Şimdi Ara

CLİO 5 MULTİMEDYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
19.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Abt404

Merhaba,
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun ebatı değiştirmedim 15 jant 1800 lira aldım
    maşallah cok güzel gözüküuor hocam. nereden aldınız tam olarak internetten felan yoksa baska bi yerden mi sanayiden vs temin ettiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartipi

Biraz sabredip orjinal clio 5 ekranı bulmanızı öneririm çıkma vb
    Garanti içinde aracı kestirmeyin soketler falan hatasız çalışsın teybi sökmek için aparatları var bayiye giderken(bakım vb) orjinal ekranı kendiniz takarsınız zaten 20 binde galiba bakımı dizelse, sonradan takılan ekranların çoğu sony vb hariç dandiktir ve direksiyon kumandası sıkıntı olur onu ayarlamak için kesip biçebiliyorlar.
    yok hayır hocam biraz daha dediğinz gibi beklerim. 10binde ilk bakım o zaman geleceksiniz dediler benzinli 1.0 motor. yani dışarıda taktırmam 3 sene garantiden olmak istemem. şuanki normal ekranı idare ediyor sıkıntı yok zaten telefon tutamacı ile bluutohla müziklerimi spotfiyden acıyorum.
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Eyvellah🙋‍♂️
    Internette çok var sahibinden.com da bulabilirsin ben bi sıkıntı olursa yüz yüze çözebileyim diyerek bulundugum yerdeki jant lastik bayisinden aldım araçta lastik basınç sensor çubuğu yok abs beyninden ölçüyor bu sayede sensör lambası arıza yakmiyor bir de onu ayarlayacağım diye uğraşmıyorsunuz

Bir de yanılmıyorsunuz dimi araç bakımı 20.000 km de bir 1.0 turbo x tronic benim aracım bakım araligi 20.000 km araç durur vaziyetteyken menüden ayarlara girin kalan bakım 20.000 km den geri sayıyor👍 bi kontrol edin isterseniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Multimedya dışarıda takılırsa müdahale edilen sistem/sistemler komple garanti dışı kalır. Mesela fren diskiyle ilgili bir sorun oluştu garanti dışı demezler veya motor. Serviste taktırırsan yine dışarıdakileri takıyorlar fakat garanti dışı kalmıyor çünkü servis kaydı oluyor (renault porttan bakabilirsin) %25 indirim dönemi oluyor ve bayiden bayiye fiyat değişiyor ben 3700-4000 arası fiyat almıştım Ankara'da.

Ve evet renault bakım aralığı 20k km yine de arayıp bilgi alabilirsiniz ama 10k da bir bakım yaptırmak iyidir. (Clio 4 benzinli bakımım 20k da bir ama zaten senede 20k yı bulmuyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDeviLofDark -- 31 Mart 2020; 10:25:25 >
  • quote:

Eyvellah🙋‍♂️
    Internette çok var sahibinden.com da bulabilirsin ben bi sıkıntı olursa yüz yüze çözebileyim diyerek bulundugum yerdeki jant lastik bayisinden aldım araçta lastik basınç sensor çubuğu yok abs beyninden ölçüyor bu sayede sensör lambası arıza yakmiyor bir de onu ayarlayacağım diye uğraşmıyorsunuz

Bir de yanılmıyorsunuz dimi araç bakımı 20.000 km de bir 1.0 turbo x tronic benim aracım bakım araligi 20.000 km araç durur vaziyetteyken menüden ayarlara girin kalan bakım 20.000 km den geri sayıyor👍 bi kontrol edin isterseniz
    anladım hocam aslında haklsınız internetten bakacqktım da pek anlamıyorum ben en güzel bayiden gidip jant lastık bayisinden bi yerden alırım en azından kontrol ederler. 10bin bakımı için geleceksiniz dedi araç sahibi o zaman kadar yagı suyu herşeyi var ellemeyin dedi. benim de normal joy paket. sadece geri görüş sistemi park + sis farları taktırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

Multimedya dışarıda takılırsa müdahale edilen sistem/sistemler komple garanti dışı kalır. Mesela fren diskiyle ilgili bir sorun oluştu garanti dışı demezler veya motor. Serviste taktırırsan yine dışarıdakileri takıyorlar fakat garanti dışı kalmıyor çünkü servis kaydı oluyor (renault porttan bakabilirsin) %25 indirim dönemi oluyor ve bayiden bayiye fiyat değişiyor ben 3700-4000 arası fiyat almıştım Ankara'da.

Ve evet renault bakım aralığı 20k km yine de arayıp bilgi alabilirsiniz ama 10k da bir bakım yaptırmak iyidir. (Clio 4 benzinli bakımım 20k da bir ama zaten senede 20k yı bulmuyor.)
    o zaman hocam onları takip edeyim %25 yakalarsam anca taktırırm malum fiyatlar dolar ortada.. öncelikle jant sonra multimedya.. aracı teslim eden arkadaş 10bin dedi bana ama yinede sorarım tekrardan hocam.

