Şimdi Ara

Clio 3 Alacağım Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Malum fiyatlar belli ama baska care yok fiyati 40.000 liraya kadar cikardim. Sizce bu aracin fiyati nasildir

85LİK CLİOIII 1.5 DCİ 2011 83000 km İLK SAHİBİNDEN_HATASIZ
    İlan No: 511863820
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-85lik-clioiii-1.5-dci-2011-83000-km-ilk-sahibinden_hatasiz-511863820/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam selamlar ilan yayından kaldırılmıs aldınız mı durum nedir bende bakiyorum suan clio 3 e
  • RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o aracı aldim, siz hangisinden bakıyorsunuz

• Biraz daha eski ama c sınıfı araç bakın diyecektim ama geciktim, hayırlı olsun.

• Teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: barca1899

Hocam aynı araçtan, aynı km de bende de var. Nasıl memnunmusunuz, ben çok memnunum da o bakımdan sordum?
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Evet hocam memnunum. İyi ki bundan almışım diyorum. Clio4 joy paket alacaktım ama night day bir baska keyif gerçekten.

• quote:

Merhaba, Evet hocam memnunum. İyi ki bundan almışım diyorum. Clio4 joy paket alacaktım ama night day bir baska keyif gerçekten.

Ben de çok memnunum. Ben de Renault Megane Sport Tourer Privilage ararken, denk geldi iyi ki bunu almışım.
    Hayırlı olsun, kazasız belasiz sürüşler dilerim.

• quote:

Hayırlı olsun, kazasız belasiz sürüşler dilerim.

Hocam bir şey soracaktım, aracınız da hangi marka yağı kullanıyorsunuz?
    Kesinlikle Elf. Önerilen de o zaten.

• quote:

Kesinlikle Elf. Önerilen de o zaten.

O zaman size bir dost tavsiyesi vereyim, kesinlikle ELF kullanmayın, çünkü ELF kaliteli bir yağ değildir anca standartı karşılar. Arabanız için kullanacağınız en iyi yağ MOTUL X-CESS 05 40 veya LIQUE MOLY 05 40, aracınız DPF li ise 05 30 kullanın. Ben MOTUL kullanıyorum, inanın aracın sesini duysanız şaşarsınız, aynı Benzinli gibi çalışıyor. O kadar memnun kaldım ki, şanzuman yağını da, MOTUL 75W80 ile değiştirdim, şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefennili -- 6 Şubat 2018; 9:0:55 >
  • quote:

Hocam hayırlı olsun birşey sormak istiyorum bu clio3 lerde hangi paket full oluyor ? Extreme var extreme edition var tomtom var , night and day var . Ve bu paketlerin farklılıklarını nereden öğrenebilirim bende clio 3 arıyorum 35-40 arasına .

Teşekkürler

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    En boşu authentique, dinamik, extreme ve edition arasinda cok fark yok sanirim.

Ben de 2009 extreme vardı, arka camlar manuel, renkli arka camlar sis fari çelik jant krom kaplama analog klima, manuel ayna ayarı var. Hiz sabitleme vs yok. 2 hava yastığı var.

Executive 20. Yil özel seri. 6 hava yastığı dijital klima elektrikli ayna vs var.

Night Day ile executive ve tom tom ayni bildigim. Sadece yari deri yari kumas koltuk tom tom ve night dayde var.

Tom tom navigasyon sistemlisi ama eski sistem.

Bu üçünde hiz sabitleme sinirlayici piano black konsol deri ön konsol kapi kollari farkliliklari var ve 90 beygir.Euro 4 motor.

Hocam siz de ön parklar yanıyor mu

• quote:

Hocam siz de ön parklar yanıyor mu

Evet, yanıyor Hocam.
    Benim yanmıyor arkalar yanıyor, otomatik far devrede olduğun icin mi bilemedim sormak istedim :)

• quote:

Benim yanmıyor arkalar yanıyor, otomatik far devrede olduğun icin mi bilemedim sormak istedim :)

Far sensörü ile alakası yok, büyük bir ihtimalle sigorta atmıştır bir kontrol edin isterseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.