldığımızda 2 tane menü tamamen bedavamı oluyor yoksa bir tane alıyoruz paramızla ikincisimi bedava oluyor.
  • coca-cola tarafından verilen mcdonald's tavuk menü için verilen 2 şifre ile 2 adet menü alınabiliyor . Arkadaşım kullanmış bazı yerlerde geçmiyor diyorlar bilgimiz yok diyorlar böyle olsa bile mağazadaki sorumluya durumu iletip bir yerden bilgi alıp işlemleri yapıyorlarmış bilginize .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alay Komutanı -- 23 Mayıs 2013; 18:40:34 >
  • kadıkoy nautilus de 3d fılm ıcın deneyen oldumu?

gecerlımı arkadaslar?
  • Referans göstermek ne işe yarıyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

kadıkoy nautilus de 3d fılm ıcın deneyen oldumu?

gecerlımı arkadaslar?

Geçtiğimiz cuma günü Iron Man 3'e gittim sorun yok. Önce gişedeki arkadaş telsizle yetkiliye sordu. O da "bize gelen talimat deneyin" dedi. Denedi bilet sorunsuz onaylandı.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.