Taha Bey,
    Aracı kaça aldınız ben 4 şubatta 1.0 joy xtronic vites +alev kırmızı+tam boy stepne +görüş paketi
    116.750 liraya aldım

• quote:

Taha Bey,
    Aracı kaça aldınız ben 4 şubatta 1.0 joy xtronic vites +alev kırmızı+tam boy stepne +görüş paketi
    116.750 liraya aldım
    biz ablamada clio 4 touch 2020 aldık bi tık indirim ypatılar hocam. 1.0 joy. mavi renk. 115 500'e felan geldi. geri görüş paket + sis farı ve yedek lastık. ben ayriyetten gold paket yaptırdım anlasmalı oldukları bayi varmıs renonu seramik kaplama , kaput koruma, koltuk nano koruma cam filmi vs bir kaç şey daha extradan 2.700 tl de ona verdm bu ayrı araba fiyarından .

CLİO 5 MULTİMEDYA

CLİO 5 MULTİMEDYA

CLİO 5 MULTİMEDYA

CLİO 5 MULTİMEDYA

• Taha Bey
    Allah utandırmasın güle güle kullanın bende mavi ve kırmızı arasında kalmıştım kırmızı da kullandım tercihimi mavi de favorim
    Ben serviste kullanılan ürün kalitesi beğenmediğim için dışarda yaptırdım lunmaar marka cam filmi ve kaput sefaf kaplama kapı eşiği aynalar şeffaf kaplama yaptırdım elimden gelir seramik kaplamayıda kendim yaptım:)
    Sizin aracınıniz atmosferik motor manuel olan sanırım resimde tam seçemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abt404 -- 31 Mart 2020; 22:32:18 >
  • siz clio4 'ten geçmişsiniz, sanırım en çok merak edilenler;

- yalıtım ? özellikle rüzgar sesi
    - süspansiyon konforu
    - arka koltuk kısmı genişlemiş mi? clio4 çok dardı arkası.

kimi teneke der , kimi filo arabası der, ancak yeniden clio4 gibi 5'te B segment kralı olacak gibi duruyor satış konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 31 Mart 2020; 21:19:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    2013 yılından beri her yıl sıfırı ile degismek uzere 7 yıldır clio diesel kullanıyorum şirket aracı.olarak senelik 90/110.000 km yol yaptım hep
    Tüm tecrübelerime dayanarak söylüyorum clio 5 in cllio4 ile en ufak alakası yok aracı baştan yapmışlar rüzgar sesi yok trim sesi yok süspansiyon sesi yok rahatsız koltuklar yok hem görüntü hem malzeme konusunda çağ atlamış araç
    Arka koltuklara gelince oturma pozisyonu clio 4 göre daha yükselmiş ve rahatlamış ama hala dizler öne değiyor
    Evde 2 side yan yana duruyor clio 4den inip clio 5 e binince çok farklı bir araca binmiş havası yaratıyor:)

• Hocam aracınıza teblet bağlayabilirsiniz, bir de araba launcheri indirirseniz tam olur. Araçtan çalmamaları için de alıp torpidoya koyarsınız.
    https://www.youtube.com/watch?v=AmkXPyPdu0s&feature=youtu.be

• quote:

Taha Bey
    Allah utandırmasın güle güle kullanın bende mavi ve kırmızı arasında kalmıştım kırmızı da kullandım tercihimi mavi de favorim
    Ben serviste kullanılan ürün kalitesi beğenmediğim için dışarda yaptırdım lunmaar marka cam filmi ve kaput sefaf kaplama kapı eşiği aynalar şeffaf kaplama yaptırdım elimden gelir seramik kaplamayıda kendim yaptım:)
    Sizin aracınıniz atmosferik motor manuel olan sanırım resimde tam seçemedim
    sagolun hocam Allah razı olsun sizinde hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak dileğiyle.. benım de buz mavisi mavi ve kırmızydı 3üde güzel:) valla ailem burada dedi hiç dışarıya güvenemdım tanıdıgım yoktu o yüzden. atmosferik motor mu bılmıyorum hocam şimdi baktım konfigürator motor yazıor. yeni nesil atmosferik motor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 1 Nisan 2020; 3:4:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

siz clio4 'ten geçmişsiniz, sanırım en çok merak edilenler;

- yalıtım ? özellikle rüzgar sesi
    - süspansiyon konforu
    - arka koltuk kısmı genişlemiş mi? clio4 çok dardı arkası.

kimi teneke der , kimi filo arabası der, ancak yeniden clio4 gibi 5'te B segment kralı olacak gibi duruyor satış konusunda.
    clio 4 icon 7 sene kullanmış olarak şunları sıralabılırım hocam cok fazla km yapamadım bu araçta ama 100km uzun yol 100km şehir yapmış olarak;

-Yalıtım clio 4 icona göre daha iyi ve sessiz 110'de giderken ses yok. clio 4 te 100 den sonra berbat bi ses gelmeye baslıyordu rüzgarı alıordu komple.

