Şimdi Ara

Clio RXT 2001 Model görüşleriniz nedir? İlk arabam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2001 model Clio Rxt Benzinli 140.000 civarı km de otomatik vites 22.000 TL diyorlar ilk aracım olacak çok bilgim yok bu fiyat iyi midir? Beni sürekli sanayiye mecbur bırakır mı?

• güncel
  • Fiyati yuksek yorgun arac bence alma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşına göre km si düşük, bu modellerin sunrooflu olanları en dolu ve ithal oluyor, dönemine kıyasla aracın içi kalitelidir tabii hor kullanılmamışsa.

Otomatiklerde, şanzımanda selenoid valflerinde sıkıntı oluyor. Ayrıca LPG varsa motorda çalışma/stop etme arızaları görünebilir.

Biz epey sıkıntı yaşadık bu motor arızaları nedeniyle LPG bu motora yaramıyor pek.

Benim alıp-sattığım dönemde de yaklaşık bu fiyatlardaydı araç, aradan 2 yıldan fazla geçmiş fiyatalrı halen aynı seviyede.

Eğer sunrooflu ise sunroof lastiğinden içeri su alması ihtimali yüksek, sunroof motorunda da arızalar olabiliyor, sunroof keyifli ama riski yüksek.

Eğer ön cam orjinalse, ön camın orta alt kısmında bir dikdörtgen şeklinde bölüm olmalı, yoksa cam muadiliyle değişmiş demektedir.

Çok sevdiğim beğendiğim bir araç,
  • Bir arkadaş eşine alıp bir kaç ay sonra 4000 tl civarı zarar ve masrafla sattı.
    Otomatik vitesleri problemlidir.
  • Yorumlarınız için teşekkürler. Otomatik vites hakkında duyduklarım gözümü korkuttu 15-22 bin TL arası başka bir araç öneriniz var mı?
  • 2 yil once alip 11 ay kullanip satmistim.lpg de stop etme sikintisi vardi bende de. otomatik sanzumani ise ilk aldigimda tikir tikir islerken son zamanlarda kafayi yemeye baslamisti.bende elden cikarmak zorunda kalmistim

• Manuelini al

• Clio yu bosverip Albea bakın derim

• aracın düz vitesi tavsiye olunur. ben 1 seneye yakın kullandım çok memnun bir şekilde sattım. seri ve az yakar

• albea fiyatları uygun aslında ama çoğu taksiden çıkma ve kilometresi çok fazla
  • Lada Kalina, Lada' nın diğer modelleri yada chevrolet kalos ve diğer chevrolet diğer modelleri nasıldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_e

Lada Kalina, Lada' nın diğer modelleri yada chevrolet kalos ve diğer chevrolet diğer modelleri nasıldır.

İş arkadaşım da kalos vardı çok memnundu ailesi ile memlekete gidip geliyordu rahat araba diyordu az da yakıyormuş, ben kalos kullanmadım ama cruze sahibiyim chevrolet öneririm.

• 5-10 sene içinde yedek parça sıkıntı olacak diyorlar chevrolet için sanırım Avrupa piyasasından çekilmiş. Şu an durum nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_e

5-10 sene içinde yedek parça sıkıntı olacak diyorlar chevrolet için sanırım Avrupa piyasasından çekilmiş. Şu an durum nasıl

Böyle birşey bu devirde mümkün değil, 30 yaşında arabaların bile parçası bulunurken beş altı senelik arabaların parçası mi bulunmayacak? Şuan gidiyorum özel veya yetkili opel servisine anında orijinal gm ürünü yedek parçamı alıp taktiriyorum ve fiyatlarıda gayet uygun.

@Panthér

• h_e H kullanıcısına yanıt
    Avrupa pazarından çekilmiş olsa dahi, Amerika/Asya/Rusya pazarında satılıyor. Motor ve bazı iç parçalar Opel, ekstrem bir parça olmadığı sürece fazla bekleme olmaz, anlık mevcut değil ise sipariş ile gelir.

Sanayi; Opel/Chevrolet üzerine, parçacı ve usta kaynıyor.

ek.
    Oel PSA grubuna geçti, bu yüzden GM Chevrolet'i tekrar Avrupa pazarına geririr ise, hiç şaşırmam.

Yeni kasa Cruze'u Avrupa'ya tekrar getirse de, millet uygun fiyata yüksek donanımlı araçlara binse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 2 Temmuz 2017; 20:47:38 >
  • fiyat uygun temizse alabilirsin zaten fazla seçenek yok yanlız alırken dikkat et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmen arkadaşım eşine aldı. Şuan fena zararda. Eski renolardan uzak durmakta fayda var.

• yorumlar için teşekkürler arkadaşlar burdaki yorumlar benim için çok faydalı oluyor biraz başınızı fazla ağrıtıyorum ancak en son gözdem sea ibiza 2000 model lpg 170000 km de görünüyor ama 50000 km geriye çekilmiş kilometre fiyat 19.000 de 1,6
  • bizde 99 model 1,6 rte olanı var otomatik

ilk aldığımızda bakımsızdı şimdi tıkır tıkır çalışıyor.

otomatik de gayet konforlu geçişleri hissettirmiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.