Şimdi Ara

Clio Symbol Almak İstiyorum. Birçok Clio modeli var. Yardımcı olun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
64.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 13-14-15 civarında sedan clio almayı düşünüyorum. Birçok clio modeli var. Bunların birbirinden farkı nedir. Bilgisi olan varsa yardımcı olsun. Ayrıca satılık 2004-2005-2006 model benzinli veya lpg li clio sedan varsa almayı düşünüyorum. Teşekkürler

• almışken dizelini al.. çok memnun kalırsın.. 1.5 dci motorlar yakıt konusunda 1 numaradır..
  • Dizelin benzinliyle farkı kalmadı diyorlar ayrıca bakımı da daha pahalıymış.
  • çok farkı kaldı..bakımı pahalı değil arızası pahalıdır.. yağı yağ filtresi hava filtresi mazot filtresini belirli periyotlarda aksatmadan değiştirirsen aşırı hız yapmadan motoru zorlamadan kullanırsan ömrünü bitirir :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratuysal54

Dizelin benzinliyle farkı kalmadı diyorlar ayrıca bakımı da daha pahalıymış.

Dizelin benzinden farkı kalmadı derken litre fiyatı olarak farkı kalmadı. Hangi benzinli Renault benzinde 1300 KM yol yapabilmiş.

Alacağınız aracın garantisi olmayacak büyük ihtimalle. O yüzden bakımını sanayide özel servislerde yaptırabilirsiniz. Yetkili servisleri pahalıdır her markanın. Sanayide Hasan ustaya götürdüğünüzde neredeyse yarı fiyatına haleedersiniz işinizi.
  • muratuysal54 SAKARYAdamısın yardımcı olurum almayı düşündüğün arabaya sahibim
  • Sapancadayım. Clio Symbol modelleriyle ilgili bilgi almak istiyorum.

Symbol Alize
    Symbol 1.4 8V
    Symblo 1.4 16V ve diğerlerinin farkları nedir?
  • 1.4 16 v ler en iyisidir 8v lik clio 8vlik c sınıfı 1.5 ton olan arabamla aynı litreyi yakıyır ama sedanlarda 16 vlik bulma ihtimalin çok düşük ayrıca hbler dah kalitelidir hb öneririm
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: muratuysal54

Dizelin benzinliyle farkı kalmadı diyorlar ayrıca bakımı da daha pahalıymış.

Dizelin benzinden farkı kalmadı derken litre fiyatı olarak farkı kalmadı. Hangi benzinli Renault benzinde 1300 KM yol yapabilmiş.

Alacağınız aracın garantisi olmayacak büyük ihtimalle. O yüzden bakımını sanayide özel servislerde yaptırabilirsiniz. Yetkili servisleri pahalıdır her markanın. Sanayide Hasan ustaya götürdüğünüzde neredeyse yarı fiyatına haleedersiniz işinizi.

• benzinli modelini öneririm özelliklede maddi durumun ortaysa ayrıca 1.6 8v 90 beygir 1.6 16 107 beygir olanlarda var klimada düşünüyosan eğer 1.6 8v 1.4 16v 1.6 16v öneririm çünki 1.4 8v 75 beygir olanda güç hissedilir oranda düşüyo dizel dersen çok yol yapmayacaksan gerek yok bence lpgli bir araba al bunun dışında yardımcı olabileceğim bişey varsa yaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL
    benzinli modelini öneririm özelliklede maddi durumun ortaysa ayrıca 1.6 8v 90 beygir 1.6 16 107 beygir olanlarda var klimada düşünüyosan eğer 1.6 8v 1.4 16v 1.6 16v öneririm çünki 1.4 8v 75 beygir olanda güç hissedilir oranda düşüyo dizel dersen çok yol yapmayacaksan gerek yok bence lpgli bir araba al bunun dışında yardımcı olabileceğim bişey varsa yaz

Benzin/LPG

• Teşekkürler
  • Henüz almadıysanız, bir buçuk yıl 2001 model 1.4 16v Clio Symbol kullanmış biri olarak aynı arabanın ABS'li olanını tavsiye edebilirim. Performansı, yakıtı, ikinci elinin güçlü olması en büyük artılarıdır. Bir yılda 15.000 km'nin altında yol yapanlara LPG önermiyorlar. Kolay gelsin...
  • symbol kullanıcısı olarak sana 1.4 16V güvenlik paketli symbolu tavisye ederim.
  • herkez kendı kullandıgı paketı ve özellıklerı tavsiye ediyor
  • dostum kolay gelsin ben bir soru soracagım clio alize 1.4 8 v mi 16 v mi yada standartmı bi bilginiz varmı nerden anlıcaz bunu bu reno neden motora yazmamış bi bilginiz varmı
  • valla clionun en güzel modeli symbol sedan 1,4 8 valf olanı tavsiye ederim memnun kalırsın
  • ne oldu hangisini aldınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.