-Yakıt olarak aralarında uçurum yok. benzinde ucuzladı dizel almak büyük pahalı segment ve uzun yol yapmayan biri olarak gereksiz gördüm şuan için. dizel savunucuydum yıllar ama önyargılarım bu araçlar beraber kırıldı

-Dizel cliodan sonra motor sesi yok tıtıtıtıtıtıtıtıtıtıtıt sesinden kurtuldum kafam rahatladı aracın sesi cok az.

-Arka koltuklar ben 183 boy 97 kilo sporcu biri olarak zor sıgıyordum ön koltugada aynı sekılde bunda bi nebze rahatlam ferhlık var özellikle arka koltuklar için hacim 1 tık daha iyi

-Ve en önemlsi benim için torpido büyük baya geniş içi ve derin, ayriyetten 2 tane kocaman bardaklık var el frenini orada, ayrietten bardaklıgın arkasında 1 bardaklık gibi yuvarlak alan var. ve ufakta anahtarlık koymak için ufak alan. ayriyetten vitesin önünde eşyalarınız koymak için geniş alan anahtar ıvır zıvır cok iyi clio 4 ten sonra hayran kaldım.. Ablama clio 4 2020 touch aldık ama benım gibi 5 almadıgna pısman oldu.

-Süspansiyon bence degitişrilmiş olsada clio 4 den daha iyi geldi şuana kadar.

-Vitesi cok güzel manuelci olarak clio 4ten sonra cok sevdım ve o kadar narin geçiyor ki test etmeniz lazım..

EKSİLERİ İSE: Joy paket benım hocam arka kollar çevirmeli ama başta dert etsemde ilgilenmıorum acıkcası aracı sevınce ben araç kullancısıyım arka camlar baglamıor beni oturacak arkadaşlar düşünsün. tabi ortamda dalga konusu olur ama tırttt yani takmam. rengi ve aracı gören ona laf söylemez.

Ayriyetten şuan için şehir içinde 7.8 7.6 yakıyorum. şuan için fazlamı geldı fıkrım yok dizel kullanan birisi olarak daha dıkkat edınce veya motor açıınca düşer mi bilmem ama fabrika verilerinde 6.3 dıordu şehir için baklaım. yıllarca dizel kullanınca 55'te 3.vitese atardım sımdı 40 42 de felan 4.vitese atıyorum benzınlı ve yeni nesıl motor oldugundan alışmam gerek. zaten vites arttır diyor araba ona göre kullanıyorum. 2.300 devirler vites işareti gelıor. 72 bg araç sonuçta hız ıcın almadım. fazla hızlı gitmez. benim için konfor önemli ve yakıt gerisi boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 1 Nisan 2020; 3:8:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Hocam aracınıza teblet bağlayabilirsiniz, bir de araba launcheri indirirseniz tam olur. Araçtan çalmamaları için de alıp torpidoya koyarsınız.
    https://www.youtube.com/watch?v=AmkXPyPdu0s&feature=youtu.be
    tesekurler hocam araştırıcam bunu güzel geldi açıkcası elinize saglık
    Teşekkürler hocam da ben yapmadım onu, daha küçük bir tablet tercih etmelisiniz ve yaz aylarında bataryadan sıkıntı yapabilir. Onun yerine güzel bir yerde multimedya takmanız daha isabetli olur.

• teşekkurler arkadaşlar uzun yorumlar icin. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

@taha yasin arıcı
    @Abt404

• quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Teşekkürler hocam da ben yapmadım onu, daha küçük bir tablet tercih etmelisiniz ve yaz aylarında bataryadan sıkıntı yapabilir. Onun yerine güzel bir yerde multimedya takmanız daha isabetli olur.
    haklısınız hocamda şuan cok pahalı multimedyalar bayilerden indirim yakalarsam anca o zaman 4kya felan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Biz taktırmadık, bluetooth olduğu için droın olmuyor ekran telefon oluyor işte. 5 bin TL ye eve televizyon alırız ne gerek var dedik 😂
    Bence de mantıklı iş yapmışsınız 👍

• quote:

Merhaba,
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun ebatı değiştirmedim 15 jant 1800 lira aldım
    Maşallah kırmızı renk pek yakışmış, jantlar da çok hoş .Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin 🙏

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.