Şimdi Ara

CLİO 5 MULTİMEDYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
19.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar clio 5 joy eklentili bugün aldım sormak istediğim multimedya taktırmak istediğimi söylediğimde aracı teslim edecek tanıtan kişiye banada 4.5 5bin tl civarı fiyat söyledi 1dk hemen birine sordu geldi o arada acelemiz vardı aracı alıp gittik dtaylı araştıramadım. dışarıda taktırmanın daha matnıklı oalcagını söyledi. fakat garantiden cıkıyormuş o zamna komple araç sanırım veya donanımları ellediğimizden o kısımlarmı ne cıkıyormus garantiden tam anlamadım bu fiyat ve dedıklerı dogrumudur varmıdır bılgınız. nasıl halledebilirin bu durumu tesekurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 28 Mart 2020; 14:58:52 >

• güncel
  • Elektrik kaynaklı bir arızada dışarıdan müdahale var deyip garantiden çıkarıyorlar ilgili işlemi. Fakat aracın elektrikle alakasız bir arızasında sen teyp taktırmışsın, garanti dışısın diyemezler.
  • derler. o uyanıkllar boşuna o fiyatı vermiyor. dediğiniz gibi garanti dışı olur. aldığınız bayiye sorun daha sağlıklı cevap vereceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noche34

derler. o uyanıkllar boşuna o fiyatı vermiyor. dediğiniz gibi garanti dışı olur. aldığınız bayiye sorun daha sağlıklı cevap vereceklerdir.
    maalesef öyle sanırım hocam yani 4.5 5k fiyat cok pahalı. 2020 olmuş yıl ekransız araç ne kadar yenide olsa kötü duruyor.. dediğiniz gibi bi srayım tekrarnda.
  • Hocam servislerde bazen multimedya kampanyası oluyor. O zaman fiyat 4bin civarına gelir. Dışarıda da min 2bin ve üzeri fiyatta multimedyalar. Ayrıca bazıları uyumsuz olduğu için sıkıntılar çıkarabiliyor. Keşke aracı touch paket alabilseydiniz
  • Ben taktirdim aralikta clio4 icin joy paket + 10 inch android navigasyon takdirdim arada 800 lira fiyat farji var disariyla arasinda onun icinde ugrastiginiza degmez
  • Taktıkları Android orijinal falan değildir. Fabrika çıkışlı olmadığı sürece garantiniz her şekilde bozulacak, bayinin aksini söylemesine bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Ben taktirdim aralikta clio4 icin joy paket + 10 inch android navigasyon takdirdim arada 800 lira fiyat farji var disariyla arasinda onun icinde ugrastiginiza degmez
    maalesef 5 benım kı hocam. araç baska bayiden hazır geldi 3-5 günde siparişle gelmedi oyuzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52FA4E8AC

Taktıkları Android orijinal falan değildir. Fabrika çıkışlı olmadığı sürece garantiniz her şekilde bozulacak, bayinin aksini söylemesine bakmayın.
    bunu teyit etmem lazım hocam bayiden dediğinz gibiyse eğer dışarıda uygun fiyata taktırmak daha mantıklı o zaman. lakin şuan clio 5'in multimedyasını bulamadım internette başka bi yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Hocam servislerde bazen multimedya kampanyası oluyor. O zaman fiyat 4bin civarına gelir. Dışarıda da min 2bin ve üzeri fiyatta multimedyalar. Ayrıca bazıları uyumsuz olduğu için sıkıntılar çıkarabiliyor. Keşke aracı touch paket alabilseydiniz
    1 ay öncesinde 13 bin civarı araç zam yedi maalesef o zaman olsaydı touch alabırdım hocam 130 bin üzerinde fiyatlar. lakin geçen hafta aldık baska bayiden hazır getirdiler mavi renk. siparişle araç geçtiklerinde yine gelecek zammı onlarda bılmıormuş oda nisan ortası sonu dediler beklemek istemedik doların durumu ortada.. joy felan da ummudugmdan kötü degil. sadece arka camlar otomatik degil onada takmıyorum o kadar arkayla işim yok. tek multimedya lazım onun haricinde zaten geri görüş kamerası + sis farları eklentili geldi. birde gold paket olmak üzere seramik kaplama yaptırdım motor koltuk koruma vs. multimedyası tek eksık maalesef.
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Biz taktırmadık, bluetooth olduğu için droın olmuyor ekran telefon oluyor işte. 5 bin TL ye eve televizyon alırız ne gerek var dedik 😂
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    arkadaşa katılıyorum yok hocam orjinal diye o multimedya cihazına 4-5bin verilmez. bluetooth vardır zaten takın sağlam bir telefon tutucu ve tel ile her işiniz fazla fazla görülür. bir kere multimedya cihazında sürekli güncelleme yapılmıyor, haritayı açarsanız harita eski kalmıştır ve anlık trafik bilgisini göstermez size. youtube&video açtırmaz sürüş güvenliği nedeniyle. telefonda böyle eksikler - kısıtlamalar olmaz ayrıca telin dokunmatik hassasiyeti çok daha iyi hemen algılar. bence multimedya teyp olarak tek kullanışlı olay carplay&android auto varsa belki o zaman tercih edilir, telefon yansıtma yoksa çok kullanişsız kalıyor hocam, gerçekten o parayı vermeye hiç gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Biz taktırmadık, bluetooth olduğu için droın olmuyor ekran telefon oluyor işte. 5 bin TL ye eve televizyon alırız ne gerek var dedik 😂
    sızındem joy hocam clıo 5. yani aslında bluutoth bagladım bende ekran tutucuda alım klimanın oraya halledılıor 4.5 5 b in tlye evime 163 ekran alırım sanırım gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

