Şimdi Ara

Coca Cola İçecek Festivali Cinemaximum ve McDonald's Tavuklu Menü !!!! RAMAZAN KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.317
Cevap
17
Favori
101.067
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.coca-colakirmizikasa.com/ProductAll.aspx?Category=57

İçecek festivaline katılmak gerekiyor.Yüklenelim arkadaşlar.

Bu üründen İçecek Festivali Kampanyası kapsamında “1 alana 1 bedava” olarak yararlanabilmen için 13 Mayıs 2013 saat 17.00'dan sonra Coca-Cola Kırmızı Kasa’ya üye olmuş olman veya Coca-Cola Kırmızı Kasa’ya davet ettiğin bir arkadaşının 13 Mayıs 2013 saat 17.00'dan sonra buraya üye olmuş olması gerekiyor. Bu şartlar oluştuğu zaman bir hediye aldığında, aynı hediyeden 1 adet daha puan karşılığı olmaksızın vereceğiz. Dikkatli seç – bir üye İçecek Festivali Kataloğu’nda yer alan “hediyelerden” sadece 1 (bir) kez alma hakkına sahip.
    Biraz karışık gibi duruyor.

COCA-COLA KIRMIZIKASA RAMAZAN KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI..

Ramazan Kampanyasından yararlanabilmek için CCKK Üyesi olunması Gerekmektedir.CCKK Üyeleri satın aldıkları Ramazana Özel her 2,5Lt.Coca-Cola ambalajlı ürünün kapağı altında bulunan ÖZGÜN KATILIM Şifresini AD,SOYAD,GSM NO,DOGUM TARİHİ ve ADRES BİLGİLERİ ile birliktewww.coca-colakirmizikasa.com web sitesine girerek Ramazana Özel Ramazan Puanları Kazanabileceklerdir.

Ramazana özel kazanılacak bu puanlar 1Lt.altındaki ambalajlı ürünlerden kazanılan diğer puanlar ile birleştirilemez.

Ramazan Puanları ile kampanya tarihleri olan 06.TEMMUZ-2013-15 AGUSTOS 2013 arasında sadecewww.coca-colakirmizikasa.com'da bulunan RAMAZANA ÖZEL Hediyelerden alınabilir.Diğer Puanlar Ramazan Kataloğundan FAYDALANAMAZ.!

Kampanya Sürecince üyelik durumu ile ilgili herhangi bir ön koşul ARANMAZ.Kampanya sadece T.C. sınırlarında Geçerlidir.Ayrıntılı Bilgiyi
    0800.261.19.20 CC Danışma Merkezi'nden vewww.coca-colakirmizikasa.com'dan Öğrenebilirsiniz.Bu Kampanyaya Ktılan Herkes Yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
    https://www.facebook.com/cocacolakirmizikasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 29 Haziran 2013; 6:23:05 >

• ben 2 ssefer katıldım gene vermiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu üründen İçecek Festivali Kampanyası kapsamında “1 alana 1 bedava” olarak yararlanabilmen için 13 Mayıs 2013 saat 17.00'dan sonra Coca-Cola Kırmızı Kasa’ya üye olmuş olman veya Coca-Cola Kırmızı Kasa’ya davet ettiğin bir arkadaşının 13 Mayıs 2013 saat 17.00'dan sonra buraya üye olmuş olması gerekiyor. Bu şartlar oluştuğu zaman bir hediye aldığında, aynı hediyeden 1 adet daha puan karşılığı olmaksızın vereceğiz. Dikkatli seç – bir üye İçecek Festivali Kataloğu’nda yer alan “hediyelerden” sadece 1 (bir) kez alma hakkına sahip.
  • yeni üye olacan veya yeni uye getireceksin şartlar bu sefer ağır olmuş

• bu ne arkadaş bankalar bile bu kdr şart istemiyor
  • BÜTÜN CİNAMEXİMUMLARDA GEÇERLİMİ KODLAR?
  • iyi saklamışım 3 halka yüklemeden

yeni üyelik açıp aldım

2 kod verdi...

haber için sağolun

@polyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer14 -- 13 Mayıs 2013; 20:20:20 >
  • çok sert bir mesaj yolladım , bakalım ne diyecekler . hayır 1 tane alınmasına hiçbirşey demiyorum ama yeni üyelik ya da arkadaş getirme şartı nedir ya !
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kulaklık aldım beyler, ses kalitesi nasıl acaba daha önce alan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oldu olacak ikametgah, adli sicil kaydi falan da isteseymis

• biz arkadaşla üye olduk bedava sinema biletimizi nasıl alıcaz ?
  • zırvalamaya başladılar iyice. boşuna mı biriktirdik o kadar puanı!!
  • Hayir nasil davet ediyoruz bir turlu bulamadim?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzkagan11

Hayir nasil davet ediyoruz bir turlu bulamadim?

üye ol sayfanın tam ortasında arkadaşını davet et çıkıyor facebook tan
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashris

quote:

Orijinalden alıntı: oguzkagan11

Hayir nasil davet ediyoruz bir turlu bulamadim?

üye ol sayfanın tam ortasında arkadaşını davet et çıkıyor facebook tan

Onu fark ettim de direk link falan var mi diye merak ettim, tesekkurler yardim icin.

• 12 puanlık 4 kod verenin davet linkinden üye olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

çok sert bir mesaj yolladım , bakalım ne diyecekler . hayır 1 tane alınmasına hiçbirşey demiyorum ama yeni üyelik ya da arkadaş getirme şartı nedir ya ! iyice hayv.nlaştı bunlar

dikkate almıyorlar ki ben neler yazdım hiç geri dönüş olmadı

forever PEPSİ

• kaptım bi bilet..teşekkürler..bu arada bir kişinin sadce bir hediye alabilmesi saçma.bilet için demiyorum.mesela bilet aldım.kulaklık da alayım desem alamıyorum.bir yahudi şirketi olan coca colaya koca bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

kaptım bi bilet..teşekkürler..bu arada bir kişinin sadce bir hediye alabilmesi saçma.bilet için demiyorum.mesela bilet aldım.kulaklık da alayım desem alamıyorum.bir yahudi şirketi olan coca colaya koca bir

hocam bileti nasıl kaptınız benim 5 puanım var arkadaşla davetle üye olduk ?
  • Kulalklik siparis ettim 1 adet siparis gecti umarim 2 adet yollarlar. Alisveris yapan arkadaslarda da mi ayni sekilde oldu acaba?1 adet siparis mi gozuktu?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.