arkadaşa katılıyorum yok hocam orjinal diye o multimedya cihazına 4-5bin verilmez. bluetooth vardır zaten takın sağlam bir telefon tutucu ve tel ile her işiniz fazla fazla görülür. bir kere multimedya cihazında sürekli güncelleme yapılmıyor, haritayı açarsanız harita eski kalmıştır ve anlık trafik bilgisini göstermez size. youtube&video açtırmaz sürüş güvenliği nedeniyle. telefonda böyle eksikler - kısıtlamalar olmaz ayrıca telin dokunmatik hassasiyeti çok daha iyi hemen algılar. bence multimedya teyp olarak tek kullanışlı olay carplay&android auto varsa belki o zaman tercih edilir, telefon yansıtma yoksa çok kullanişsız kalıyor hocam, gerçekten o parayı vermeye hiç gerek yok.
    clio 4 icon sahibiydim hocam herşey oldugu ıcın araçta, sımdı joy pakete gecince insan 2020 yılında ekran olsun ıstıyor ama dediğinzie katılıyorum 4.5 5k cok dehşet paralar şu ortamda. zaten alıştım yani 2 görüntü güzeü olacak diye arabada sırf dokunmatik olacak diye verilmez gibi. ben sadece aslınad ekran için müzik felan onndan dolayı sıstıyordum. lakin hocam telefon tutucu felan ayarladım şuan ıcın gerek yok gibi.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ben aracı ilk teslim alanlardanım 14 şubatta teslim aldım 1.5 aydır kullanıyorum x.tronic joy paket bende multimedya araştırması çok yaptım farklı bayilerle konuştum 4300 lira son bıraktılar ekran bi fiyatı hakediyor aslında ama çok pahalı olduğu için almadım örnek takılan araçta inceledim dokunmatik çok hassas geri görüş kamerası çok iyi işlemci hızı 64 gb hafıza baya iyi beğendim ben dediğim gibi fiyat çok yüksek dışardan takılırsa da elektrik aksam garanti den çıkıyor ve yeni nesil araçlarin her şeyi elektronik bunun dışardan taktirma riskine giremem :)
    Onun yerine Rs line jant ve full krom aksesuar yaptım rs line gibi görünüyor dışardan;)
  • Reno go uygulamasını indirin telefonunuza telefonunuz yol bilgisayarına dönüşüyor
    Anlık yakıt
    Lastiklerdeki hava miktarı
    Akıllı sürüş modu
    Navigasyon
    Araç arıza hataları
    Gibi bir çok özellik var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abt404

Merhaba arkadaşlar,
    Ben aracı ilk teslim alanlardanım 14 şubatta teslim aldım 1.5 aydır kullanıyorum x.tronic joy paket bende multimedya araştırması çok yaptım farklı bayilerle konuştum 4300 lira son bıraktılar ekran bi fiyatı hakediyor aslında ama çok pahalı olduğu için almadım örnek takılan araçta inceledim dokunmatik çok hassas geri görüş kamerası çok iyi işlemci hızı 64 gb hafıza baya iyi beğendim ben dediğim gibi fiyat çok yüksek dışardan takılırsa da elektrik aksam garanti den çıkıyor ve yeni nesil araçlarin her şeyi elektronik bunun dışardan taktirma riskine giremem :)
    Onun yerine Rs line jant ve full krom aksesuar yaptım rs line gibi görünüyor dışardan;)
    hocam hayırlı olsun öncelikle. o taktırdıgınzı jantların atarmısnız fotografı lnıkı fiyatı varsa bende joy pakete sahibim. zaten taktırmak istediğim jant ve multimedya. bende bi bayiyle konusayım 4bine felan bırakırlar mı bılmıyorum. zaten arabayı gösteren kjantlar iyi yapmışsınız.
  • Merhaba,
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun ebatı değiştirmedim 15 jant 1800 lira aldım CLİO 5 MULTİMEDYA
  • Biraz sabredip orjinal clio 5 ekranı bulmanızı öneririm çıkma vb
    Garanti içinde aracı kestirmeyin soketler falan hatasız çalışsın teybi sökmek için aparatları var bayiye giderken(bakım vb) orjinal ekranı kendiniz takarsınız zaten 20 binde galiba bakımı dizelse, sonradan takılan ekranların çoğu sony vb hariç dandiktir ve direksiyon kumandası sıkıntı olur onu ayarlamak için kesip biçebiliyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.